Gönderen Konu: TRABZONSPOR .İST.B.B MAÇI  (Okunma sayısı 2119 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kibar

• Ziyaretçi
Ynt: TRABZONSPOR .İST.B.B MAÇI
« Yanıtla #13 : Şubat 20, 2010, 08:47:48 ÖS »
Dk. 83 Trabzonsporun bir şutu direkten döndü.  Trabzonspor rakip kaleye gol için yükleniyor.

Dk. 85 Trabzonspor yien gol kaçırdı ceza sahasında Burak'a faul pozisyonun hakem devam dedi.

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Şubat 20, 2010, 08:52:46 ÖS »
Dk. 87 Engin sağdan korner kullandı yine sonuç alınamadı.

Dk. 87 Teofilo sarı kart gördü.

Dk. 89 Trabzonsporda Colman sarı kart gördü.

Müsabakaya 4 dakika ilave edildi uaztma dakikalrı oynanılıyor.

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Şubat 20, 2010, 08:57:58 ÖS »
Serhat sarı kart gördü, Engin de sarı kart gördü.

Giray kaleci ile karşı karşıya aldı ayağının içiyle dokundu ama gol olmadı.

MAÇ  BİTTİ

TS . 0    İBB.0

:ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla:

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #16 : Şubat 20, 2010, 09:00:12 ÖS »
Bencil bir futbolcu Engin (son dakikalarda iki tane korner atışını dağlara taşlara vuran adam)

Okyanus geçip alınan golcü (? henüz görmedik) Teofilo (Türkiye Liginde oynayacak futbolcu kesinlikle değil. Tamamen yönetim fiyaskosudur bu transfer.)

Daha hangisini sayalım. Saç baş yolmaya devam. Bizim kahrımız bitmezzz..
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Kibar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Şubat 20, 2010, 09:01:41 ÖS »
 :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla: :ağla:

SÖZLER BİTTİ :ağla: :ağla: :ağla:

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
« Yanıtla #18 : Şubat 20, 2010, 11:45:17 ÖS »
yaawff artık ne diyeceğimi bilmiyorum hep diyorum bi takımı ateşleyen en büyük güç taraftarıdır futbolcular uyurken onları uyandıran tüylerini diken diken eden en büyük güçtür taraftar beşiktaş maçında rakip takım oyuncusu maç boyunca bi kere maçı soğutmak için yatıyim dedi tribünlerden öyle bir tezahurat yükseldiki topçu yattığına yatacağına bin pişman oldu ''ayağa kalkın erkek gibi oynayın'' abdullah avcı saraçoğlundan yine şov yapmak isterken öyle bir küfürler yediki adam bırak şovu kulübeden çıkamadı
istanbullulara dokun yatıyo kalecileri bi ara tam 1 dakka topu oyuna soksam mı sokmasam mı diye düşündü durdu hakemden korkmasa onu yapcağı yoktu zaten gazetenin yorum köşesinden bir alıntı sadece
Teksas Kralı
hehehehe bu ne bee heyyyy hamsiler bizim aamtör kümede oynayan mahalle takımımız var onların maçına gelinde taraftar nasıl olur görün koftilerr tribünde tek duyduğum ses çıt çıt çıt çıt çekirdek çekirdek =))

arkadaşlar bende Trabzonluyum ama avni akeri istemiyorum...ya o taraftar topluluğu pardon onlar taraftarda olamaz çekirdekçiler yok edilsin bağıran 90 dakka kulak çınlatanlar gelsin yada statı istanbula yapında alem taraftar görsün

maç hakkında ki tek yorumum iyi oynadık ama kazanamadık