Gönderen Konu: Ben bırakıyorum ne haliniz varsa görün!  (Okunma sayısı 873 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
Ben bırakıyorum ne haliniz varsa görün!
« : Mayıs 17, 2010, 07:57:45 ÖS »

Taraftarlar da maçtan sonra Aziz Yıldırım'ı hedef alarak, 'Yönetim istifa, çek git Aziz', 'Aziz bu takım senin eserin' diye tezahürat yaptı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, hakemin bitiş düdüğüyle birlikte doğruca soyunma odasına gitti. Çok üzgün olduğu gözlenen Yıldırım, futbolculara ve teknik heyete, 'Ben bırakıyorum. Ne haliniz varsa görün' dedikten sonra kapıyı çarpıp, dışarı çıktı. Bu arada Trabzonspor maçından sonra Fenerbahçeli taraftarların hedefinde yönetim ve başkan Aziz Yıldırım vardı. Taraftarlar, Sarı-Lacivertli kulübün son kongresinde 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü veren Yıldırım'a, 'Yönetim istifa, çek git Aziz', 'Aziz bu takım senin eserin' ve 'Aziz Yıldırım istifa, Aydınlar göreve' diye tezahürat yaptılar. Öte yandan karşılaşmanın özellikle ikinci yarısını büyük bir heyecanla izleyen başkan Yıldırım, son 10 dakikada ise protokoldeki yerini terk edip, arka tarafa geçti. Yıldırım'ın kalan dakikaları bağıra çağıra izlediği görüldü.

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +33/-0
  • KAĞITTAN SİLMEK GİBİ DEĞİLDİR KALPTEN SİLMEK
Ynt: Ben bırakıyorum ne haliniz varsa görün!
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2010, 08:24:48 ÖS »
aizi yıldırım daha ne yapsın giderse fener daha kötü olur...
Bitmeyen tükenmeyen hatıran,
hergün varlığını hissettiren acın ve gidemediğim
terkedemediğim içimdeki sen..
Tarifin olmuyor..
Dilimde takılı bir hece ve artık anlatmaya,
tekrar konuşmaya değermi değmez mi bilmiyecek kadar ince bir düş..