Gönderen Konu: Doğum Günün Kutlu Olsun Kuzeydenizi..İyi ki Varsın, Hep Varol İnşaAllah..  (Okunma sayısı 21903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
çok teşekkürler ayşe, :svm: çok teşekkürler aLeLade  :svm:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
nice mutlu yıllara ''kuzeydenizi''...  :-*
harika bir slayt olmuş ''nigner''.emeğinize sağlık...çorbada bizim de tuzumuz olduğu için mutluyum...
(+Rep):alkş:

"slaytta çok güzel olmuş, katkısı olan herkese ve tabiki özellikle nigner e teşekkürler "

beğenmenize sevındım bende teşekkür ederım...

evet slay harbiden güzeldi..bende isterim doğum günümde bundan kim yaparsa artık ogünleri görürsek tabiki...duyurulur. :ysli:
çok sağol.albay..tabıkı neden olmasın seve seve..Rabbım nasip eder inşaAllah..

"yaw ben bıle cok duygulandım slaytı ızlerken cok fena guzel olmus.elınıze saglık"-"yok yaw yapsınlar tabı.ama nerdeeeeeee "
öncelıkle teşekkür ederım.. Rabbım nasıp ettığı müddetçe ben seve seve yaparım..

tekarar hayırlı yaşlar ve mutlu yıllar dılerım kuzeyım dertortağım....
bılıyorsun ama yıne de söyluyorum..seni çok sevıyorum...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
canım benim emeklerine sağlık,güzel yüreğine sağlık senin;çokk teşekkür ederim sana ve katılan tüm dostlara :svm:

ben de seni çokkkk seviyorum :svm: :svm: :svm:

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
sakın gülmeyin beni ama inanın anca oldu

kuzeydenizi daha şimdi izleyebildim nignerin çalışmasını gercekten tebrik edilecek bir çalışmaya imza atmış

bu vesileyle nigner e tekrar teşekkür eder sana da ömrünün tamamında hayırlı başarılar dilerim

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
rica ederim fuzuli,gülmek ne demek... :) evet nigner e harika güzel bi süpriz yapmış bana siz değerli dostlarımın katkısıyla :svm:

çok teşekkür ederim iyi dileklerin için sana  :güll:

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
iyiki dogdun kuzeydenizi..biraz geç oldu kusura bakma..nice yıllara herşey gönlünce olsun..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
rica ederim,teşekkür ederim sancakbeyi,sağol,senin de inş.herşey gönlünce olur :)

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
sakın gülmeyin beni ama inanın anca oldu

kuzeydenizi daha şimdi izleyebildim nignerin çalışmasını gercekten tebrik edilecek bir çalışmaya imza atmış

bu vesileyle nigner e tekrar teşekkür eder sana da ömrünün tamamında hayırlı başarılar dilerim

bende teşekkür ederım size vede sizin aracılığınızda katkıları olan tum dostlara..
buradan bana yardımcı olan tum arkadaşlara teşekkur edıyorum lakın arif ve alı bakkala ayrıca teşekkur edıyorum..bana çok yardımcı oldular sağolsunlar...

unutmadan bı ara vakıt bulursam kı en kısa zamanda inşaAllah bu slaytı hazırlarken arada yapmış olduğum çalışmaları arkadaşlarla olan dıyalogları "pm"lerımı burada paylaşmak istıyorum..çünkü ilk defa dertortağım için dertortağımdan habersız kulisler yaptım ama artık paylaşmak istıyorum...

sevgilerımle...
« Son Düzenleme: Ekim 12, 2008, 03:37:32 ÖÖ Gönderen: nigner »
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
canım benim :svm:  senin nezdinde ben de çok teşekkür ediyorum herkese tekrar :)

hıı demek pm leri de koyacaksın merak ettim doğrusu ==-

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
canım benim :svm:  senin nezdinde ben de çok teşekkür ediyorum herkese tekrar :)

evet inşaAllah ılk benım yolladığım msjdan başlayarak bana gelenlerı eklemeye çalışacam inşaAllah...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • çok şükür...
tamam canım bekliyorum ;)

doğum günün kutlu olsun ablacım tüm güzellikler senin yanında olsun

çok teşekkürler canım benim,amin senin de de herşey gönlünce olsun... :svm:

