Gönderen Konu: Turkcell'den şampiyona kutlama..  (Okunma sayısı 831 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
Turkcell'den şampiyona kutlama..
« : Mayıs 17, 2010, 07:05:57 ÖS »

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Bursaspor camiasını, gerek Turkcell Süper Lig'deki başarısı gerekse Turkcell Fair Play Ligi'nde sergiledikleri centilmenlik nedeniyle kutladığını bildirdi.

Süreyya Ciliv, ana sponsoru oldukları Bursaspor'un 2010 sezonunu Turkcell Süper Lig Şampiyonu olarak tamamlaması dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, şunları belirtti:
''Türk futbolunun bir numaralı destekçisi olarak, 2009-2010 futbol sezonunda mücadele eden tüm takımları ve bu takımlara gönül veren taraftarlarını, ama öncelikle Şampiyon Bursaspor'u canı gönülden kutluyorum. Bu büyük başarı, Türk futbolunun kaydettiği gelişmeyi açıkça ortaya koyuyor. 5 yıldır ismimizi verdiğimiz Turkcell Super Lig'de esas kazananın Türk futbolu olduğunu görmek bizi sevindiriyor.''

Turkcell Süper Lig'de mücadele eden Anadolu kulüplerine 2003 yılından bu yana desteklerini sürdürdüklerini dile getiren Ciliv, ''Dört büyükleri, çok büyükler yapma hedefi ile çıktığımız bu yolda Bursaspor'un şampiyonluğu ile önemli bir adım atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gerek Turkcell Süper Lig'deki başarısı nedeniyle, gerekse Turkcell Fair Play Ligi'nde centilmenliği ön planda tutarak Türk sporcusuna yakışır performans sergilemesiyle Bursaspor camiasını bir kez daha kutluyorum'' ifadesini

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Turkcell'den şampiyona kutlama..
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2010, 10:57:36 ÖS »
sağolsun diyelim ne diyelim...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***