Gönderen Konu: Zor Bir Aşktı Ama İmkansız Değildi  (Okunma sayısı 624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eLeM_

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +77/-5
Zor Bir Aşktı Ama İmkansız Değildi
« : Haziran 08, 2009, 03:05:04 ÖÖ »
Herşey 2001 yılının son aylarında başlamıştı.Onunla arkadaştık ben liseye gidiyordum ama o sınıfta kaldığı için ortasondaydı.Benim çıktığım vardı onun yoktu ama ben çıktığım çocuğu soneri bir türlü sevemiyordum.Yücel ise bambaşkaydı onunla 1 dk konuşmak bile yetiyordu bana.

En yakın arkadaşımla evde bir parti vermeye karar verdik,niyetim yücelide çağırmaktı o öğlenciydi ve bizde o gün okula gitmemiştik salı günüydü.Yücele evde parti verdiğimizi ve onunda gelmesini istediğimi söyledi bana önce olmaz dedi ben ısrar ettim sonra sınavım vardı ve en sonunda kabul etti.

Benim arkadaşımda yücelin arkadaşı olan zaferden hoşlanıyordu.Ben soneri davet etmedim sadeece yücelle zaferi davet ettik.İkiside geldi ve ben onu karşımda görünce çok mutlu olmuştum.Oturduk muhabbet etmeye başladık ve yastık savaşı yaptık.O gün çok güzel geçmişti.

Ve birgün bana birşey söylemek istediğini söyledi ama bir türlü söyleyemedi ben ısrar ettim yinede olmaz dedi aslında bende söyleyeceği şeyi biliyordum.O zaman msj çekersin ve öyle söylersin dedim tamam dedi.Akşam oldu ve msj geldi çok heyecanlı bi şekeilde msjı okumaya başlamıştım.Msjda şunlar yazıyordu ben senden çok hoşlanıyorum.Ben hemen cvp yazdım bana biraz zaman ver dedim tamam dedi.

Niyetim sonerden ayrılıp yücele evetdemekti.Sonere ayrılmak istediğimi söyledim ve ayrıldık.Aradan 3 gün geçmişti ve ben yücele cvbımı verdim "Evet" dedim ve o büyük aşk başlamıştı yücele partiye neden gelmek istemediğini sordum o da bana sen o zamanlar sonerle çıkıyorduk ve partide dans edeceğinizi seni onunla görmek istemediğini ve o yüzden gelmek istemediğimi söyledim dedi.Bende yücele ben zaten soneri davet etmedim benimde içimde sana karşı bişeyler vardı dedim.O da artık liseye başlamıştı beraber gidip geliyorduk sonra o okulu bıraktı bende bıraktım.Ailelerimiz ilk başta karşı değildi ilişkimize ama daha sonraları karşı çıkmaya başladılar koskoca 5,5 yıl geçti bi çok kez ayrılıp barıştık ama birbirimizden asla kopamadık.

Şimdi ailelerimizi ikna ettik nişanlanacağız Allah nasip ederse.4 ay sonra askere gidecek ve gelincede evleneceğiz.Ben herşeyi göze aldım ve onu bırakmadım bu aşktan hiçbirzaman vazgeçmedim.
eğer gerçekten seviyorsanız ve mutluysanız ne olursa olsun aşkınızdan vazgeçmeyin.

aLıntı...
‎"Sen şakağımda vuran duvar saatisin... Sen solumazsan eğer ben boğulurum.."

<3 27.o7.2o11 <3