Gönderen Konu: tüm trabzonforum uyeleri ve misafirlerimizin yorumlarını beklıyorum..?  (Okunma sayısı 4027 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ts_klas_61

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +27/-2
Sayın admin Ve cok degerlı trabzonforum uyeleri bir program kesfettim yada buldum onlıne destek bolumu bu bolumu parmak ıle sayılı forum sıtelerı kullanıyor bızım neden olmasın dedım ve arastırdım buldum live zilla adında bir program var ucretsız bır program bu program onlıne destek saglaya bılıyor forum ıcınde cok ıyı olacagını dusunuyorum sayın admın bu programı bu sıtede uygular ıse misafir olarak giren arkadaslarda forum hakkın da daha detaylı bılgı alabılır ve bız forum uyelerı aklımıza takılan konu veya konuları dırek sora bılırız bunu kullanmak bıle cok basıt msn gıbı sadece kurmak gerekıyor.+ avantajları nı kısaca 1 ornek ıle soylıyeyım

ornegın ben program kurulumu ve yazılımı ıle ılgılı bılgılerım mevcut forum uyesı bır arkadasımız ın aklına takılan bır sorun ıle karsılastıgı zaman onlıne hemen sorabılır ve cvp ını alabılır ve bunun gıbı bırsuru konuda demekten zarar cıkmaz dıyorum ben ve tum trabzonforum uyelerıne ve misafir uyelerimizin yorumlarına bırakıyorum yorumlarınızı paylasırsanız sevınırım

Şimdiden tesekkur ederim

kibar

• Ziyaretçi
topram çok iyi olur  güzel düşünce sana rep topram :alkş: :alkş: :alkş: :alkş: :alkş:

Çevrimdışı ts_klas_61

• *V*İ*P*
sende saol topragım

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
Ynt: tüm trabzonforum uyeleri ve misafirlerimizin yorumlarını beklıyorum..?
« Yanıtla #3 : Kasım 12, 2009, 10:00:07 ÖÖ »
bir nevi çet sayfası gibi oluyor düsünülmesi gerek .. ;)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #4 : Kasım 12, 2009, 10:03:11 ÖÖ »
      Güzel bir düşünce Uğur kardeşim. Yazını okudum, fazla açıklayıcı olmamış bana göre!
   Örnek olarak; bu programı foruma kurunca, programa veriler yüklenecek ve sorulan sorulara program kendisi mi cevap verecek? Veya bu iş için gönüllü veya görevli bir üye, sürekli bilgisayar karşısında olacak ve sorulara cevap mı verecek? Ayrıca sadece programlar konusunda mı sorular olacak? başka bir konuda soru sormak isteyen üyeler de olabilir. Bu durumlarda ne yapılacak?

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 12, 2009, 10:04:33 ÖÖ »
      Güzel bir düşünce Uğur kardeşim. Yazını okudum, fazla açıklayıcı olmamış bana göre!
   Örnek olarak; bu programı foruma kurunca, programa veriler yüklenecek ve sorulan sorulara program kendisi mi cevap verecek? Veya bu iş için gönüllü veya görevli bir üye, sürekli bilgisayar karşısında olacak ve sorulara cevap mı verecek? Ayrıca sadece programlar konusunda mı sorular olacak? başka bir konuda soru sormak isteyen üyeler de olabilir. Bu durumlarda ne yapılacak?

eve işin  oboyutuda var haklısın

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #6 : Kasım 12, 2009, 10:05:55 ÖÖ »
Ali abi benim anladığım kadarıyla o anda forumda kim varsa o cevaplayacak..

Kulağa hoş geliyor ama artısı eksisi düşünülmesi gerekir.. Tabi son karar adminin..

Teşekkürler ts klas
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı ts_klas_61

• *V*İ*P*

Ali hocam sorularına cvp vermeye calısayım

1=bu programı foruma kurunca, programa veriler yüklenecek ve sorulan sorulara program kendisi mi cevap verecek

cvp=hayır programram a verıler yuklenmıyor chat gıbı onlıne cvp verılıyor yanı o an bu programı acmıs kısı soru soranın cvp ını hemen yanıtlıyor

2=Veya bu iş için gönüllü veya görevli bir üye, sürekli bilgisayar karşısında olacak ve sorulara cevap mı verecek

cevap=bunu dıger sıteler su sekılde yapmıs forum admını kısılerı belırlemıs o an onlıne olan belırlenmıs uye  bu programı acıp destek hattında sorulara cvp verebılıyor

4_Ayrıca sadece programlar konusunda mı sorular olacak

cevap=o sadece ornektı hocam ısteyen ıstedıgı konuda soru sorabılır

Baska sorularınız veya aklınıza takılan bırsey olursa cvp maktan onur duyarım

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
Allah razı olsun Uğur kardeşim. Ben aklıma takılanları yazdım, değerlendirmeyi diğer arkadaşların yorumları ve adminlerin kararları belirleyecektir inşallah. :-*

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
bu tür program kurulumlarına pek karışmıyorum açıkçası, yedek almıyorum çünkü. ama linki üstada ileteyim o değerlendirsin. tşkler...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
« Yanıtla #10 : Kasım 14, 2009, 12:49:13 ÖS »

Bende  bu  tekliflere  faydalı  olacaklarsa  bir  üye  olarak  kabul  vede  teşekkür  ediyorum.

Çünkü  bigisayarla  ilgili  fazla  bilgim  yok.. İyi  ve  halk  adına  faydalı  olan  herşeye  olumlu  balmak  gerek...

Çalışmalarda  zahmet  çeken  herkese  ve  yetkililere  tek  tek  teşekkür  ediyorum.  Başarılar  diliyorum.. Allah  razı  olsun..
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #11 : Kasım 14, 2009, 05:44:46 ÖS »
Tavsiyeniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Livezilla programını inceleme fırsatım oldu. Bu program genel olarak e-ticaret sistemlerinde online satış ve destek üzerine kullanılmakta. Program kurulumunda database' yede ek tablolar yüklenmekte yani programın direkt olarak veritabanımız ile bağlantısı bulunmakta. Bu bir dezavantaj, programın işlevini forum zaten karşılamakta. Program birebir online destek sağlamakta ancak forumların amacı zaten bilgi paylaşımı değil midir? Yine her üye kategorisine göre aklına takılanları ilgili bölümlere soruyor ve yanıtını kısa süre içinde alabiliyor. Bu durumda arama motorlarından ilgili sorunları olan ziyaretçilerde arama yardımı ile bu konuya verilmiş cevaptan kendiside yararlanmış oluyor. Daha fazla kitleyle bilgiler paylaşılmış oluyor. Ve bu sayede bir nevi forum da amacına ulaşmış oluyor.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı dilek1443

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #12 : Kasım 17, 2009, 01:59:43 ÖS »
şikayetciyim kimse benle ilgilenmiyor.insan bi hoş geldin bari der.
çok kırıldım