Gönderen Konu: Burak Yılmaz önce görevini yerine getirdi, maçtan sonra da ameliyata alındı  (Okunma sayısı 3676 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA

Trabzonspor'a Beşiktaş karşısındaki galibiyet golünü getiren Burak Yılmaz, dün akşam ameliyata alındı.

Maç sırasında burnunun acısını hissetmediğini söyleyen Burak, "Oyundan çıkmak istemedim. Formamdaki ay - yıldızın üzerine akan kanı gördükçe hırslandım. O golü atmayı çok istedim ve Allah bana bunu nasip etti. İnanılmaz bir duyguydu. Böyle bir anı yaşadığım için gerçekten çok mutluyum. Cezalı duruma düştüğüm için haftaya oynayamayacağım. Bu sürede tedavinin de tamamlanacağını düşünüyorum. Hastanede arayıp soran herkese çok teşekkürler" diye konuştu.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
Gerçekten Burak Yılmaz' ı bu özverili davranışından dolayı tebrik etmek gerekir. Herkesin göstermeyeceği bir özveri bu. Her geçen gün kendini daha da ispatlıyor.

Helal olsun sana Burak. Acil şifalar diliyoruz.
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
tebrık ediyor geçmiş olsun diyorum
Rabbım hayırlı şifa versın....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı _Dikkat_Laz_

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +7/-0
Ama Hakkı Yendi
Penaltı Bu Sefer Yüzde Yüzdü Ama Hırslandı Attı Golü...
-вιzє нєя уєя тяαвzση-

вüтüη αşкℓαя кαяşıℓıкℓı вιzιмкιѕι тєк тαяαƒℓı αℓℓαн αℓѕα∂α вυ ¢αηıмı вιтмєує¢єк тяαвzση αşкı...

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
ben bu maçı ne izledım nede dinledım açıkcası maçın skorunuda yeğenımden öğrendım..
her ne kadar merak etsemde son maçlardakı olumsuz oyunlarından ötürü kızgınlığımdan vede umutsuzluğumdan ötürü kendıme söz verdım dinlemeyeceğim diye..

bunun için maç hakkında hiç bir bılgım yok skor hariç :(
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı _Dikkat_Laz_

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +7/-0
nigner Kardeş Buyur:

[youtube]OFOz14rAJFU[/youtube]
-вιzє нєя уєя тяαвzση-

вüтüη αşкℓαя кαяşıℓıкℓı вιzιмкιѕι тєк тαяαƒℓı αℓℓαн αℓѕα∂α вυ ¢αηıмı вιтмєує¢єк тяαвzση αşкı...

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
2.golde harika bir plankton yaptı, ters ayakla müdahalesi ve topu önüne alması harikaydı. Şenol Güneş bazı futbolcuları yeniden ayağa kaldırdı. kıymeti bilinmeli...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
teşekkür ederım dikkat laz kardeş...
izledım sağolasın...
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
helal olsun Burak helal olsun sana,

aynı özverinin aynı mücadele ruhunun tüm oyuncularımızda olduğunu biliyor ve onlara aynı zamanda yönetime inanıyoruz