Gönderen Konu: Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)  (Okunma sayısı 11592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: gökdeniz transferi(ilgili tüm haberler yorumlar buraya)
« Yanıtla #39 : Mart 12, 2008, 02:23:26 ÖÖ »
takımın bu halde olmasının bir sürü nedeni var..yönetim,futbolcular ve taraftar!! evet taraftar..biz hep neden yönetimler birleşmiyor deriz,ama bakın avni akerde 10 tane grup var..cebinde 5 milyonluk sigara,1 milyarlık telefonlar gezenler iş trabzonspora gelınce 3 kurusu fazla görüyorlar..kahve köşesinden küfretmekte üstümüze yoktur oysaki..

kulube üye olma,forma alma,bilete para verme beleş girmenin bin türlü yolunu ara sonra niye takım basarısız.oldu canım

adam gibi taraftara sözüm yok yanlıs anlasılmasın..

sahada Gökdenizin aldığı paranın hakkını verebildiğine inanıyorum(Hasan Üçüncü nün aldığı yıllık para bile trilyondan fazla tabir edilirken ? ) .kişilik olarak çok fazla tanıyamayacağım, ancak Trabzonsporun gelecek yılki kadrosunda bulunması lazım idi. Gökdenizi verdiniz diyelim.Yerini kiminle doldurmayı düşünüyorsunuz. Barış Memiş derler. evet kalitelidir ancak bu yaşında bunca yükü kendisine yüklemek tamamen bu futbolcumuzunda kayboluşunu bizlere getirir.

Her insan hata yapar.Ancak Gökdenizin yapmış olduğu bir hatayı hala bu zamanda bile unutmamışsanız (kendisi o dönemden sonra daha hırslı ve istekli kendisini affettirici oyunu oynadıktan sonra) çok fazla söylenecek söz yok. Anlıyorumki gördüğünüz diğer futbolcular sütten çıkmış ak kaşık gibi. Gökdenizin çok para aldığını bahsediyorsunuz, eğer Gökdenize bir başka takım 3milyon dolar bir senede teklif ediyorsa siz bu futbolcuya 2 milyon 500bini vermelisiniz.eminimki  aradaki o farkıda kendisi sorun yapmamıştır hiçbir zaman.

Bir oyuncunun kumar oynaması, iddia oynaması ile futbolunun ve yeteneklerinin aksini iddia edemezsiniz.Kendisininde bu olaydan yeterince ders aldığını umuyorum.

Bu yönetim tarzı düşüncelerinizin oluşturacağı kadroyu sabırsızlıkla bekliyorum. 3 yıldır spor programı bile izlemeye yüz bırakmadılar bizde. bir 2 yıl daha idare ederiz ne olur ki.

kesinlikle cok haklı noktalar var..yüzümüz kalmadı haber izlemeye..

ama; trabzonsporda misyonunu tamamlamıs oyuncularla yollar ayrılmalı..tayfun,erdinç,umut,hasan gibilerse hemen yollanmalı..böyle yatarak para alanlarla kesinlikle yollar ayrılmalı..ayrıca gökdenizden gelen parayla kulubun borclarının büyük bölümü kapanıcak..

ben sahsen bu yönetimin dogru transferler yapacagına inanıyorum.inşallh yanılmam..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı zeynep1967

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • GÜNEŞ DOĞUDAN YÜKSELİR
« Yanıtla #40 : Mart 12, 2008, 09:48:53 ÖÖ »
Son yıldızı da gönderdiler.Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.Ama bu işe söyleyecek laf bşle bulamıyorum.Bakacağız boşluğu nasıl dolduracaklar.Gün doğmadan neler doğar bi bakalım...
Tavanı çöktü aşkın; duvarlar üryan düştü

Toplumun gündemine koyu bir isyan düştü

İniltiler geliyor doğudan ve batıdan

Sensizlikten bozulan dengeye ziyan düştü

Çevrimdışı zeynep1967

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
  • GÜNEŞ DOĞUDAN YÜKSELİR
« Yanıtla #41 : Mart 12, 2008, 10:27:25 ÖÖ »
Bu konuda farklı düşünüyoruz kardeşlerim de işye haydi hayırlısı demekten başka çaremiz yok.
Tavanı çöktü aşkın; duvarlar üryan düştü

Toplumun gündemine koyu bir isyan düştü

İniltiler geliyor doğudan ve batıdan

Sensizlikten bozulan dengeye ziyan düştü

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #42 : Mart 12, 2008, 12:14:13 ÖS »
Allah hayırlısını nasip etsin ne diyelim..Her iki taraf içinde hayırlısı olsun..Daha çok yıldızlar kaybedeceğiz..
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı ayriliklarin_sairi

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +9/-0
  • Ne bir harf Ne kelam Es Selam Es selam
Ynt: Gökdeniz Karadeniz
« Yanıtla #43 : Mart 12, 2008, 11:18:35 ÖS »
en güzeli buydu ve oldu Allah hayırlısını nasip eylesin  takımımız için ..Daha önce fenere imza atıp dönmüş ve saçma sapan demeçler veren birsiydi gökdeniz.ben fatihi çok sevdim  ama gökdeniz e hiç ısınamadım nedense  ama yinede trabzonspor da kalır düşüncesinde olup yiğenimin ismini  bile gökdeniz koydum .gökdenizi sevdiğimden değil farklı bi ismi vardı ts ye yakışıyodu ama bitti ...inşallah hüseyin de giderse bu takım şuan bulunduğu yerden daha iyi konumlara gelir buna eminim....samet aybaba  zamanında ki kadroyu hatırlıyorum da fark ne bulamıyorum...adam alişen le oynuyodu  erman özgür le oynuyodu ibrahim egeyle oynuyodu erman güraçar gibi bi kazmayla defans kuruyodu ve ben o zmana daha mutluydum şimdi eldeki kadroya bak  işe bak .bence sorunlar yavaş yavaş çözülüyor Hak yardımcımız olsun ...Sadri başkan doğru yolda dır kanımca

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: Gökdeniz Karadeniz (Rubin Kazan)
« Yanıtla #44 : Nisan 06, 2008, 01:41:53 ÖS »
herkesin bir hesabi vaaaaar mevlanin da

gorelim mevlam neyleeeeer neylerse guzel eyler

Çevrimdışı momol

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #45 : Nisan 13, 2008, 05:46:17 ÖS »
Bir ay önce Trabzonspor’dan ayrılarak Rubin Kazan’a giden Gökdeniz Karadeniz şova devam ediyor. Milli futbolcu, dün de Khimki deplasmanında coştu, 2 gol atarak yıldızlaştı.

4 gole ulaştı. helal olsun. büyülemeye devam ediyor.
Birgün herkes TRABZONSPORlu olmasın
Bırakın o şeref bize kalsın..

Çevrimdışı fuzuli

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
« Yanıtla #46 : Nisan 13, 2008, 06:12:24 ÖS »
 :alkş: :alkş: :alkş:

ne dıyebılırız kı