Gönderen Konu: Forumda Neler Oluyor  (Okunma sayısı 3781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coskun61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +42/-0
Forumda Neler Oluyor
« : Eylül 05, 2009, 04:31:44 ÖS »
:bayrak:

Sevgili admin'im ve değerli moderatörlerim.

Son bir kaç gündür forum'u takip ediyorum birşeyler var gibi geliyor bilmediğimiz farklı durumlar gelişmekte gibi.
Önce farum anasayfadan Radyo linki kayboldu sevgili lazkızı kardeşim!in bir acıkamsı oldu  bayramdan sonra yenilerek yayına başlayacağız diye.
Ardından ramazan için banır tema yok oldu bugün ramazanın 16. günü ve henüz bitmeyen bir ramazanda temanın yok olması bana garip geliyor.
Yine takip ediyorum bu forumda binlere varan konu ve paylaşım  yazan arkadaşların konu ve paylaşımları yok oldu bu paylaşımlar yok olunca benim konularım anlamsız bir hale geldi mesela "coskun61 sohbet mekanı" bölümüne girdiğimde sadece sanki ben kendi kendime mesaj yazmışım gibi ama bu böyle deyil.Hadi bu neyse dedim ama ardından gece gündüz bu forumda online olan ALBAY VE ERPEH gibi üyelerin silindiğini gözlemledim.İşte tüm bunların ardındanhaddim olmayarak sormak istiyorum "FORUMDA NELER OLUYOR"Bu konularda biz üyelere bir acıklama yapacağınızı umar saygılar sunarım..
« Son Düzenleme: Eylül 05, 2009, 04:33:29 ÖS Gönderen: coskun61 »
Trabzon / Beşikdüzü’lü][/size]
Para Kaybeden Parasını Kaybeder Umudunu Kaybeden Her Şeyini Kaybeder..

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Ynt: Forumda Neler Oluyor
« Yanıtla #1 : Eylül 05, 2009, 10:26:05 ÖS »
Durum hakkında bilgilendirildiniz.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı coskun61

• Süper Üye
« Yanıtla #2 : Eylül 05, 2009, 11:59:22 ÖS »
Durum hakkında bilgilendirildiniz.

Ok teşekkürler.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Eylül 06, 2009, 12:06:54 ÖÖ »
sağlık olsun gerisi hallolur.  :tooht:

saygılar ve sevgilerimle...
« Son Düzenleme: Eylül 06, 2009, 12:10:36 ÖÖ Gönderen: uSLaNMaZ »
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı coskun61

• Süper Üye
« Yanıtla #4 : Eylül 07, 2009, 08:07:56 ÖÖ »

Haklısınız sağlık olsun ama sevgili admin'im yazdı bir şeyler ama bu arkadaşların bu şekilde sonuclanan bir durumla forumdan uzaklaştırmaları sonuc olarak hoş bir şey deyil emek vereceksin konu ve paylaşımımların en üst sevide olacak ama sonuc ortada .Hal böyleyken sağlık olsun deyip gecmek bence cok sağlıklı değil.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Eylül 07, 2009, 10:34:51 ÖÖ »

Haklısınız sağlık olsun ama sevgili admin'im yazdı bir şeyler ama bu arkadaşların bu şekilde sonuclanan bir durumla forumdan uzaklaştırmaları sonuc olarak hoş bir şey deyil emek vereceksin konu ve paylaşımımların en üst sevide olacak ama sonuc ortada .Hal böyleyken sağlık olsun deyip gecmek bence cok sağlıklı değil.

Ben bu forumun kendimce tarihini bilirim Coşkun Bey. Vazgeçilmez denilen herkesten vazgeçilir. Her şeyin telafisi bulunur ve vardır. Bu giden arkadaşlara asla atıf değildir. Bir türlü anlaşmazlık olmuştur, sonucunda kırgınlık gelmiştir ve böyle bir karar alınmıştır. İşin iç yüzünü de bilmem ve beni de ilgilendirmez. Tüm arkadaşlara saygılıyım ve hepside hemşerimdir, severim sayarım...

Ben 2 yıldan da fazla zaman önce bu forumdan ayrıldığımda 7000+ mesajım vardı. Kuruluş aşamasında kaç gece sabahladığımı ben sayamadım. Ama kırgınlıklar o zamanda oldu ve ben müsaade istedim. Şimdi dönüp o zamanlara baktığımda kendime gülüyorum. Gerçek hayat çok farklıymış ve biz nelere kafa takmışız, nelere sinirlenmişiz. O zamanın psikolojisiyle ne yanlış kararlar almışız.

Sonra bir müddet kızgınlığım geçmedi ama sonunda Trabzon’a ve Trabzonspor’a olan sevgim beni tekrar buralara çekti. Bu süreçte Adminimle her zaman msnde güzel sohbetlerimiz devam ediyordu, sürekli görüşüyorduk. Adminimle asla fikir ayrılığına düşmedim ve onun sıcak dostluğu her zaman yanımda oldu. İnsan her şeyden kaçtığı anlarda güzel sohbeti, samimi duyguları ile dostluğunu benden esirgemedi. Sağ olsun, var olsun.

Demek istediğim giden arkadaşlar sanırım bir anlık sinirin kurbanı oldu. Eminim ki her biri son derece Trabzon sevgisi ile dolu güzel insanlardı. Ve belki yine aralarında bu forumun sıcaklığını arayanlar vardır.

Üstada gelince (admin oluyor kendisi) asla ama asla art niyetli değildir. İnandığı şeyler vardır ve çizgisini asla bozmaz. Güzel insandır, vefalıdır. En kötü anında yanında olabilecek, elinden geleni yapacak iyi bir kardeştir, abidir.

Bakınız benim mantığımca forumlar bilgi paylaşım yeridir, tarafsız ve herkesin fikrini söyleyebileceği ender ortamlardandır. Trabzonforum bunlardan sadece biri. Ve konusu Trabzon olan, yani hepimizin ilk göz ağrısı, hassas noktamız olan memleketimiz. Burada bulunan herkesin ortak sevdası ve birleşim noktası Trabzon’dur.

Bir anlık yanlışla veya yanlış anlaşılmayla giden hemşerilerime diyeceğim odur ki kırılmayın, gücenmeyin, araya ayrılık düşürmeyin. Biz birlikte daha güzeliz.

Son olarak TrabzonForum benim çocuğuma da hizmet etsin isterim. Bu yolda az veya çok bilgi paylaşan herkese teşekkür eder yazımda asla bir kişi veya gruba ithaf yapmadığımın üzerine basarım. Herkesin fikrine saygılıyım.

( İşlerim dolayısıyla sık sık giremesem de forumda elimden geldiğince çevrimiçi olacağım ve bildiğimi kendi fikrimce ve zikrimce dile getireceğim. Bu yazıyı okuyan herkese selamlar, saygılar! )

***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı coskun61

• Süper Üye
« Yanıtla #6 : Eylül 07, 2009, 06:12:50 ÖS »
Merhaba uslanmaz.

Aydınlatıcı bilgilerin için öncelikle teşekkür ederim.Benim burda sadece konu başlığında yazdığım  gibi forumda gözlemlediğim olaylar hakkında bilgi almak istedim kimin doğru kimin yanlış yaptığını sorgulamak admin ve moderatör arkadaşlar varken bana düşmez.Kimsenin şahsına aitte iyidir kötüdür diye bir düşüncem veya saplantım olmadı olamazda olayların sonuç olarak en son nokta olan forumdan uzaklaştırma olmadan bu arkadaşları kazanmak uğruna yapılandırılması yönünde olmasının daha verimli bir gelişme olacağını savunuyorum.

Mutlaka hepimizin ak dediği ak deyil kara dediği kara deyildir fikirler ve düşünceler farklıdır anlayış ve yorumlama farklıdır lakin bu forum sitesinde hedef birdir bilgi paylaşımı yapmak trabzonumuzu her yerde yüçeltmek durum böyle olunca kırgınlıkları aradan gidermek veya soğutmaya calışmak (burda yapılmadı demek istemiyorum bu konuyu admin kardeşim acıklık getirdi) bu arkadaşları kazanmak hedefimizin bir parcası olmalıdır diye düşünüyorum.

