Gönderen Konu: gülermisin ağlarmısın kararı siz verin..  (Okunma sayısı 1121 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
gülermisin ağlarmısın kararı siz verin..
« : Mayıs 05, 2010, 02:23:55 ÖS »
Genç ve yakisiklidir, askerden yeni dönmüs tekrar eski işinde çalismaya baslamistir. Hayati sevmekte ve ileriye daima umutla bakmaktadir. .

Bir gün evinden çikip ise giderken bir evin penceresinde genç bir kiz gözüne ilisir. Birden afallar. Aman Allahim o ne güzellik. Birden içinde birseyler kipirdar ve yildirim aski bu olsa gerek diye düsünür.
Aksam eve dönerken kiz yine pencerededir ve manali manali kendisine bakmaktadir. Belli ki kiz da kendisine karsi birseyler hissetmektedir. gözüne uyku girmez. Ertesi gün kararini vermistir. Bu dünya güzeli kizla muhakkak tanismalidir. Bütün cesaretini toplayip kizin bulundugu evin dibine yanasir ve kendisini takdim ederek telefon numarasini verir ve aramasini ister. Kiz gecikmeden arar . ve uzun uzun konusurlar, birbirlerini tanirlar. Bir süre devam eden telefon görüsmelerinden sonra nihayet son sözünü söyler ve "benimle evlenirmisin? " der. iste o anda kizin onusmasi birden degisir ve hüzünlü bir sesle

- "Bu imkansiz, zira dogustan benim ellerim yoktur"der.
Oglan ne söyleyecegini sasirmistir, biran sessizce durur ve
- "Olsun ben yine de seninle evlenmek istiyorum,zira ben senin yüz güzelliginden ziyade ruhunun güzelligini sevdim" der.
Kiz ummadigi bu cevap karsisinda gözyaslarini tutamaz ve oglanin gösterdigi bu fedakarliktan ötürü hüngür hüngür aglamaya baslar.
Artik telefon görüsmeleri daha bir bambaskadir ve Leyla ile Mecnun misali birbirlerini çilginca sevdiklerini sikca takrarlarlar. iste artik mucize baslamistir. Kiz bir gün uykudan uyandiginda ellerinin yavas yavas olustugunu görür. Bu sevginin bir mucizesidir. Kisa zamanda eller tamamen olusur ve normal hale gelir. Bunu artik sevgilisine açiklama zamani gelmistir. O gün oglan isten dönerken pencerede bekler ve tam önünden geçerken coskulu bir ºekilde oglana saslenir ve pencereden yeni olusan ellerini göstererek ;

- "Bak sevgilim askimizin kuvvetinden bir mucize oldu ve ellerim çikti" der. iste o anda birden oglanin yüz ifadesi degisir ve dudaklarindan su sarkinin kelimeleri dökülür........ ..

SENi BEN "ELLERiiiiiN OLSUN" DIYE MI SEVDIM ! ! ! !

NOT= güler misiniz,üzülür müsünüz bilmiyorum?
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: gülermisin ağlarmısın kararı siz verin..
« Yanıtla #1 : Mayıs 05, 2010, 03:15:26 ÖS »
çok manidar bir konu okurken duygulanarak, sonunu merak ederek okdudum ama sonu böyle tiii ye alınmış olması hoş olmadı..
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Mayıs 05, 2010, 10:05:25 ÖS »
gülerim sanırım ;)
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı zirve_61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +2/-0
  • ..burda tEcRüBee konuşuyorr..
« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2010, 05:55:55 ÖS »
şaşırdım valla  :hımm: :hımm:
Verilmesi en kolay şey nasihat,alınması en güç şey ibrettir.

Çevrimdışı (((OFLU)))

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2010, 07:11:13 ÖS »
güldüm harbi...  ellerin olsun diye mi sevdim  "{ ne çatlak kiremitler var ben gibi  "{
GECENİN BİR VAKTİ ÖTEN HOROZDAN,
BAHAR GELMEDEN ÇİÇEK AÇAN AĞAÇTAN,
BAŞKASI İÇİN SENİ SİLEN ARKADAŞTAN,
HAYIR GELMEZ !!!...

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
« Yanıtla #5 : Mayıs 17, 2010, 07:15:13 ÖS »
güzelmiş emegine sağlık xD