Gönderen Konu: Pwp serwer oyuncularının dikkatine Güzel serwer aranır ip bilne içerii!!!!  (Okunma sayısı 927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 61erdogdulu61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
Slm arkadaslar baktım bu forumdda yokyok burasıda oyun bolumu ama boyle online oyunlarında forumda bulunmasını isteriz bu yüzden bu konuyu başlatmaya karar verdim ben bir trabzonlu oalrak bu oyunun rekor derecede oynandıgın sizlere belirtmek isterim ve bunun kötü kullananlarda var bu oyunu bilmeyen lere anlatmak biraz güc olabılır fakat oyna gör derim haaa bu arada bilen arakadaslar varsa lütfen başlıkta bahsettigim konuyu okuyup cevap yazsıınlar bu arada pwp serwer ile igili tüm sorularızınıza cevap verecebılecek duzeyde bir uzmanım yorumlarınızı bekliyorum inş. hayılara vesile olur  şididen herkese teşekkürler. <> :artizz: :atş:

Çevrimdışı 61erdogdulu61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +1/-0
arkadaşlar siz oyle sanı dunya uzerınde tam 79 mılyon kişi bu oyunun oynuor
ayriyetten size bir sey soleyeyım aslında tahmın etmıstım buy oyunu ne bılsın bu adamalr dıe haa bu arada cok kabasınız vinizde veya baska bır yerde kullandıgınız pc varsa ve pc kullanmayı ıyı bılıorsanız nolur bıraz dunyaya kulture teknolojiye uyum gosterın cehaletten uzaklasın sozum herksese!!hakkımda kotu bır seyler dusunmeyın ben de sıszın gıbı bır ınsanım!!