Gönderen Konu: TEZAHÜRATLAR  (Okunma sayısı 5040 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Ynt: TEZAHÜRATLAR
« Yanıtla #13 : Şubat 26, 2010, 02:23:59 ÖS »
bu beste En büyük Aşk Beşik-Aş-k ın bestesi

Ortasında kalbimin
Bir yer açtım senin için
İstersen sonsuza kadar
Şampiyon olma beklerim

Hocam bu besteyi fener taraftarı ilk çıktığı günden beri söylüyo kıraç bestesi :)

Kalbim senden senden vazgeçmeyecek
Korkma içimde aşkın hiç bitmeyecek
Bu büyük aşk sonsuza dek sürecek
Elbet bir gün şampiyonluk gelecek (bir gün herkes fenerbahçe diyecek)

Çok zaman joplandık nezaretlerde
Betonlar üstünde uyandırıldık
Karakolda resmim duvarda ismim
Herşeyden vazgeçtim Trabzon için (inadına beşiktaş diye haykırdık )

üstad kısmaca darılmaca yok youtubeye bakıyorum çılgınlara ait hiç bir videoyu hayranlıkla seyretmedim hiç bi yeni beste yapıp youtube koyduklarınıda görmedim guru reisin çektirdiği bi üçlü var o videoyu bjkli bi arkadaşımla seyretmiştim çocuk gülmeye başlamıştı bumu sizin üçlünüz diye
çılgınlar çok sağlam bi grup aslında ama çarşı grubu gibi maratona kapaklanmanız lazım yoksa kale arkalarında hiç bişe olcağı yok tribüne hükmetmen için tam ortasında olmalısın umarım çılgınlara yönetimde gereken ilgiyi gösterir ve bu grubu çarşı grubu gibi kapalıya alır

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #14 : Şubat 27, 2010, 11:07:37 ÖS »
Trabzon tek yürek olamaz bu mümkün değil, o kadar dağınığız ki her köşede yeni bir grup oluşuyor. büyük gruplar birleşmeli ama herkes benci...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı CilginlarAvrupa

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +2/-0
« Yanıtla #15 : Mayıs 06, 2010, 08:55:05 ÖS »
ask61 adli üye Trabzon Tribününü ne kadar taniyor ve Tribün Kültürünün ne oldugunu ne kadar biliyor bilmiyorum ama belliki bir takim seylerden haberi yok...

uslanmaz abiye katiliyorum ve bilginize sunu söyliyim,var olan olaylar sonucunda bugüne kadar CILGINLAR dan bir cok insan ayrildi, ve ister inanin ister inanmayin ama bu ayrilmalar sonucunda yeni grublar var oldu,bugün trabzon tribününü bilen kisi,her grubda cilginlarda gelen kisilerin var oldugunu ve hatta grub liderligi yaptigini bilir.

yasan bu olaylarin bize büyük zarar verdigini biliyoruz,kimse böyle olsun istemiyor ama yurdum insani.

BIZI VE TRABZONSPOR camiyasini gercekten ümitlendirecek adimi gelecek sezon bekliyoruz.
Cilginlari Cilginlar yapan komple KEMIK TAYFA grubtan ayrildi ve kendilerine VIRA diyerekten Tribünde yer aldilar.
Cilginlar bugün yine ayni yerinde varlar,yeni mahalleden gelen kisiler ve abiler hala orada,bu grub nede olsa yeni  mahallede kuruldu,fazla derine girmiyeyim bu konunun.

ama bizi heveslendiren sudur ki gelecek sezon VIRA ve TRABZONLU GENCLER bir olarak tribün yapacaklar,bunun yani sira tribünde var olan MEYDAN 1461 de onlara eslik edecek.bunun calismalarini yogun bir sekilde sürdürüyor abi ve kardeslerim,hepimizinde temennisi bunun VAR olmasidir.bunun yani sira tribünde yine var olan diger kücük grublari bu birlige cekme gayretindeyiz.

kimsenin birlesim adina yaptigi birsey yok,bari yapanlara destek cikalim.Bence Trabzon Tribününe cok sey kazandiran bu iki grubun üyelerine destek cikalim ve dilerim tribündeki darginliklar son bulur.dualarimiz kabul olur insallah.
CILGINLAR AVRUPA
Bize Her Yer Trabzon