Gönderen Konu: piyaz yermisiniz  (Okunma sayısı 6407 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
Ynt: piyaz yermisiniz
« Yanıtla #13 : Ocak 15, 2007, 08:01:02 ÖS »
rich tşk ediyorummm... ben karşılıksız vermiştim o +rep i o yüzden bi daha vereceğim sakın sen verme olur mu? :))

olu olu  vermem karşılıksız olması senin  ii niyetini bi kez daha gösterdi çok saol  zafer al sana bakemm içimden geldi

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #14 : Ocak 15, 2007, 08:02:23 ÖS »
uy ben ölmüşüm   ..bx ..bx ..bx

anca mı farkettin  ölü seni yemeye bile başladım seniii ;;P ;;P {;G {;G

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #15 : Ocak 15, 2007, 08:08:01 ÖS »
olu olu  vermem karşılıksız olması senin  ii niyetini bi kez daha gösterdi çok saol  zafer al sana bakemm içimden geldi

çokkkkkkkkkkkkkkkk tşk ettimmm....  :-* :-*  pişirip yesende sorun değil... ama ağız tadını bozma cadıcık  :D

sen böle son gaz destek ver ben ağzımın tadını hiç bozmam zafercikkkkkkkk #F #F :-* :-* :-* .,.P .,.P .,.P 'D 'D 'D

Çevrimdışı hamsi41

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +10/-0
« Yanıtla #16 : Ocak 16, 2007, 08:44:18 ÖÖ »
hiç yemedim

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
« Yanıtla #17 : Ocak 16, 2007, 09:06:40 ÖÖ »
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #18 : Ocak 16, 2007, 11:08:15 ÖÖ »
Her zaman rich... işte böyle hatta böyle

allah razı olsun zafercik bu eller ii geldi bana tutman beni son gaz zaferin desteğiyle yeni tarifler gelioooo -*( -*( .,.P 'D 'D

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ocak 17, 2007, 08:56:05 ÖÖ »
Yav kıssslar şu tarifleri nezaman tarif olmaktan çıkarıp servis yapacaksınızzzzz...  :D  isteruk isterukk...  {;G

dün ki piyazı yemedin mi sen daha +-A +-A  ne servisi istiyon ben servisi edeli bayaaaaaaaaaa oldu  'D 'D  kısmet başka servislere kaldı jiji pfff pfff

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #20 : Ocak 18, 2007, 12:12:11 ÖÖ »
 ben ederim sana tatlı {;G {;G {;G {;G {;G  kadayıf tatlısı var menüde nedersin güzel mi zafercik #F #F :-* :-*

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #21 : Ocak 23, 2007, 10:08:30 ÖÖ »
nidemek önemli değil zafer..sen bi bitir kadayıfı sonra kemal paşa tatlısı edecem onu da yersin  {;G "{ "{