Gönderen Konu: Vali Okutan müzemizi ziyaret etti  (Okunma sayısı 1264 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı forever61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
Vali Okutan müzemizi ziyaret etti
« : Kasım 01, 2007, 04:28:45 ÖS »
Vali Okutan müzemizi ziyaret etti
Trabzon Valisi Nuri Okutan kulübümüzün tarihi başarılarının sergilendiği müzeyi ziyaret etti.

Başkan Yardımcımız Muzaffer Ermiş ve yönetim kurulu üyelerimizin karşıladığı Vali Okutan TSClub mağazamızı gezdikten sonra müzede yer alan kupalar hakkında bilgiler aldı. Okutan’a burada Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Nizamettin Algan’da eşlik etti.

Müzeyi gezerken çok duygulandığını belirten Okutan, “Bugün Trabzon müzesini gezdim. Bu benim için büyük moral oldu. Tamda ihtiyacım olduğu bir dönemde müzeyi gezerek gençlik yıllarıma döndüm. O muhteşem takımımı izlediğim coşkulu duyguları bir kez daha yaşamış oldum. Müze ve satış reyonu merkezi bir yerde olması itibariyle çok güzel ancak daha büyük bir yerin temini gerekli görünüyor. Ayrıca binanın ahşap olması nedeniyle yangın tehlikesi de mevcut. Bu konunun ivedilikle takipçisi olacağım. Şanlı tarihimiz daha güzel bir alanda sergilenmeli. Benim gibi tüm taraftarlar burada moral ve enerji depolamalıdır” dedi.

Trabzon’un bir futbol tarlası olduğunun da altını çizen Okutan, “Yine o eski başarıların yakalanması için eski ve yeni yöneticiler, teknik adamlar, futbolcular ile taraftarların birlik beraberlik içerisinde olması gerekmektedir. Eğer birliktelik sağlanırsa saha sonuçları da iyi düzeye gelir. En büyük istediğim eski günlerdeki o büyüleyici atmosferi tekrar görmek” diye konuştu.

Yeni stat projesinin çok önemli olduğunu da vurgulayan Okutan, “Projeyi hayata geçirmek için Trabzon’daki işleri bitirme aşamasına geldik. Bir protokol imzalayacağız” açıklamasında bulundu.

Ankaraspor maçı sonrası Trabzonspor’un cezasının tamamlanacağını ifade eden Okutan, “Sivasspor maçı öncesi birçok toplantılar yaptık. Taraftarlar takımdan bir çıkış bekliyorlardı. Son dakikalarda hiç istediğimiz bir olay yaşandı. Artık bu konuyu fazla konuşmak istemiyoruz. En önemli işlerimizden bir tanesi güvenlik. Hiçbir ihmale yer yok. Yeniden temiz bir sayfa açmak istiyoruz. Taraftarlarımızda bütünlüğe katkıda bulunmalı” diyerek sözlerini tamamladı.

Vali Okutan görüşme sonrası şeref defterine izlenimlerini aktardı.

BMN (1999-.....)

Çevrimdışı *Laz kızı*

• بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
  • Co-Admin
  • *
  • Rep Puanı: +616/-19
  • بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّح
Ynt: Vali Okutan müzemizi ziyaret etti
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2007, 04:58:48 ÖS »
Güzel bir çalışma forever61 paylaşımın için teşekkürler + rep.. :alkş:
"İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Faydalı Olandır." Hz.Muhammed (S.A.V)..!!!"

Çevrimdışı cakal61

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +36/-0
  • Hafiye...
« Yanıtla #2 : Kasım 01, 2007, 05:45:53 ÖS »
saol kardeş eline sağlık...
Yıllar sonra bir gün beni anarsan,
Kulaklarım değil, kalbin çınlasın,
Ardından bakıp da öylece kalan,
Gözlerimde donmuş iki damlasın...

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #3 : Kasım 02, 2007, 02:18:03 ÖS »
kendisi de trabzonsporludur..trabzonlu olmamasına ragmen..trabzonlu olupta başka takımları tutanlara duyurulur..

paylaşım için teşekkürler
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....