Gönderen Konu: ''Memati Baş''tan Bursa'ya tebrik..  (Okunma sayısı 710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
''Memati Baş''tan Bursa'ya tebrik..
« : Mayıs 22, 2010, 06:49:15 ÖS »

Kurtlar Vadisi dizisinde ''Memati Baş'' karakterini canlandıran Beşiktaş taraftarı Gürkan Uygun, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor'u tebrik ederek, ''Bursaspor gerçek şampiyonluğun yanı sıra gönüllerin de şampiyonu oldu. Bunu başarmak herkese nasip olmaz'' dedi.

Bursa'da İstanbul yolu üzerinde bulunan Aksesuar 2000 firmasında yaptırdığı ''VIP'' aracını teslim almaya gelen Uygun, burada yaptığı açıklamada, taraftarı olduğu Beşiktaş'ın bu sezon bekleneni verememesi nedeniyle biraz üzgün olduğunu belirterek, Bursaspor'u tebrik etti.

Uygun, Bursaspor'un Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile yakaladığı çıkışın sonunda şampiyonluk ipini göğüslediğini vurgulayarak, ''Bursaspor camiası bu stresi çok iyi bir şekilde kaldırdı. Bu nedenle şampiyonluğu doya doya kutlamayı hakettiler. Bursaspor yönetim kurulunu, teknik heyeti, futbolcuları ve yeşil-beyazlı taraftarları çok tebrik ediyorum. Bursaspor gerçek şampiyonluğunun yanı sıra gönüllerin de şampiyonu oldu. Bu ikisini başarmak herkese nasip olmaz'' diye konuştu.

Bursaspor ve Beşiktaş taraftarları arasındaki husumetin de artık son bulmasını dileyen Uygun, şunları söyledi:
''Futbol bir oyundur. Bu oyunda gerginlik, kavga, husumet olmamalı. Her iki taraftarlar da aralarındaki bu gerginliğe artık bir son vermeli. Türkiye'nin iki büyük taraftarına bunlar yakışmıyor. Her iki takım taraftarları da gelecek sezondan itibaren takımlarını hem Bursa'daki hem de İstanbul'daki karşılaşmalarda desteklemeli. Bunun için de gerekli adımların atılması gerekiyor. Ben şahsen bu husumetin yakın zamanda son bulacağına inanıyorum.''

-UYGUN'A VIP ARAÇ-
Gürkan Uygun, içinde play station oyun konsolundan, 84 ekran LCD televizyona, müzik sisteminden, DVD player sistemine kadar çok sayıda donanıma sahip olan aracını teslim aldı.

Aracı daha çok dizinin çekimlerinin yapıldığı sette kullanacağını belirten Uygun, ''7 yıldır böyle bir araç istiyordum. Günümüzün 16-17 saati neredeyse sette geçiyor. Bu süreçte en azından aracımda daha rahatlıkla dinlenabileceğim'' dedi.

Uygun'un minibüsünü dizayn eden Aksesuar 2000 firmasının sahibi Ercan Ertim de, 10 gün süren çalışmaları sonucu aracı ''VIP'' hale getirdiklerini anlattı.

Aracın içini tamamen değiştirdiklerini ifade eden Ertim, ''Öncelikle aracın tavan ve taban döşemelerini yeniledik. İç kısmını komple izolasyon malzemesiyle kapladık. İçinde play station oyun konsolundan, 84 ekran LCD televizyona, müzik sisteminden, DVD player sistemine kadar çok sayıda donanım yerleştirdik. Araç Memati Baş'a çok yakıştı'' diye konuştu.

Ertim, aracın dizaynının yaklaşık 20 bin TL'ye mal olduğunu sözlerine ekledi.