Gönderen Konu: Affeyle (Şiir Tadında Dua)  (Okunma sayısı 1210 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +147/-1
  • Hayat İMAN ve CİHAD'dır...
Affeyle (Şiir Tadında Dua)
« : Şubat 09, 2010, 01:56:36 ÖS »
AFFEYLE

Sözlerin en güzeli hiç süphesiz Sana aittir.

Bizim söylediklerimiz söyleyeceklerimiz söyleyemediklerimiz söylemek istediklerimiz içimizde sakladiklarimiz suskunlugumuz terkettiklerimiz unuttuklarimiz hepsi hepsi sözlerin hepsi ancak Sana yöneldigi için güzeldir.

Süphesiz duayi dilimize veren Sen'sin dilimizi duaya çeviren Sen'sin. Sözlerin en güzeli Sana aittir ve sözlerin en güzeli Sana hitap etmekledir.

Ey RABBim ! Ebediyen bana yakinligini tattirdigin için bana vahyettigin bütün gerçekler için beni hayat denen bu sonsuz lezzet pinarinin basina oturttugun için bildigim bütün kusurlarimi örttügün için gördügüm bütün günahlarimi bagisladigin için umuduma kapak ettigin tüm hayallerim için En sevdigini bana elçi gönderdigin için EY SEVGILI BENI ASKINA MUHATTAP ETTIGIN ICIN sonsuz hamd Sana sonsuz minnettarlik Sana sonsuz sükür Sana.

Ey RABBim ! Tut ellerimden sonsuzluklara dogru beni hiçlige düsmekten alikoy unutulmusluktan uzak eyle varligina komsu eyle beni.
Ben acizim dayanagim Sen'sinfakirim ben siginam Sen'sin dilsizim ben sözüm Sen'sin körüm ben gören Sen'sin.

Ey RABBim ! Sözlerin en güzeli Sana aittir ve sözlerin en güzeli Sana hitap etmekledir. Bu kirik dökük sözlerimi bu perisan hitabimi Sen kabul et Sen güzellestir Zaten aski Sen bahsetmistin ya bana askin semasinda oturtturmustun ya beni elimi Sen dokumustun ya hani ele avuca gelmez dokunuslari Sen bahsetmistin ya bana gözüme kendi nazarindan isiklar vermistin ya gözle görülür güzellikler vermistin ya bana yüzüme tebessümü Sen giydirmistin ya.

Ey RABBim ! Yoktum ben Sen var ettin. Sevdigin için var ettin. Bir Sen istedigin için var edildim bir Sen beni andigin için ihya edildim. Öyleyse Ey RABBim ! Varligimi askina armagan et yak beni askinin atesinde al beni bu rüyadan al beni bu dünyadan bu kirilgan varligimi ebediyetin baharina toprak eyle.

Ey RABBim ! Bütün sözler Sana söylemekle güzeldir. Kirik dökükte olsa kabul et bu sözlerimi yıkık dökükte olsa duy yakarislarimi kabul eyle beni kabul eyle sözlerimi suskunlugumu dilsizligimi en güzel dua eyle dua eyle dilsizligimi dua eyle suskunlugumu en güzel dua eyle ki sözlerin en güzeli Sana aittir ve sözlerin en güzeli Sana hitap etmekledir..dua eyle dua eyle sözlerimigüzel eyle…
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı tarbizan

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-1
Ynt: Affeyle (Şiir Tadında Dua)
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2010, 02:34:16 ÖS »
MasAllah. Yürege doknudu. Cani gönülden Amiiin diyorum. Allah razi olsun.

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2010, 07:54:18 ÖS »
cümlemizden inş. tarbizan kardeşim ..
Hasret ötüşleri bitmeyen
kuşlar
Yitiksevdamızı
getirin artık..!

Çevrimdışı xardas

• Forumun Gülü
  • *
  • Rep Puanı: +145/-10
  • ••Sessiz Sedasız••
« Yanıtla #3 : Şubat 13, 2010, 08:20:51 ÖS »
Alıntı
Ey RABBim ! Tut ellerimden sonsuzluklara dogru beni hiçlige düsmekten alikoy unutulmusluktan uzak eyle varligina komsu eyle beni.

Amin.. Çok güzeldi canözüm çok teşkkürler +rep

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Şubat 13, 2010, 08:21:47 ÖS »
emeklerine sağlik

Çevrimdışı Canözüm

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Şubat 13, 2010, 10:36:36 ÖS »