Gönderen Konu: Sizin işinize çok yarayacağını umduğum 1 Video Converter programını  (Okunma sayısı 1427 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ts_klas_61

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +27/-2
Sizin işinize çok yarayacağını umduğum 1 Video Converter program

Programın Özelliklerine Bir Göz Atacak Olursak

1-Video Formatını Değiştirme

2-Video Birleştirme

3-Video Kesme

4-Video'dan Sesi Ayırma

5-Video'yu Resimlere Ayırabilme

Programımızın ilk özelliği olan video formatını nasıl değiştireceğimizi flash animasyon eşliğinde adım adım öğrenelim.

İzlemek İçin DıkLa
Programımızın ilk özelliği olan video formatını nasıl değiştireceğimizi flash animasyon eşliğinde adım adım öğrenelim.
İzlemek İçin DıkLa
Programımızın ikinci özelliği olan video birleştirme işleminin nasıl yapıldığına gelin bir göz atalım
İzlemek İçin DıkLa
Programımızın üçüncü özelliği olan video kesme uygulamasını gelin hep birlikte öğrenelim.
tıklasana
Geldik programımızın dördüncü özelliğine burada video'dan sesi ayırmayı öğreneceğiz.
İzlemek için tıkla
Evet arkadaşlar geldik programımızın son özelliğine burada video'yu resimlere ayıracağız.
tıkla ve izle

Çevrimdışı ts_klas_61

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +27/-2
sayın hocam sorunda buyutulup kucultulme olayını sormussun onun ıcın bır program veya senın yapabilecegın bırsey yok sıtenın ozellıgıyle ılgılı bır konu o bu sıtede o ozellık koyulmamıs nasıl bır resım lekleyecegın zaman koyuyor ısen aynı sekılde de bır kodu var ıns yardımcı olabılmısımdır

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
benim için çok faydalı olacak. boş bir anımda ayrıntılı inceleyeceğim. teşekkürler ve kesinlikle +...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***