Gönderen Konu: Bize Her Yer Trabzon II; Divane Aşık Gibi  (Okunma sayısı 1837 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
Bize Her Yer Trabzon II; Divane Aşık Gibi
« : Ekim 01, 2010, 02:05:25 ÖS »

Yayın Evi: Heyamola Yayınları
Yazar: Kollektif
Sayfa: 592
Basım Yeri: İstanbul
Basım Tarihi: 2010-10
Baskı: 1
Dil: Türkçe
Kapak: Karton
Kağıt: 2. Hamur

Özet:
"Birincinin İkincisi" Hayatımızdaki Trabzonsporu anlatacağız diye çıktık yola. Bir kitap yazdık. Bir daha yazdık. Yazdık, yazdık... Bir de gördük ki, tüm hayatımız düşüvermiş satırlara. Trabzonsporlu olmak böyle bir şey işte. Hayatımızın içinde bir bölüm değil, akıp giden hayatın ta kendisi. Peki, nedir farklı kılan bordo-maviyi diğerlerinden? Sportif faaliyet ile sınırlı olmadığı içindir ki onun duruşu, tribünlerle sınırlı değildir ona duyulan aşk da. Tribünlerde başlar ve yaşanır ama hayatın kendisi oluverir. Memlekettir bizler için. Trabzon, sılanın adıdır Trabzonsporlular için. Trabzonlu olmak gerekmez. Nereliyseniz orasıdır Trabzon. Ya da siz de biraz Trabzonlusunuzdur artık. Nereli olursanız olun, slogan dilinize yakışır, uyumludur. Bize Her Yer Trabzon! (Arka Kapak Yazısı)
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: Bize Her Yer Trabzon II; Divane Aşık Gibi
« Yanıtla #1 : Ekim 01, 2010, 02:46:23 ÖS »
hmm 1. okumadım ama ilk etapta 1.den başlayarak her ikisinide okumak lazım diye düşünüyorum..
sağolasın Cihan...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Ekim 01, 2010, 04:35:10 ÖS »
rica ederim
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #3 : Ekim 31, 2010, 05:00:11 ÖS »
Bunu da en kısa sürede arşivime ekleyip okumam lazım anlaşılan ;) Brincisini büyük bi keyifle okumuştum...
Teşekkürler topram, - aLKıŞ - :)
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
« Yanıtla #4 : Kasım 01, 2010, 03:43:44 ÖS »
ben teşekkür ederim topram :)