Gönderen Konu: gara inci"me  (Okunma sayısı 6797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayşe

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +326/-4
gara inci"me
« : Kasım 03, 2008, 11:42:12 ÖS »
gara incim dogum gunun yarın ama ilk kutlayan ben olmak istedım.nıce senelere tatlışım :güll:

hızı seven bırısı olarak pc"de anca hedaye edebılırım  bunu sana.güle güle kullan :grin:

habunida dugunumde takarsun ;)
insan CENNET'e gitmeyi ister ama hicbir sey yapmadan...

Çevrimdışı ayşe

• Premium Üye
Ynt: gara inci"me
« Yanıtla #1 : Kasım 03, 2008, 11:45:45 ÖS »
demek kıyağa kıyak heee "{ "{ "{ oda senin doğum günün birgün eken kutlamıştı..yani şimdi şartlar eşit oldu..kimseye borçlu kalmayı sevmem hesabı.... <> <> ben yarını bekleyecem erken kutlamak istemiyrum. :ysli:

ne malum belkı yarına cikamam şimdiden kutlayayum.senın yarına bıletun mi var  :boo:

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2008, 12:12:00 ÖÖ »

Ben de şimdiden kutlamak isterim :svm: Dilerim kalan ömrünü hayırlı,sağlıklı,gönlünce geçirirsin,nice yıllara siyahinci :klp:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #3 : Kasım 04, 2008, 02:31:59 ÖÖ »
inci taneme;...doğum günün kutlu olsun.. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
sağlıklı- huzurlu- başarılı-mutlu ve umutlu bır yaşamı  sevdıklerınle bırlıkte hayırlısıyla gönlünce geçirmenı dılerım Rabbımden amın...
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #4 : Kasım 04, 2008, 09:56:34 ÖÖ »
Siyahinci; sizi bu forumda yorumlarınızla ve varlığınızla aramızda görmek güzeldi.

Yeni yaşınızın sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin için; huzur, sağlık ve mutluluk dolu geçmesini temenni ederim.

İyi ki doğdunuz.
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
« Yanıtla #5 : Kasım 04, 2008, 03:11:35 ÖS »
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı yomralipacci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +198/-1
« Yanıtla #6 : Kasım 04, 2008, 06:40:53 ÖS »
€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin

Çevrimdışı ali bakkal

• Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +334/-14
  • Teslim ol HAK dostuna, düşen bir yaprak gibi
« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2008, 07:14:03 ÖS »
Doğum günün kutlu olsun

Siyah ile beyazın  uyumluluğunu ve barışıklılığını bir sen de gördüm , bir de şu resimdeki kediciklerde. :afrn  Ömrünün tamamının hayatla barışık bir şekilde geçmesi temennisiyle \) :-*

Geçici dünya için "GAYRET ÜSTÜNE GAYRET", Ebedî dünya için "GAYRET YOK HAYRET"!
Biz aşkı İLKOKULdan değil; İLK O KUL'dan (S.A.V.) öğrendik. :gul:

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
« Yanıtla #8 : Kasım 05, 2008, 06:16:56 ÖÖ »
AYŞE'me    
Çok teşekkür ederim ayşecim… Az öncede dedimya erkenden kutlanılması sanırım iki kat mutluluk veriyo insan    
Hediyelerin çok güzelmiş ama biraz pahalı oldu galiba umarım maliyetini sarsmamıştır. ;)   
Bu arada o inciler bana değilmi yaaa onlar benum olsun ben sana söz "Beyaz inci" takacağum.. Onlar benumdur..   
Benden sana takmamı isteme yoksa garişmam :D   

demek kıyağa kıyak heee "{ "{ "{ oda senin doğum günün birgün eken kutlamıştı..yani şimdi şartlar eşit oldu..kimseye borçlu kalmayı sevmem hesabı.... <> <> ben yarını bekleyecem erken kutlamak istemiyrum. :ysli:   

İşte bunda yanılıyosun toprak ben ayşenin değil meryemcenun doğum gününü erken kutlamıştım hatta sende ballandıra ballandıra    
benle dalga geçmiştin.. Sen yaşlandun toprağum yaşlandun :D   

Ben de şimdiden kutlamak isterim :svm: Dilerim kalan ömrünü hayırlı,sağlıklı,gönlünce geçirirsin,nice yıllara siyahinci :klp:   

Bu sıcak ilgin ve ilginiz için çok teşekkür ederim kuzeyim çok mutlu oldum..  :svm: Hayatta sizlerinde hep sevinmeniz dileğiyle..  :güll:   
Güzel yıllara kuzeydenizi hep beraber inş. :)    :-*

sağlık ve başarı dolu bir yıl geçirmen temennisiyle..   

