Gönderen Konu: Secdede Son Nefes..  (Okunma sayısı 1917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı §iyahinci

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +434/-11
  • Denizin en nadide armağanı!..
Secdede Son Nefes..
« : Mart 05, 2010, 08:57:16 ÖÖ »

SECDEDE SON NEFES
Milyonları yeni ufuklara taşıyacak bir kitap...

Dayanabilen yüreklere...

Her gün okuyucularımdan onlarca mektup ve mesaj alıyorum. Bu da onlardan birisiydi.

Ama öylesine ibretli, öylesine yakıcıydı ki, ilk okuyuşta, kelimenin tam anlamıyla şaşırıp, kalmıştım.

Hiç düşünmeden \"bu mutlaka kitap olmalı\" diye geçirdim içinden... Yazıyı gönderen okuyucumla görüşüp, hayat hikayesini dinleyince de; şaşkınlığım büsbütün artmıştı.

\"Allah\'ım! Olamaz böyle bir şey\" diye inledim, hayretler içinde kalarak...

İşte insanın kanını donduran, aklını uçuran ve herkese müthiş bir hayat dersi sunan bu yaşananlar, kitap haline geldi.

Gençlerden yaşlılara, evlilerden bekarlara, patronlardan işçilere her kesim, bu kitabı mutlaka okumalıdır. Çünkü hepsine de yetecek hayatın gerçekleri ve ibretli örnekleri vardır.

Dayanabilen yürükler, buyurun...
Eskiden yeterdim kendime,
Artardım bile..
Şimdi ne yapsam nafile! ...
Ve
Kim demiş 'can eskimez' diye
Bu can tedirgin tende,
Can da eskimiş
Ben de..

Çevrimdışı A.ÜSTÜNBAŞ

• Deneme Mod
  • *
  • Rep Puanı: +112/-0
Ynt: Secdede Son Nefes..
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2010, 04:21:51 ÖS »

SECDEDE SON NEFES
Milyonları yeni ufuklara taşıyacak bir kitap...
Dayanabilen yüreklere...
Her gün okuyucularımdan onlarca mektup ve mesaj alıyorum. Bu da onlardan birisiydi.
Ama öylesine ibretli, öylesine yakıcıydı ki, ilk okuyuşta, kelimenin tam anlamıyla şaşırıp, kalmıştım.
Hiç düşünmeden \"bu mutlaka kitap olmalı\" diye geçirdim içinden... Yazıyı gönderen okuyucumla görüşüp, hayat hikayesini dinleyince de; şaşkınlığım büsbütün artmıştı.
\"Allah\'ım! Olamaz böyle bir şey\" diye inledim, hayretler içinde kalarak...
İşte insanın kanını donduran, aklını uçuran ve herkese müthiş bir hayat dersi sunan bu yaşananlar, kitap haline geldi.
Gençlerden yaşlılara, evlilerden bekarlara, patronlardan işçilere her kesim, bu kitabı mutlaka okumalıdır. Çünkü hepsine de yetecek hayatın gerçekleri ve ibretli örnekleri vardır.
Dayanabilen yürükler, buyurun...

:ççk:  :ççk: OKUMAK  KADAR  GÜZEL  BİRŞEY  YOKTUR.  BU  KİTABI  ELE  GEÇİREN  DE  MUTLAKA  OKUMALIDIR.. BENDE.... :ççk:  :ççk:
SİGARA ' sız  temiz  çevre, temiz  toplum,  sağlıklı  yaşam  için  elele...

. . ..  NE  KADAR  TEMİZ  İSEN, O  KADAR  İNSANSIN  . . .