Gönderen Konu: sohbet radıo isteği  (Okunma sayısı 4425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ferdi6161

• Ziyaretçi
Ynt: sohbet radıo isteği
« Yanıtla #13 : Ekim 09, 2009, 04:25:33 ÖÖ »
muhteşem olur bu radyo kurulsa akşamları ben varım bu dj lık işine sabahlar çalısıom malesef:(:(

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #14 : Ekim 09, 2009, 08:34:27 ÖS »
hocam o kolay iş onu sormak istemedim. yani dj'likmi? canlı yayın oluyor mu? sistem nasıl işliyor. herkesin belli saatlerimi var?

selam...
evet hem djlik yapılıyor hemde canlı yayın..tabıkı gereklı materyali olan (mikrofon gıbı) canlı yayın yapabılıryordu...anons yapabılıyordu yanı...
ayrıca canözumun de dediği gıbı şifre belirli kişilerde vardı kım uygun oluyor idi ise radyoyu açıp yayını başlatıyordu.. sonrasında haberleşerek varsa yayın alabılecek arkadaş alıyordu yoksa yayın bıtıyordu...tam bırkaç kişi daha dj olmuş ve sıstem oturacak gıbı oldu...yanı yayın saatlerı vs ayaralmaya ramak kalmışken bıtıverdi...durum özetle bundan ıbarettir.. bilgınıze....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #15 : Ekim 13, 2009, 09:43:53 ÖS »
Konuda uzlaşma sağlanmış. Gerekenleri şuan itibari ile yapmaya çalışalım. Umarım forumumuz için hayırlısı olur.

Düzenleme: https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=31331.msg520729 ilgili linkten canlı yayına girebilirsiniz.
« Son Düzenleme: Ekim 13, 2009, 10:25:48 ÖS Gönderen: ¤ۣۜ..¤SessizGemi »
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #16 : Ekim 17, 2009, 12:41:22 ÖÖ »
Bu hizmet için sadece teşekkür edilmeli.
Ancak, sözkonusu hizmetten yararlanılırken forum unutulmamalı,değil mi?
Ben hala yararlanabilmiş değilim ama online olan isimlerin çokluğuna rağmen forumu hareketsiz gördüğümde bunu radyoya bağlıyorum.
Biri bu görüşümü çürütsün lütfen!
İyi forumlar...

öncelıkle sizin söyledıklerınızı yada yorumunuzu çürütmek maksatlı yazmadığımı  belirtmek isterim...
lakın radyonun aktifliği konusunda da bılgım yok açıkcası..yanı yayında olup olmadığını bılmıyorum hatta radyo ile kım ılgılenıyor onuda bılmıyorum...ancak bızler radyoda iken yanı yayında ıken gelen arkdaşlarda oluyordu orada canlı yayınla arkadaşların isteklerıne de cvp veriyorduk şartlar elverdiğince ve oldukca zevkli-eğlenceli oluyordu böyle ıken dahı asla forum ihmal edılmemiştır. ki bızler aslolanın forum olduğunun bilincinde uyelerız...
ve mutlaka ve mutlaka forumda da aynı aktivite devam ediyordu..forum asla unutulmuyordu..ihmal edilmiyordu ... \up :hıhı:
bunu radyoya gelen dınleyıcı ve dj arkadaşlarımız gayet ıyı bılırler...şuandakı tabı yanlış anlamadıysam eğer, sizin belirttiğiniz gıbı bır ihmal ve unutmanında söz konusu olmadığı kanısındayım ben...mutlaka farklı bir meşguliyet söz konudur kanımca...

anladığım kadarıyla üyelerin online görunup de aktif olmadığını radyonun varlığına bağlıyorsunuz..
daha öncede buradan belirttiğim gibi "en basıtı birçok uye arkadaşımız sitede aktif oldukları zaman dilimi çalışma saatlerıne denk geliyor" kımı zaman burda paylaşım yapabılıyor kımı zaman yapamıyor..kımı zaman paylaşımı okuyor yorum yapıyor kımı zaman sadece okuyor yorum yapamıyor..
ha bu demek değildir ki online görunen arkadaş mutlaka aktif olmalı...bunun bence zamanla alakası haylı fazlaca...
bence bu durumun radyonun varlığı ile ılgısı yok...

umarım açık ve faydalı olmuştur..
selam ve dua ile...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #17 : Ekim 17, 2009, 01:19:44 ÖÖ »
Daha radyoyu dinleme firsatıl olmadı acıkcası sayın admin arkadaslarım eski radyonun işelem şekline göre kuruldu galiba bu radyoda 7/24 yayın yapmıyor doğal olarak eski radyoda ilgili bir kaç üyeye flatchat şifreleri verilmiş ve o şeklikde musait olan arkadaslar acıyor ve yayına davet ediliyordu şimdiki durumda radyo acıkmı değilmi anlamış değilim gerekli programlar yüklü bede fakat yayin kapalı gözüküyor bir acıklama yapılırsa makbule geçer.. :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #18 : Ekim 17, 2009, 02:28:58 ÖÖ »
demek tek dinleyemeyen ben değilmişim bende tıklamadığım yer kalmadı verilen linkte ama hiç bir sonuç alamadım diye kendimi beceriksiz ilan etmiştim demek kendimin günahını almışım.
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #19 : Ekim 17, 2009, 02:49:40 ÖÖ »
demek tek dinleyemeyen ben değilmişim bende tıklamadığım yer kalmadı verilen linkte ama hiç bir sonuç alamadım diye kendimi beceriksiz ilan etmiştim demek kendimin günahını almışım.

alma abi kendi günagını <> var bir yerlerde bir yanlıs
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #20 : Ekim 17, 2009, 10:45:06 ÖÖ »
Arkadaşlar radyo hizmetinden yararlanılamamasının nedenini https://www.trabzonforum.com/index.php?topic=31331.msg521507;topicseen#msg521507 linkte yazmıştım, tekrarlayacak olursam Canlı yayın bölümüne girdiğinizde eğer radyo dinleyemiyorsanız o esnada yayın yapan üye (dj) in olmayışından dolayıdır. Kurulum sonrası yayın yapacak olan üyelerle temasa geçilmediğinden bu şekil anlaşmazlık oluşmuştur. Bu sorununda çözüldüğünü sanıyorum ki zaten eski DJ lik yapanlar için yayın şifresi önceden kullandıkları şifredir..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
« Yanıtla #21 : Ekim 17, 2009, 08:11:32 ÖS »
hadi bakalım yayınımız canözü kardeşimizle vira Bismillah demiştır...

hayırlı olsun..başarılar canözum
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #22 : Ekim 17, 2009, 09:31:24 ÖS »
saolasın öğretmenim :)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar