Gönderen Konu: Program bölümü  (Okunma sayısı 1197 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

axi_kral_61

• Ziyaretçi
Program bölümü
« : Eylül 18, 2008, 04:39:51 ÖÖ »
site yönetime

sitede incelediğim kadarıyla programlar bölümü yok siz bilirsiniz fakat programlar bölümü açılır ise siteye daha fazla yoğunluk olabilir google da arandığında trabzon forumda çıkar

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: Program bölümü
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2008, 04:08:33 ÖS »
Öneriniz için teşekkurler.

Program download alanı Türkiyede 1000lerce forumun hepsinde hemen hemen vardır sanıyorum.Evet tutulan bir bölüm olabilir, ancak ilgili bölüm için gelecek olan ziyaretçi portföyü bizim için anlamsız olacaktır ve ancak üye sayımızı arttıracaktır.Amacımız üye sayımızın fazla olması değil, aktif ve katılımcı üyemizin fazlalığıdır.Sitemize sitemizin hedefleri doğrultusunda ziyaretçi çekmek en mantıklısıdır ve şuanki forum alanlarımızla sitemize nitelikli ziyaretçilerin geldiğine inanıyorum.

İstenilen bölüm forumumuzun amaçladığı hedeflere zıt düşmektedir şahsıma göre.Ki zaten o bölüm forum kuruluşunda olmasına rağmen sonrasında kapatılmıştı.Yöremiz için çalışalım..Trabzonforum'a girince karışık ve gereksiz birçok bölümden ziyade, Trabzonumuzu, yöremizi tanımlayan bölümlerde Trabzonumuzun havasını soluyalım.

daha önce SessizGemi'nin benzer soruya vermiş olduğu bu cevaba ben de aynen katılıyorum;

öneriniz için teşekkürler :-*

"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"