Gönderen Konu: Tolunay Kafkas'a veda..  (Okunma sayısı 851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
Tolunay Kafkas'a veda..
« : Mayıs 17, 2010, 07:00:19 ÖS »

Kayserispor yönetimi, görevinden ayrılan teknik direktör Tolunay Kafkas için veda yemeği verdi..

Kayserispor'da görev süresi sona eren Kafkas için düzenlenen yemeğe, kulüp yöneticileri de katıldı. Asbaşkan Şaban Miraboğlu, burada yaptığı açıklamada, Tolunay Kafkas'ın Kayserispor'da 3 yıldır görev yaptığını ve takımlarının bu süre içinde büyük sportif başarılar elde ettiğini belirtti.

Yollarını ayırmalarına rağmen Kafkas ile gönül bağlarının devam edeceğini ifade eden Miraboğlu, ''Tolunay Kafkas, teknik direktörümüz olmasının yanı sıra kardeşimiz, arkadaşımız, yoldaşımız oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyoruz. Bundan sonra da kendisine her türlü desteği vermeyi sürdüreceğiz'' diye konuştu.

Tolunay Kafkas da artık kendisini Kayserili gibi hissettiğini ve buradan ayrılmanın kolay olmayacağını kaydetti.

Ayrılık kararı alırken iki tarafın da zorlandığını, ancak şartların bunu gerektirdiğini dile getiren Kafkas, ''Her zaman vefalı olmaya çalıştım. Kendimi Kayseri'nin bir çocuğu gibi görüyorum. Bu nedenle ayrılık benim için kolay olmayacak. Bana her zaman destek olan yönetime, taraftara, belediye başkanlarımıza ve basına teşekkür ediyorum. Bundan sonra da her zaman Kayserispor'un yanında olacağım. Kayserispor'un bir neferi gibi çalışacağım'' dedi.

Kafkas, bundan sonraki planları ile ilgili soruları ise yanıtsız bıraktı.
Miraboğlu, takıma katkılarından dolayı Kafkas'a plaket verdi.