Çok sağol fatih O güzel başarı dolu yılları bir yandan gerçek hayatımızda  yaşarken bir yandanda bu forumda  hep beraber  geçirmek dileğiyle..     :güll:

doğum günün kutlu olsun forumun incisi  :güll: :güll:   

Teşekkür ederim selencim..  :svm: Çok sağol. Ve hep burda ol ;)       

inci taneme;...doğum günün kutlu olsun.. :-* :-* :-* :-* :-* :-*   
sağlıklı- huzurlu- başarılı-mutlu ve umutlu bır yaşamı  sevdıklerınle bırlıkte hayırlısıyla gönlünce geçirmenı dılerım Rabbımden amın...

Ooo nignerim bu ne güzel bir kutlama odada rastladım senin kutlamana.. \up  Zamanını bana ayırdığın için çok ama çok teşekkür ederim..,    'D
Çok mutlu oldum.. Amin.. İnşallah hepimiz o dediğin güzel kelimeler gibi günler geçiririz.. :)

cinci  :P doğumgünün kutlu olsun kardeşim Allah sağlıklı ve uzun ömürler versin  :svm:   

Hay Allahım bari şu doğum günümü azcık duygusal takılarak kutla beaa cinciymiş.. Doğum günü kutlamalarımda beni    
unutmayan arkadaşlarıma en samimi cümlelerimi kurayım sen görürsün ozaman cinciyi..  :lsana   
Şaka bi yana teşekkür ederim eksik olma ertpeh :)  :svm:   

evet artık kutlaya bilirim yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun ömrün bereketli olsun gara giz mutlu yıllar...panelde gördüğüm kadarıyla(0) yaşına girmissin hade bakalım hayırlısı.. "{ "{ "{   

Sanki erken kutlasan ceza kesecekler… :(  Böle doğrusu davutta görmedim :D Çok teşekkür ederim kara uşak :P Evet sıfır yaşıma girdim    
yaşımın kaç olması önemlimi gönlüm genç gönlüm :D Sanada küçük küçük takıldıktan sonra teşekkürlerimi sunuyorum çok sağolun   
varlığınız mutluluk veriyor..

doğumgününüz kutlu olsun siyahinci...   

nice yıllara...   

Teşekkürler  fatih yaşlandık diye üzülsemmi doğum günüm die sevinsemmi afalladım.. Ama sanırım seviniyorum.. :D   

Siyahinci; sizi bu forumda yorumlarınızla ve varlığınızla aramızda görmek güzeldi.   

Yeni yaşınızın sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin için; huzur, sağlık ve mutluluk dolu geçmesini temenni ederim.   

İyi ki doğdunuz.   

Bu forumda olmamak biraz imkanız bağımlılıkmı yapıyo nedir çözemedim.. İnşallah her zamanda olacağım..   
Senden bu sözleri duymak güzeldi sessiz admin..  :)   'D   
Çok teşekkür ederim..  :güll:    

LAZ KIZI   

Teşekkür ederim özlem e-kartı çok güzelmiş  :alkş: makbule geçti ;) sağolasın.. :svm: 

YOMRALİPACİ   

Sizler böyle güzel dileklerde bulundukça eminim bende iyiye ve güzele doğru ilerlicem..  :kuzya: Sağolasın türkücü hanım ağa  :svm:    

