Gönderen Konu: Trabzonsporumuzdan örnek davranış  (Okunma sayısı 1041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Trabzonsporumuzdan örnek davranış
« : Ekim 11, 2007, 12:38:43 ÖS »

Şehit ailelerine destek

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Albayrak, ilk yarıda oynayacakları kendi sahalarında yapacakları tüm maçların hasılatını şehit ailelerine bağışlama kararı aldıklarını belirtti.

Albayrak, yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan terör saldırıları sonucu büyük üzüntü yaşadıklarını ifade ederek, ''Ülkemizi kana bulayan terör saldırılarında şehit düşen gençlerimizi unutamayız'' dedi.

Bunun için üzerlerine düşün tüm görevleri yapmaya hazır olduklarını vurgulayan Albayrak, ''Trabzonspor Kulübü olarak ilk yarıda oynayacağımız ve seyircimizin geleceği tüm maçların hasılatını şehit ailelerine bağışlama kararı aldık. Tüm kulüplerin de bu konuda duyarlı olmasını istiyoruz'' diye konuştu.

valla helal olsun..belki saha sonucları nedenıyle formalarımızı buruk bir şekilde giyiyoruz,ama böyle haberlerden sonra gögsümüzü gere gere giyebiliriz..ben giyiyorum en azından..

dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı _smst_

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Ynt: Trabzonsporumuzdan örnek davranış
« Yanıtla #1 : Ekim 11, 2007, 04:01:03 ÖS »
Sanırım bu güne kadar yaptıkları en faydalı iş bu olacak
    ewet çok guzel soyledın zafer,nuri albayrak yönetiminin yaptığı en faydalı iş buydu,gururlanmamak elde deil,