Gönderen Konu: trabzonsporu ben de sevmezdim..  (Okunma sayısı 2204 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
trabzonsporu ben de sevmezdim..
« : Mart 02, 2007, 09:59:05 ÖS »
bir yazarımızın güzel bir yorumu..

TRABZONSPORU SEVMEZDİM..
Son zamanlarda basında çıkan haberlere bakan birçok kardeşimiz sinirden deliye dönüyor. Basının bu tavrının nedenlerini hiç düşündünüz mü? Son zamanlarda artan bu tavrın nedenleri bana göre iki tanedir.
Birincisi Trabzonsporumuzun takımlar, klüpler,itibari kamuoyu üzerinde son 7 yıldır aşağı doğru giderek hızlanan performansıdır.
İkincisi biraz geniş düşünelim.mesela istanbul takımlarından birinin mensubu olsak(Allah korusun) canım mesela yani düşünün.
Trabzonspor diye bir takım çıkıyor ortaya.Tamda Türkiye'nin Juve'si olmak üzereyken(bak şu Allah'ın işine)
Sakin sakin şampiyonluklar paylaşılırken birden bire bu takım şampiyon olmaya başlıyor.yetmezmiş gibi ne kadar kupa varsa topluyor.
Öyle ki, istanbul takımları hiçbir kupa kalmayınca spor yazarları derneği kupasını bölgesele çevriliyor.
90 maç, evet tam 90 maç kendi sahasında hiç yenilmiyor.
İsmini biliyorsunuz..7 sene içerde ve dışarıda bu takıma yenilmiyor
kendini avrupa fatihi diyen ve avrupa kupaları dahil hiçbir resmi maçta kendi sahasında 5 yemeyen bi takıma ilk 5'i atıyor.
Stadı cehennem, deplasmanı korner atılamayan deplasman haline geliyor.
Hal böyle iken..
Valla bu fenerli ve diğer takımların yazarları az bile yazıyor..
Adamlar haklılar(!) Nerden baksan bu dediğim olayların tamamını bizzat yaşamışlar.
Trabzonspor'u ben de sevmezdim.Trabzonsporlu olmasaydım eğer...
Sevmiyorlarya, inanın gurur duyuyorum..Nasıl olsa onu canından çok seven taraftarları var.... 'D 'D 'D
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı AnGeL

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +181/-3
Ynt: trabzonsporu ben de sevmezdim..
« Yanıtla #1 : Mart 02, 2007, 10:03:32 ÖS »
 .,.P .,.P .,.P
tşk ler :-*

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Mart 02, 2007, 10:04:31 ÖS »
eyvallah toprak..aşk bu ya,hem de en kutsalından,her bordo maviliyi kardeşin bilmek,son paranla deplasmana gitmektir..benım konyaya giderken yapacagım gibi:)
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #3 : Mart 02, 2007, 11:18:15 ÖS »
çok güzel ve haklı bir yorum..tşkkrler sancakbeyi.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Mart 02, 2007, 11:18:52 ÖS »
eyvallah arkadaşlar sizler sagolun

Çevrimdışı lazcaptan

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +14/-0
  • t4A1'lİ mAnyAxs
« Yanıtla #5 : Mart 04, 2007, 11:04:33 ÖS »
onu seven sevdasını bilir kimse sevmesin sevilmeye ihtiyacı yoktur zaten o bir destandır. onu seven taraftarı laf da söyletmez. söyleyenide yaşatmaz.ama kariyerinde ama dünyada

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #6 : Mart 04, 2007, 11:33:33 ÖS »
okadaaaarrr.tşk ler kardeşim, harika..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***