Doğum günün kutlu olsun    

Siyah ile beyazın  uyumluluğunu ve barışıklılığını bir sen de gördüm , bir de şu resimdeki kediciklerde. :afrn  Ömrünün tamamının hayatla barışık bir şekilde geçmesi temennisiyle \) :-*    

ooo ali bakkal amcamda unutmamış beni ayrıca yine eli dolu gelmiş.. Ama lokumlarıda unutmuş şimdi küsmek hakkımmı değilmi :(   
Neyse doğum günüm hatırına ve bu kadar güzel kutlama mesajın için affettim gitii.  'D   
Beyaz ve siyahın uyumluluğunu sanırım bende bir bende gördüm.. :D Güzel Sözlerin için ayriyetten teşekkür ederim küçük bir cümle ama    
benim için çok makbule geçti..  :svm: Çok teşekkür ederim ali bakkal amca forumda varlığını hissetmek güzel..  :-* :)   

Muhtemelen şu saatlerde kutlamaları kabul ediyor hatta pastanı kesiyorsundur :D belkide hediyelerini açıyorsundur... mutlu olacağın kadar "mutlu" edeceğin seneler diliyorum... doğum günün kutlu olsun Siyahinci.  :-*   
Simile leri sevdiğini bildiğim için simile pasta yaptım :)    
https://img126.imageshack.us/my.php?image=pastabc2.gif   
(smileyi kodlarla eklediğimde çıkmıyor... ? teknik bir sorun mu ya da gifler mi kabul görmüyor ? belkide sorun kişiseldir... benden kaynaklanıyordur..)    

Evet kutlamaları kabul ediyorum ama şu an için sadece forumdakileri. ;) anladı sen oni..     :boo: :boo:
Teşekkür ederim zafer pasta biraz küçük olmuş yetmedi..  ==- Tadı damağımda kaldı..  :grin: Cimrilik edip küçük pasta yapmışsın ;)  :mngd:   
Ellerine sağlık çok güzeldi pastan… :a45:  pastana bakarken ne yalan söylim tebessüm ettirdin.. Çok sağol.. Teknik sorunu boşver ben gördüm pastayı yedim bile bitti hatta :D

Umudu ve sevgiyi yaşatan insan ol, sevdiğin ve sevildiğin bir hayatı sür.. daha sayayımmı? Şu kısa misafirlikte, yüreğinde mutluluklar hüküm sürsün...  :-*   
iyiki doğdun iyiki varsın siyahinci...    

Sağolasın kaplan güzel sözleri dizmişsin yine.. şair efendi.. Çok teşekkür ederim.    

Hepinize ayrı ayrı teşekkür edeim arkadaşlar. Mesajlarınızı okurken çok mutlu oldum.. Cevaplamak biraz zor oldu ama  istedimki hepinize    
ayrı ayrı teşekkür edeyim.. Yaptıklarınız ve güzel cümleleriniz için Allah razı olsun.. İnsan bu sözleri duyunca kendini çok iyi hissediyor..   

"Hele birde stresli zamanlar yaşıyorsa o kişi işte ozaman dostların söyledikleri daha bir değerli olup ilaç gibi geliyo.."   
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Kasım 05, 2008, 06:30:45 ÖÖ »
Leylalık işte idare et  ==- ==- :grin:
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı ayşe

• Premium Üye
« Yanıtla #10 : Kasım 05, 2008, 06:05:19 ÖS »
Alıntı
İşte bunda yanılıyosun toprak ben ayşenin değil meryemcenun doğum gününü erken kutlamıştım hatta sende ballandıra ballandıra   
benle dalga geçmiştin.. Sen yaşlandun toprağum yaşlandun
evet ben yaşlıydım zaten gencim demedimki...fakat ilginç olan ben ayşeye dedimki inci senin doğum günün erken açmıştı sende onunkini erken açta gülelim biraz..bana neden demediki yok abi benim değildi o sen yanlışsın..yoksa odamı yaşlanıyor.. "{ "{ "{

senı rezıl etmedım yaslılıgına verdım daha ne ıstıyon.şaka bı yana bende unuttum yaw.ıncının dedıgı gıbı leylalık işte :grin: :grin: "{ "{

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Kasım 05, 2008, 06:09:19 ÖS »
 :boo: :boo: :boo:

:grin:
Artardım bile..
Ve
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı ayşe

• Premium Üye
« Yanıtla #12 : Kasım 05, 2008, 06:11:06 ÖS »
 :atş: :atş: :klp: :klp: