Gönderen Konu: 'Transfer konuşmak istemiyorum'  (Okunma sayısı 671 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
'Transfer konuşmak istemiyorum'
« : Mayıs 18, 2010, 05:07:54 ÖS »

Bursaspor'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım, şampiyonluğa ulaşmalarına ilişkin, "Kentteki coşkuyu bu kadar beklemiyorduk. Bu duygu anlatılmaz, ancak yaşanır" derken, transfer konuşmak istemediğini söyledi..

A Milli Takım'ın ABD'deki kampına katılmak üzere dün akşam düzenlenen kupa töreninin ardından İstanbul'a giden genç golcü, Turkcell Süper Ligi'ni şampiyon olarak tamamladıklarını ve bunun haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

Şehirdeki heyecan ve sevinci görünce mutluluklarının daha da arttığını vurgulayan yıldız oyuncu, dün akşam saatlerinde üstü açık bir otobüsle şehir turu yaptıklarını hatırlatarak, ''Şampiyon olduğumuzu o müthiş kalabalığı görünce daha da iyi anladık. Kentteki coşkuyu bu kadar beklemiyorduk. Bu duygu anlatılmaz, ancak yaşanır. Çok az kişinin yaşayabileceği mutluluğu biz iki gündür doyasıya yaşıyoruz'' diye konuştu.

Şehir turunu tamamladıktan sonra otobüsle Atatürk Stadı'na girdiklerinde kendilerini çok daha farklı bir atmosferin içinde bulduklarına işaret eden Sercan Yıldırım, şunları söyledi:
''Sanki tüm Bursa bu anı bekliyormuş. İnsanlar işlerini bırakarak bizlerin peşinden koştu. Dünyanın en mutlu insanları bizdik. Hele o kupayı havaya kaldırdığımızda tüm sezonun yorgunluğunu attık. Büyük bir başarıyı çok güzel bir şekilde kutladık. Bundan sonraki hedefimiz artık Şampiyonlar Ligi. Bu coşkuyu Şampiyonlar Ligi'nde de sürdürmek istiyoruz. Başarıyı hak eden Bursa'ya şampiyonluk çok yakıştı.''

-''MİLLİ TAKIM KAMPINA DAHA GÜÇLÜ GİDİYORUZ''-
Genç oyuncu, kendisiyle birlikte takım arkadaşları Ozan İpek, Volkan Şen ve Turgay Bahadır'ın A Milli Takım'ın ABD kampına katılacağını anımsattı.

Milli takımda yeni bir yapılanmanın olduğunu, bu yapılanma içinde kendilerine yer bulmak istediklerini vurgulayan Sercan Yıldırım, ''Kendimizi orada göstermemiz gerekecek. Milli takım kampına daha güçlü gidiyoruz. Çünkü şampiyon takımın oyuncuları olarak kampa dahil olacağız. Bu da bizim için daha güzel'' dedi.

-''GÜNDEMİMDE TRANSFER YOK''-
Sercan Yıldırım, ''Gelecek sezon için yurt içinden ve dışından transfer teklifi alıyor musun?'' yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı:
''Bursaspor'un sözleşmeli bir oyuncusuyum. Şu an transferi düşünmüyorum. Ligi şampiyon tamamladık. Kendimi milli takım kampına hazırlıyorum. Daha önce de söylediğim gibi eğer çok sevdiğim takımımdan ayrılırsam bu sadece yurt dışı olur. Ancak şu an hiçbir şey yok. Menajerlerime da söyledim, kesinlikle transfer hakkında konuşmak istemiyorum. Gündemimde transfer yok.''