Gönderen Konu: erkeklerin kaderine çözüm yolları  (Okunma sayısı 4206 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +84/-1
erkeklerin kaderine çözüm yolları
« : Şubat 05, 2007, 11:03:55 ÖS »
acaba neden bazı erkeklerin kız arkadaşı hiç olmaz yada az olur...baakalım orum erkekleri neler söyliyecekler sabırsızlıkla bekliyorum sonuçları "{ "{ "{  kızlarda boş durmasın arkadaşlara çözüm önerisi getirelim pfff pfff

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: erkeklerin kaderine çözüm yolları
« Yanıtla #1 : Şubat 05, 2007, 11:08:12 ÖS »
ben o tarıfe uyuyorum,yani cok az kız arkadası olan..eger bu soru duygusal manadaysa,ben ciddi olsun istiyorum.yani sonuna kadar gitmek istiyorum...üniversitede okuyorum ve herşeyin cok ucuz oldugu bu yerden tiksiniyorum..su an kendi capımda sevdigim biri var.daha demedım ona ama kabul ederse sonuna kadar gitmek isterim,öle üç beş gün takılıp bırakmam.
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #2 : Şubat 05, 2007, 11:24:15 ÖS »
 .,.P .,.P .,.P .,.P .,.P .,.P .,.P  helal olsun  .,.P .,.P .,.P .,.P .,.P

Sensizliğin acısını sen nereden bileceksin,sen hiç bensiz kalmadın ki,günleri saymadın ki.......

Çevrimdışı FaRoz

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +10/-2
  • kæLßîmîñ pîmîñî ¢êqdîm , $ãrîLdîm kêñdîmê '
« Yanıtla #3 : Şubat 06, 2007, 09:34:03 ÖÖ »
kız işi boŞ iştirrr  dedim .  \up
Ucurumdan a$aqI Dü$üyordum Sonu oLmayan ß1r ucurum AnSIzIn ß1r eL yakaLadI ßen'i , eLin Sahißine ßaktIm uZun SacLI ,eLa qözLü ß1r meLek AmA NedenSe haLa Dü$üyorduk Neden KurtarmIyorSun ßen'i Neden Dedim ? ßen Seni Kurtarmaya DeqiL SeninLe ßeraßer öLmeye qeLdim..!

Çevrimdışı YATTARA

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +7/-2
« Yanıtla #4 : Şubat 06, 2007, 02:26:52 ÖS »
bence kızarkadaşı olmayan erkeklerin %99 u buna cesaret edemiyor veya biraz yüksekten uçuyor..kendimden ve çevremdeki insanlardan bu sonuca vardım..
birgüm bir söz duydum..her malın müşterisi bulunur diye..nekadar çirkin olursan ol birini bulursun istediğin taktirde..
kalan % 1 lik kısmı kızlardan daha önemli işlerim var diyor (benim fikrim)
<<daha güzelini görmedim>>

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Şubat 06, 2007, 07:43:33 ÖS »
benim seçeceğim bi şık da yok.çekiniodur çirkin de olabilir ama en mantıklısı sancakbeyi'nin sölediği gbdir.peki ben bi soru sorayım erkeklere çok hızlı yaşayan yani bir kızdan ötekine geçen bir erkek gerçekten sevdiği gelecek düşündüğü kızı bulduğunda durulur mu yoksa hem o kızı sevmeye devam edip eski hayatını da yaşar mı?bunu çok merak ediyorum rich konunun içine girdim ama kusura bakma oke?

yok güzelim önemli değil ayrıca sorduğun soru benimde kafaama baya takılan bir soru ve bölesine çapkın olaan bi erkek çok sevdiğinde de durulabilir mi bilemiyorum aama aklıma ilk gelen cevap kendimce evet durulabilir çünkü gerçek sevgi bambaşkadır en hızlısını bile yavaşlatır ve  sadık  biri yaapar tabii ggeerçekten sevdiğine inanıyorsa çünkü önce onnun kendiden emin olması gerekir.. \hm \hm \* \*

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #6 : Şubat 06, 2007, 08:13:55 ÖS »
seni çapkın seni demek o kadar hızlısın senin hızını kesecek olan kızı merak  ettim doğrusu "{ "{ "{ "{

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #7 : Şubat 07, 2007, 02:49:33 ÖÖ »
ben istemediğim için kız arkadaşım olmaz..ama herzaman açık kapı vardır aşk zaman dinlemiyor, ben ise zamanda ısrar ediyorum..
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Şubat 08, 2007, 11:11:14 ÖÖ »
zaaman konusunda fazla ısrarcı olma derim uslanmaz çünkü fazla naz aşık usandırır bunu hiç unutma önüne çıkacak fırsatları böle engellediğin sürece bi bakmışsın karşında hiç kimse yok zamanı ii yönde kullan derim sevgiye karşı kullanma \up #F :-*

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #9 : Şubat 08, 2007, 01:48:01 ÖS »
ben hayatımı yaşar, gereken duyguları gerekli zamanda ve en güzel yaşanacağı anda yaşarım  \) \) bunun için kimseye boşluk bırakmam, benim zaman anlayışım bana kalsın, onu benim gibi yaşamak isteyen varsa buyursun gelsin, eğer yoksa ben evde kalırım razıyım  <> <>
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı richgirl

• Premium Üye
« Yanıtla #10 : Şubat 14, 2007, 07:22:36 ÖS »
umarım senin gibi yaşamak isteyen birini bulursun elbet bir gün çıkar karşına hiç merak etme evde kalmazsın beeee "{ +-A "{

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
« Yanıtla #11 : Şubat 14, 2007, 11:45:17 ÖS »
kısmet \_ \_

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #12 : Şubat 14, 2007, 11:48:59 ÖS »
valla şöle helal süt emmiş bı kız olsun yeter..calısacaksa ögretmen olsun benım gibi.
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....