Gönderen Konu: Dünya şampiyonuna 1 altında Of'tan  (Okunma sayısı 1259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
Dünya şampiyonuna 1 altında Of'tan
« : Kasım 04, 2009, 02:27:48 ÖS »

Danimarka'nın Herning kentinde düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda mindere çıkan Grekoromen. Danimarka'nın Herning kentinde düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda mindere çıkan Grekoromen Milli Takımı sporcusu Selçuk Çebi, Of Belediyesince Reşat altını ile ödüllendirildi.

Of Belediyesi Encümeninin aldığı Karar ve katkılarıyla Türkiye’nin,Trabzon ‘un , Araklı’nın ve Of’un yüzünü güldüren ve bayrağımızı en üstlere taşıyan Grekoromen Milli Takımı sporcularından Selçuk Çebi Of Belediye Başkanı Oktay Saral’ ın Makamında düzenlenen törenle reşat altını ile ödüllendirildi.

Araklı Belediye Başkanını Recep Çebi’nin de katıldığı ödül töreninde Of Belediye Başkanı Oktay Saral’ın yaptığı konuşmada duygulu anlar yaşandı.Saral," Güreşçimiz Selçuk Çebi Dünyada Ülkemizi,Trabzon’u gururlandırarak bayrağımızı en üst seviyeye getirmesinden mutluluk ve sevinç duyduk.Maddi değeri küçük ama manevi çok yüksek olan ödülümüz yüzümüzü güldüren Selçuk Çebi’ ye vermekle mutlu olduk ve gurur duyduk.Güreşçimize bundan böyle başarılarının devamını diliyorum.Şampiyonumuz bütün gençlere örnek olsun,"dedi.

Dünya Şampiyonu Çebi ise" Bundan böyle Ülkemizi güreş de adından söz ettirmek için çalışmalarımı aralıksız devam edeceğim.Bana Maddi ve manevi destek verenlere sonuz şükranlarımı sunuyorum.Bundan böyle ülkemizin ve milletimizin yüzünü güldürmeye benimle gurur duymaya devam edeceğim".dedi.

alıntıdır
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı kuzeydenizi

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +338/-14
  • çok şükür...
Ynt: Dünya şampiyonuna 1 altında Of'tan
« Yanıtla #1 : Aralık 11, 2009, 11:26:31 ÖÖ »
ooo ne güzel,tebrik ederim,başarlıar :alkis: :alkis:
"Annesi nin Gülü,bitanesi ve canım oğlum-2"