Gönderen Konu: Trabzon - Akçaabat - Haçkalı Baba Devlet Hastanesi  (Okunma sayısı 2986 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Trabzon - Akçaabat - Haçkalı Baba Devlet Hastanesi
« : Mayıs 09, 2011, 11:10:35 ÖÖ »

Hastane 330 yataklı ve modern görünümlü. Yapımı tamamlanmak üzere. Tamamlanınca ilçe merkezinde dar bir alana sıkışmış mevcut devlet hastanesi buraya taşınacak. Böylece Trabzon merkezden önce modern ve büyük bir hastane açılmış ve Trabzon'daki hastaneler bir nebze rahatlatılmış olacak.

Hastanenin ismi Haçkalı Baba Devlet Hastanesi olarak belirlenmiş. Haçkalı Baba Trabzon'un Düzköy (Haçka) ilçesinde türbesi bulunan bir mübarek zattır. Düzköy 1990 yılında Akçaabat'tan ayrılarak ilçe olduğundan çok kişi ses çıkarmadı bu isme (Akçaabat Belediyesinin sitesinde turizm başlığı altında Düzköy ilçesinde bulunan Çalköy mağarası da mevcut. Akçaabatlılar Düzköy'ü farklı bir ilçe olarak görmüyor.)

Haçkalı Baba

Trabzon'a ve Akçaabat'a hayırlı olsun
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Ynt: Trabzon - Akçaabat - Haçkalı Baba Devlet Hastanesi
« Yanıtla #1 : Mayıs 09, 2011, 11:41:23 ÖÖ »
Hayırlı olsun

Teşekkürler konu için
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #2 : Mayıs 09, 2011, 12:27:36 ÖS »
hayrlı olsun..
konu için sağolasın @sen@
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
« Yanıtla #3 : Mayıs 09, 2011, 12:31:45 ÖS »
Rica ederim. Sizler sağolun
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.