Gönderen Konu: ''Onlar benim gözümde yıldız değiller''  (Okunma sayısı 971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-0
''Onlar benim gözümde yıldız değiller''
« : Mayıs 25, 2010, 04:32:34 ÖS »

Sivri dili ile bilinen Jose Mourinho, yeni görev yeri olması beklenen Real Madrid'e geçmeden önce takımın yıldız futbolcularına gözdağı verdi. Mourinho, "Onlar benim gözümde yıldız değiller" dedi.

İnter'i Şampiyonlar Ligi Şampiyonu yapan ve takımdan ayrıldığını açıklayan Portekizli teknik adam Jose Mourinho, yeni görev yeri olması beklenen Real Madrid'e geçmeden önce takımın yıldız futbolcularına gözdağı verdi.

Real Madrid'in yeni teknik direktörü olmasına kesin gözüyle bakılan Portekizli ünlü teknik adam Jose Mourinho, henüz resmi olarak imzayı atmadı ancak oyunculara mesajlar göndermeye başladı. Portekiz'de yayın yapan TV1 Kanalı'na konuşan Jose Mourinho, Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldız futbolcularına göndermeler yaparak, "Yıldız futbolcular şu anda Inter'de. Çünkü Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Inter takımının futbolcuları oldular. Burada Real Madridli futbolculara bir mesaj göndermek istiyorum. Eğer onları çalıştırırsam şunu bilsinler ki, onlar benim gözümde yıldız değiller. Teknik direktör de yıldız değil. Benim için yıldız takımdır. Eğer futbolcular bunu kabul ederlerse tıpkı Porto'da, tıpkı Chelsea'de ve tıpkı Inter'de olduğu gibi başarıya ulaşırız" dedi.

Mourinho, Real Madrid'in başına ne zaman geçeceği konusunda ise kesin bir şey söylemekten kaçınırken, menajeri Jorge Mendes'in kulüp yöneticileriyle görüşmeleri sürdürdüğünü ifade etti. Jose Mourinho, Real Madrid'in beklentilerini bildiğini ve yöneticilerin de kendisinin nasıl çalıştığını vurguladı.