Gönderen Konu: Forumdaki konu başlıkları.  (Okunma sayısı 1718 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turkuaz

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Forumdaki konu başlıkları.
« : Nisan 23, 2008, 09:49:12 ÖS »
Foruma üye olalı çok zaman olmadı. Fakat birşey dikkatimi çekti. Paylaşılan konu başlıkları hep aynı değişik orjinal bişey yok. Diyeceksiniz ki o zaman sen aç orjinal konu başlıklarını katkıda bulun. Ama bir kişiyle olmaz bu herkesin katkı sağlaması lazım. Yani bu forum çok aktif hale getirilebilir öyle düşünüyorum. Herkeseke selamlar sevgiler...

orkide

• Ziyaretçi
Ynt: Forumdaki konu başlıkları.
« Yanıtla #1 : Nisan 23, 2008, 09:51:08 ÖS »
Aktif hala gelebilmesi için başlıklarla ilgilimi çalışma yapılması gerekiyor.  :hımm:  Ben birşey anlamadım başlıklarla aktifliği bağdaştıramadım doğrusu...

Çevrimdışı turkuaz

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : Nisan 23, 2008, 09:54:44 ÖS »
Konu başlığı demek üzerinde yorum yapılacak konu demek. Yani başlık güzel olursa yorumlarda güzel olur herkes bişey öğrenmiş olur. Sen neresini anlamadın?  halbuki çok açık bir ifade.

orkide

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 23, 2008, 09:56:56 ÖS »
İçi seni dışı beni yakar hesabı başlık güzel olsa, konunun içeriği işe yaramazsa bence hiç bir manası yok. İsteyen istediğinde aktiflik gösteriyor.Başlıklar önemli ama aktiflik sağlayacak kadar değil  Fikrimce başlıkla aktiflik sağlanmaz.  \up

Çevrimdışı hamsiye

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +73/-0
  • "Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur."
« Yanıtla #4 : Nisan 23, 2008, 09:58:57 ÖS »
mademki bizim basliklarimizi begenmedin, öyleyse ilk adimi at, bekliyoruz  :alkis:

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır.."B.S.N

Çevrimdışı turkuaz

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : Nisan 23, 2008, 10:10:06 ÖS »
Beğenmeme değil sadece yapıcı eleştiri yapmaya çalışıyorum. Benim başlık atmam için bana hitap eden konuların paylaşılamaya başlanması gerek. Yoksa başlık atmışın kalmış öyle bi işe yaramaz. Yani arkadaşın dediği gibi başılkla aktiflik sağlanmaz!