...:::(¯`·.TRABZONFORUM EĞLENCE ve ETKİNLİK BÖLÜMÜ.·´¯):::... > Trabzon Forum Üye Odaları

Yomralıyla Yayla Havası

(1/134) > >>

yomralipacci:
Uzun süredir üzerinde düşündüğüm ama bi türlü başlığına karar veremediğim bu odayı hizmetinize açmak sonunda nasip oldu çok şükür. Oysa kira derdim falan da yoktu, iki cümle kurmak zor geliyo bu aralar.
Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı da kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum.

yomralipacci:

--- Alıntı yapılan: Jön TüRk - Eylül 30, 2008, 09:39:36 ÖÖ ---
ohoooooooooo hayırlı olsun efendim odanız.  :cem:)

çam sakızı çoban armağanı kış geldi malum üşüyünce giyersiniz  :cem:)

--- Alıntı sonu ---

Sağol Cem, valla bundan iyi hediye olamazdı benim gibi soğukta moraran biri için "{

--- Alıntı yapılan: kafkas_kaplanı - Eylül 30, 2008, 04:25:03 ÖS ---Mekanının açılışını bir bayram mesajıyla yapıyorum... Hayırlı olsun...   :çiçk:

Duanız kabul, ameliniz makbul, hizmetiniz daim, saadetiniz kaim olsun. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun...

--- Alıntı sonu ---

Allah razı olsun Arif, seninde bayramın mübarek olsun(mekanında kutlamıştım ama olsun :P )
Ayrıca bu çalışmada mükemmel olmuş eline sağlık, bende bigün çözecem bu photoshop denen şeyi inşallah <>

yomralipacci:
Sağol abi, ne hesaplar yaptım bir bilsen, yavaş yavaş "{

yomralipacci:
Meslek sırrı söyleyemem, büyüsü bozulur sonra. Senin sayfa sayısını bile geçecek, okuyup üfleyip öyle açtım başlığı "{

htc-61:
bacii hayırli olsun yeni odan,,topla pılını-pırtını bizim odadan çabuk "{ "{

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git