Gönderen Konu: Şampiyonluğa en çok O sevindi..  (Okunma sayısı 799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
Şampiyonluğa en çok O sevindi..
« : Mayıs 17, 2010, 05:36:11 ÖS »

Bursaspor'un şampiyonluğuna en çok sevinlerden biri de, bir zamanlar kanserle boğuşan ve hastalığı atlatan efsane Teknik Direktör Nejat Biyediç oldu. Bursaspor'un şampiyonluğunu göz yaşları içinde izlediğini ve çok mutlu olduğunu ifade eden Biyediç, Bursaspor camiasını kutladı..

Bursaspor'un şampiyonluğu en çok efsane Teknik Direktör Nejat Biyediç'i sevindirdi. Kanserle boğuşan ve hastalığı atlatan Nejat Biyediç, Bursa Atatürk Stadı'nda şampiyonluk maçını gözyaşları içinde izlerken, "Bursaspor hak etti. Bunu yaşadığım için çok mutluyum" dedi.

Bursaspor'un şampiyonluk kutlamasının yapıldığı geceye katılan Nejat Biyediç, "Bursasporlu olarak çok sevindim. İlk defa bir Anadolu takımı şampiyon oldu. 2-3 kat daha çok sevinç yaşıyorum. Bursaspor haketti. Hiçbir maçta kaliteden taviz vermedi. Çizginin altına düşmedi. Diğer takımlar inişli çıkışlı grafik çizdi. Ertuğrul Hoca ve öğrencilerini kutluyorum" dedi.

Maçı Bursa Atatürk Stadı'nda izlediğini anlatan Nejat Biyediç, "Kimse inanmıyordu. İkinci devre hep saatlere baktık. Maç 2-0'dı. Kadıköy'den gelecek haberi bekliyorduk. Kimse Bursaspor kaçırmaz diye düşünüyordu. Ama Bursaspor hakederek şampiyon oldu. Biz de bunu yaşadığımız için çok mutluyuz" diye konuştu

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Ynt: Şampiyonluğa en çok O sevindi..
« Yanıtla #1 : Mayıs 17, 2010, 05:47:50 ÖS »
Teknik Direktör Nejat Biyediç 'e de Rabbim hayırlı şifa versın amin
bu hastalıkta moral çok önemli bir faktör..atlatmış ama inşaAllah nüksetmez..

Rabbim yar ve yardımcısı olur inşaAllah amin...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH