Gönderen Konu: Nedendir Acaba  (Okunma sayısı 933 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan_Aksoy

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
Nedendir Acaba
« : Temmuz 18, 2009, 06:26:48 ÖS »
Merhaba arkadaşlar buraya açmış olduğum tanışma formu neden silindi acaba.?

Yada yasaklı olan ne vardı yazımda .?

Konuyu silen arkadaşımız fatih_bordomavi bir acıklama yazsaydınız keşke.!
Allah’ın bile insanlar hakkındaki hükmünü,ömürleri sona erdikten sonra verdiğine inanırken
Biz kim oluyoruz da insanları birkaç kez görmek,iki üç yazı okumak birkaç dedikodu dinlemekle yargılama hakkına sahip olabiliyoruz!

Çevrimdışı Hakan_Aksoy

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Nedendir Acaba
« Yanıtla #1 : Temmuz 18, 2009, 06:47:08 ÖS »
Sayın fatih bey kac yıldır internette forum sitelerinde yetkilisiniz yada kac yıldır site içerisindesiniz bilemem ancak bende haklı olarak savunmamı yapayım...

Eğerki bir forumda bir kural hatası varsa bence o forumu geri dönüşüme taşımak ki bu zaten silmek oluyor yada yönetime taşımak etik olduğunu sanmıyorum.
Yıllardır bu işin içerisinde olan belki bir kardeşiniz belki abiniz nasip olursa belkide arkadaşınız olarak doğru olanın şöyle olacağını düşünüyor vede savunuyorum.

Forumda sakıncalı bölümler silinebilir itirazım yok ancak forum üyenin göremeyeceği yere taşınamaz.
Siz uyarı yazmışsınız ben okuyamamışım aynı forumu bin kere daha acsam siz binkere sileceksiniz ne benim kaybım nede sizin karınız olmayacak.
İŞTE BURADAKİ YANLIŞI BULMALIYIZ.
Şahsen ben şu uygulamadan yanayım.
Forum silineceksede kilitleneceksede taşınacaksada o foruma ayzılan cevabı forumu acan şahıs okumalı ve sonrasında uygulama yapılmalı.

Toparlamak gerekirse kendimi tanıttıktan sonra forumun dibinde yazan www xxxxxxx site kurucusuyum yerini neden silmedinizde forumu kople geri dönüşüme taşıdınız SİLDİNİZ anlamış değilim.

UYGULAMA YANLIŞTIR.!

Herşeye rağmen calışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

Allah’ın bile insanlar hakkındaki hükmünü,ömürleri sona erdikten sonra verdiğine inanırken
Biz kim oluyoruz da insanları birkaç kez görmek,iki üç yazı okumak birkaç dedikodu dinlemekle yargılama hakkına sahip olabiliyoruz!

Çevrimdışı Hakan_Aksoy

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Nedendir Acaba
« Yanıtla #2 : Temmuz 18, 2009, 07:12:32 ÖS »
Neyse dedimya bu BENCE böyle sizce farklı olabilir...
Farklı zamanlarda farklı yerlerde karşılaşma ümidiyle HOŞÇAKALIN.
Avatar altında ve imzamdaki yazıalr düzenlenmiştir dedimya baştan foruma ayzarak göremeyeceğim yere kacırmadan okumamı sağlasaydınız ben zaten gereyini yapardım.

HAYIRLI GÜNLERİ.

Üst yöneticilerinizede selamlarımı iletiniz  KOLAYGELSİN.
« Son Düzenleme: Temmuz 18, 2009, 07:14:56 ÖS Gönderen: Hakan_Aksoy »