Kısacası ben fu forum sitesinde veya yönetiçiliğini  yaptığım bir başka sitedede  ben bu konuda hassasım buraya nasıl kişiler kendi istekleriyle üye oluyorsa yine kendi istekleriyle ayrılmalarıdır.Burda yüz kızartıcı suç unsurları hariç..

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2009, 06:50:17 ÖS »
Merhaba uslanmaz.

Aydınlatıcı bilgilerin için öncelikle teşekkür ederim.Benim burda sadece konu başlığında yazdığım  gibi forumda gözlemlediğim olaylar hakkında bilgi almak istedim kimin doğru kimin yanlış yaptığını sorgulamak admin ve moderatör arkadaşlar varken bana düşmez.Kimsenin şahsına aitte iyidir kötüdür diye bir düşüncem veya saplantım olmadı olamazda olayların sonuç olarak en son nokta olan forumdan uzaklaştırma olmadan bu arkadaşları kazanmak uğruna yapılandırılması yönünde olmasının daha verimli bir gelişme olacağını savunuyorum.

Mutlaka hepimizin ak dediği ak deyil kara dediği kara deyildir fikirler ve düşünceler farklıdır anlayış ve yorumlama farklıdır lakin bu forum sitesinde hedef birdir bilgi paylaşımı yapmak trabzonumuzu her yerde yüçeltmek durum böyle olunca kırgınlıkları aradan gidermek veya soğutmaya calışmak (burda yapılmadı demek istemiyorum bu konuyu admin kardeşim acıklık getirdi) bu arkadaşları kazanmak hedefimizin bir parcası olmalıdır diye düşünüyorum.

Kısacası ben fu forum sitesinde veya yönetiçiliğini  yaptığım bir başka sitedede  ben bu konuda hassasım buraya nasıl kişiler kendi istekleriyle üye oluyorsa yine kendi istekleriyle ayrılmalarıdır.Burda yüz kızartıcı suç unsurları hariç..

çoşkun abi söylediklerine harfiyen katılıyorum
   \up
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #8 : Eylül 08, 2009, 03:08:40 ÖÖ »
Merhaba coskun61 bey;

Forumdan uzaklaştırma TRABZONFORUM' da uygulayacağımız son basamak işlemidir. Forum Kuralları'nın son kısmında ilgili ayrıntıyı görebilirsiniz. Biz özellikle forumda uzun süredir kalıcı olmuş olan üyelerimize yasaklama öncesinden birçok kez uyarımızı yapmaktayız. Son işlem olarak yasaklama sistemini uyguluyoruz.

Forum kapsamında birçok şeyi defalarca irdeleyip kararlar almayı prensip ediniyoruz. Forumda alınmış olan kararlar tamamen forum iyiliği içindir ve bu kararların getireceği sonuçların arkasından bir neden aranmamalı, saygı duyulmalıdır.. Bireysel yararlanmalardan ziyade toplum yararı çok daha önemlidir.
« Son Düzenleme: Eylül 08, 2009, 03:20:32 ÖÖ Gönderen: ¤ۣۜ..¤SessizGemi »
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı haydo

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • - DuBlE aLKıŞ -
« Yanıtla #9 : Eylül 08, 2009, 04:51:37 ÖS »
Anladığım kadarıyla işler üstünkörü hallediliyor burada...
Anlaşılmamak değil sıkıntım anlamayanlar sa hiç umrumda nasıl değil!,  sorun zaten ben değilim ve  sözde cok bilenlerdir mahşerde hesaba cekilenler, susarım kelimelerimin kifayetsiz(anlamsız anlaşılmaz) kaldığı yerde!!

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #10 : Eylül 08, 2009, 05:57:57 ÖS »
Anladığım kadarıyla işler üstünkörü hallediliyor burada...

yok tam tersine çok içine girildiği için böyle oluyor ;)

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
« Yanıtla #11 : Eylül 08, 2009, 06:10:48 ÖS »
Her sey güzel olacak olacak .. ;)
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı coskun61

• Süper Üye
« Yanıtla #12 : Eylül 08, 2009, 10:26:30 ÖS »
Her sey güzel olacak olacak .. ;)

Her şeyin güzel olmasından yanayız bu nedenle bu güzellikler içinde giden arkadaşlara bir cağrı yapılması bence güzelliklere güzellik katacaktır...