Gönderen Konu: Borsa: Para Asla Uyumaz  (Okunma sayısı 988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Borsa: Para Asla Uyumaz
« : Eylül 28, 2010, 11:43:26 ÖS »

Orjinal Başlık:   Wall Street: Money Never Sleeps
Ülke:   ABD
Yıl:   2010
Katagori   Dram
Yönetmen:   Oliver Stone
Senaryo   Oliver Stone , Allan Loeb
Senaryo(Kitap)   Bryan Burrough
Görüntü Yönetmeni   Rodrigo Prieto
Oyuncular:   Shia LaBeouf , Michael Douglas , Charlie Sheen , Susan Sarandon , Carey Mulligan , Josh Brolin , Vanessa Ferlito , Frank Langella , Julianne Michelle , Natalie Morales , Chuck Pfeiffer , Courtney Mckeon , John Bedford Lloyd , Keith Middlebrook , Nouriel Roubini , Sarah-jane Casey
Stüdyo:   20th Century Fox
Resmi Sitesi:   wallstreetmoneyneversleeps.com
Gösterim Tarihi   24 Eylül 2010
Süre:   127 Dakika

Konusu:
Borsa: Para Asla Uyumaz Filmi,

Dünya küresel bir ekonomik krizle çalkalanmaktadır. Genç bir Wall Street yatırımcısı kötü bir durumda kalmış eski bir Wall Street uzmanıyla iki aşamalı bir görev için anlaşır. Gelmekte gözüken finansal çöküş öncesi finansal çevreleri bundan haberdar etmek ve bu genç yatırımcının akıl hocasının ölümünden kimin sorumlu olduğunu bulmak..
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Borsa: Para Asla Uyumaz
« Yanıtla #1 : Eylül 28, 2010, 11:47:06 ÖS »
tamam işte az çok bana uyan bir filme benziyor ):
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Borsa: Para Asla Uyumaz
« Yanıtla #2 : Eylül 28, 2010, 11:53:28 ÖS »
Ben de henüz izlemedim.  İzleyelim bakalım.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.