Gönderen Konu: piyaz yermisiniz  (Okunma sayısı 6391 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
piyaz yermisiniz
« : Ocak 15, 2007, 12:53:07 ÖS »
arkadaşlar şimcik de piyaz edelim...hincik şöle oluyo kuru fasulyeleri bi gece önceden koyun suyun içine bekletin...sonra beklettiğiniz fasulyeleri ocağa koyun pişirin...gazı mazı kalmasdın sonra ii olmasss sizin için... {;G {;G  ehem ehem sonraa pişen ve yumuşayan fasulyelerimizi yayvan ve geniş bir tabağa şölemcek güzelce koyun yerleştirin...sonracığıma maydonoz ve dereotu güzelce ince ince doğrayın...fasulyelerin üstüne döşeyin..bir iki tane fazla büyük olmayan soğanlardan doğrayıverin...ama böle daire daire ince ince olsun ve onuda serpiştirin fasulyelerin üstüne...ocağa bu arada iki üç yumurta koyun  pişirin top olsun haaa tam pişmiş....pişen yumurtaları ince ince doğrayın onlarıa koyun hazırladığınız tabağın üstüne..sonram üstüne kırmızı pul biber koyun ama ben koymama çünkü acı asla yiyemem siz koyun yinede....ve bol ekşi koyun..(limon) ve zeytinyağını  ayrıca tuzunu untmayalkım göz kararı yapın emii....afiyet olsun şekerler... .,.P .,.P .,.P <> <>

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +27/-5
  • Bilirim Senin İçin Yaralı !!
Ynt: piyaz yermisiniz
« Yanıtla #1 : Ocak 15, 2007, 01:51:44 ÖS »
HEWHeh:DD sağol
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Ocak 15, 2007, 01:53:09 ÖS »
oh yedim doydum  ^-  icraat hani icraat, açız haburda  +-A +-A
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Ocak 15, 2007, 02:10:25 ÖS »
o fasülye deil dıngılları olacak, ona gülüo o zannedersem :P
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Ocak 15, 2007, 07:27:12 ÖS »
aç olanlara sesleniyorum yarın evde piyaz yapıyorum buyrun gelin uşaklar .,.P pfff

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Ocak 15, 2007, 07:28:19 ÖS »
ben hiç fasulyeden piyaz yemedim bilionuz mu??ellerine sağlık rich sen yaptıysan kesin berbat olmuştur {;G {;G {;G

he walla senin için en berbatını ettim afiyet şeker olsun güselimmm .,.P {;G {;G {;G

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #6 : Ocak 15, 2007, 07:31:21 ÖS »
nerdesun :D şuan
61 Vatan 34 Mekan Alayına İsyan Kralına Hodri Meydan , Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz Paralo 61

Çevrimdışı Execute

• Banned
  • *
« Yanıtla #7 : Ocak 15, 2007, 07:40:44 ÖS »
ahzuahuz :D yeme lafımı

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Ocak 15, 2007, 07:43:58 ÖS »
aç olanlara sesleniyorum yarın evde piyaz yapıyorum buyrun gelin uşaklar .,.P pfff

yarın sizin eve girilmez desene pislikten:))

sen gel bi haburaya ben sana pis mi değil mi gösterem +-A  ben türk kızıyım olummmm türk kızının mutfağı pis olmaz evi hele hiç pis olmasss .,.P <> buda kapak ossun  .,.P .,.P

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Ocak 15, 2007, 07:46:10 ÖS »
 .,.P .,.P .,.P akilli olun uşaklar, yemek niyetine bizi pişirir  +-A +-A +-A

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #10 : Ocak 15, 2007, 07:53:20 ÖS »
sen gel bi haburaya ben sana pis mi değil mi gösterem +-A  ben türk kızıyım olummmm türk kızının mutfağı pis olmaz evi hele hiç pis olmasss .,.P <> buda kapak ossun  .,.P .,.P

.,.P .,.P .,.P  #F hatat +rep :))

ayy çok saolasın + rep vermeyenler utansın pfff .,.P .,.P .,.P  çok hora geçti yanii zafercimmmm #F .,.P <>  benden desana bi + rep al buyur daaa :-* :-* :-*

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Ocak 15, 2007, 07:56:06 ÖS »
.,.P .,.P .,.P akilli olun uşaklar, yemek niyetine bizi pişirir  +-A +-A +-A

az kalacak birazdan seni pişirecem ben açımmm ulaaaa yemek yemeliyim +-A $D $D  acaba önce hanginizi yemeliyim ??? ::) ::) uslanmaz senden başlıyorum kusra bakma gir çabuk kazanımın içine +-A &;

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Ocak 15, 2007, 07:57:47 ÖS »
uy ben ölmüşüm   ..bx ..bx ..bx