Gönderen Konu: A.Sebatspor'da imza şov  (Okunma sayısı 1697 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
A.Sebatspor'da imza şov
« : Şubat 02, 2010, 10:06:08 ÖS »

A.Sebatspor'da imza şov
02 Şubat 2010 / 15:23
Akçaabat Sebatspor, daha önce anlaştığı 8 futbolcusu için basın huzurunda imza töreni düzenledi.
TFF 2. Lig 3 Klasman Grubu takımlarından Akçaabat Sebatspor, daha önce anlaştığı 8 futbolcusu için basın huzurunda imza töreni düzenledi.

Kırmızı-beyazlı kulüp, İstanbulspor'dan Ferdi Yanık, Adanaspor'dan Emre Hızarcı, Göztepe'den Ferdi Çelik, Fethiyespor'dan Güner Topçu, Trabzon Karadenizspor'dan Sami Büyüktopaç, Batman Petrolspor'dan Serkan Altun, Ofspor'dan Burak Kürşat Aydın ve Özgür Kaynak ile kulüp tesislerinde basın huzurunda sözleşme imzaladı.

Kulüp basın sözcüsü Hayati Yavuz, imza töreninde yaptığı konuşmada, zor koşullar altında teknik heyetin istediği sporcuları transfer ettiklerini belirterek, şimdiden gelecek sezonun takımını oluşturmaya başladıklarını söyledi.

Yavuz, Akçaabat Sebatspor'un içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıya rağmen lisansa engel borcu hallettiklerini ifade ederek, ''Bunun ardından 8 sporcu ile anlaşma sağladık. Bu sporcular ile 1,5 yıllık anlaşma yaparak gelecek sezonun da takımını şimdiden oluşturmaya başladık'' dedi.

Üst sıralara oynayacak bir kadro oluşturdukları kaydeden Yavuz, ''Mevcut kadromuz zaten kaliteli sporculardan oluşuyordu. Aldığımız 8 sporcu ile de gücümüze güç kattığımızı düşünüyorum. Bu takım ile hedefimiz bu gruptan lider çıkıp Bank Asya 1. Lig için mücadele etmek olacaktır'' diye konuştu.

Yavuz, kulübün onursal başkanı Mevlüt Selami Yardım'ın 400 bin dolarlık alacağını kulübe hibe ettiğini belirterek, Yardım'a teşekkür etti.