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *

evet inşaAllah ılk benım yolladığım msjdan başlayarak bana gelenlerı eklemeye çalışacam inşaAllah...

arkadaşlar kuzeydenizinin doğum gunu slaytı için yapılan çalışmaları eklemeye çalışacam...eksıklerım olursa af buyurun...
vira bismillah...

ilk olarak site dostlarımıza attığım ilk pm den başlamak istıyorum..

selam........ kardeş...

yakın tarıhte kuzeydenızının doğum gunu var ve ben bu nedenle kuzeydenızıne bı slayt vıdeo hazırlayacağım nasıpse..
sizden bu slayt ta sizinde bır msjınızın ve bır resımınızın olmasını istedım tabı sızde uygun görursenız..kı bu resım kendı resmınız olabılır yada vıdeo sıteye ekleneceğınden bu avatarda olabılır yada sizin düşüncelerınızın yazılı olduğu herhangı bır resımde olabılır.
resımı sıteye resım ekler gıbı yollamanızı talep edıyorum..

yalnız bu vıdeo siteye eklenene kadar kesınlıkle ve kesınlıkle kuzeydenızının haberı olmamalı ve öğrenmememlı...bunun için göstereceğiniz hassasıyetten ötürü şimdiden teşekkur ederım..
hatırlatma: bu çalışmayı en son gun olarak 15 eylul tarıhınde bana pm olarak yollarsanız sevınırm..

selametle.......nigner....

bu arada resımler slaytta olduğu için eklemeyı düşünmüyorum bılgınıze....

bana gelen pm lerın sırasıyla...

"Ablacım forumda ilk tanıdım ablamsın seni çok sevmiştim ta en baştan yorumlarınla paylaşımlarınla ve de en önemlisi adınla (ablamla adaş emoş ablam) benim. Seviyorum işte ötesi var mı?
Kuzeydenizi, inci, Laz kızı ablasıyla; nigneri, jönü; zafer, albay abisiyle ben bu formu ilk tanıdım sevdim…
Sevgimiz ve forum birlikteliğimiz kardeşliğimiz daim olur inş..
Nice mutlu yıllara kuzey ablam benim Seni Seviyorum.!  " asimelek....

« Son Düzenleme: Ekim 12, 2008, 11:01:21 ÖS Gönderen: nigner »
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
"Aleyküm selam, merhabalar nigner,

ince düşüncenizden dolayı sizi kutluyorum  ve benim de videoda yer almamı istemenizden dolayı çok teşekkür ederim   

isteğinize ne kadar uygun tam bilemiyorum ama size cevap vermenin mutluluğu içindeyim  Ekteki resim dosyası  uygun olur mu olmazsa yenileri ile değiştirebilirim, kolay gelsin iyi çalışmalar."
soyturk...

"tabiki olur..

kuzeydenizi çok iyi bir ablamız..yeri geldiğinde ciddi,yeri geldiğinde neşeli bir üyemiz..herkese sevgi,saygı çerçevesinde davranan ablamız..buradan doğum gününü kutlar..yeni yılında başarı,mutluluk dilerim..nice senelere trabzon forum'un kuzeydenizi.." fatıh bordomavi...

"siz salıncak seviyorsunuz diye salıncaklı resmimi yolluyorum kolay gelsin nigner sultan...

mesajım.. Selam cano yeni yaşın hayırlı bereketli olsun trabzon forum denince ilk aklıma gelen isimlerin başında olan bir kardeşim olarak hayatında hep mutlu olmanı temenni ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum..engüzeline emanetsin..."albay...

YURTTA SULH CİHANDA SULH