Gönderen Konu: Özürlü OLduğnu Bile Bile Bebeğinizin Doğmasına İzin Verir misiniz?  (Okunma sayısı 3460 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Ynt: Özürlü OLduğnu Bile Bile Bebeğinizin Doğmasına İzin Verir misiniz?
« Yanıtla #13 : Aralık 08, 2010, 11:41:08 ÖÖ »
Tabii ki Allahtan gelene amenna ama artık bebeğin özürlü olup olmadığı çok çok önce tespit edilebiliyor. Ben yine de hayır diyorum.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Anket sahibi gerçekten çok zor sorular sormuş anketlerinde. Bir insan acaba yarın gerçekleşecek bir kazada ellerini, ayaklarını, gözlerini kaybetmeyi düşünebiliyor mu? Biz hepimiz aslında potansiyel bir özürlü adayıyız. Ve insan olarak her ferdin kendisine verilen hayatı, ruhu yaşamaya hakkı var. Bir başka ferdin yaşam ve ölüm arasındaki kararını bizim vermemiz ne kötü bir durum.
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2011, 04:13:34 ÖÖ Gönderen: ¤ۣۜ..¤SessizGemi »
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
güzel bir yorum olmuş..

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Anket sahibi gerçekten çok zor sorular sormuş anketlerinde. Bir insan acaba yarın gerçekleşecek bir kazada ellerini, ayaklarını, gözlerini kaybetmeyi düşünebiliyor mu? Biz hepimiz aslında potansiyel bir özürlü adayıyız. Ve insan olarak her ferdin kendisine verilen hayatı, ruhu yaşamaya hakkı var. Bir başka ferdin yaşam ve ölüm arasındaki kararını bizim vermemiz ne kötü bir durum.

Yarın ne olacağını bilemiyoruz ama doğacak çocuğun durumunu biliyoruz artık. Aslında sorduğum zihinsel özürdü. Herkesin yorumlarına teşekkürler.
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.

Çevrimdışı verdena

• Süper Moderatör
  • *
  • Rep Puanı: +70/-1
bu anket bilgilerin, gerek yorumların ve kişisel kararların harmanlandığı anketten çok bi aktivite gibi oldu..
Ben kendi adıma diyebilirimki azda olsa konunun bana düşünce anlamında getirisi oldu, herkese ve konu sahibine teşekkürler..

Bugünlerde Hiç Çıkmıyorsun Aklımdan
Yüzümü Sarmış Pembe Bir Hüzün
Sanırsın Hep Sen Vardın Hayatımda...

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
Rica ederim canım.

Çevrimdışı Soul Fly

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +10/-0
  • Live like All, Think like Other
Zor soru,
Eşimle ortak alabileceğimiz bir karar ancak.
Ama eşim benim fikrimi sorduğunda, o çocuğun bizim kaderimiz olabileceğini düşünürüm sanırım...
Yine de biliyorum,
Allah düşmanımın başına vermesin :)
Deniz Koydum Adını
Kederi Bende Kaldı
Uzak Köyler Kurdum Birbirine
Denizine Aldandım