Gönderen Konu: Öneri ve İsteklerinizi bekliyoruz.  (Okunma sayısı 2158 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
Öneri ve İsteklerinizi bekliyoruz.
« : Şubat 02, 2007, 06:39:27 ÖÖ »
Bu konunun içeriğinin bir bölümü tüm üyelerimize özel mesaj olarakta gitmiştir.Burda sadece önerilerinizi almak için bu alanı kullanacağız.

Merhabalar.

Öncelikle forumumuza gösterdiğiniz ilgiden dolayı bir Trabzon' lu olarak sizlere şükranlarımı sunuyorum.

Forumumuz her geçen gün dahada hızlı bir gelişim göstermektedir.Bu gelişime paralel olarak Forum Bölümlerimizin yeterliliği konusunda sizinde bir önerinizi almak istedik.

Sizce forumumuzda hangi + bölümler bulunmalı? Hangi bölümlere ihtiyacımız var? Bu  soruların yanıtını birde sizden almak istiyoruz.Ayrıca Burda isteyeceğiniz birçok bölüm açılacaktır.Genel Ahlaka ve yasalara aykırı bölümler lütfen teklif etmeyiniz.

Forumumuzda şuanda bulunmayıpta olmasını istediğiniz bölümleri Lütfen Özel Mesaj veya bu konuya yanıt olarak bize bildirirseniz forumumuza bir yenilikte siz katmış olacaksınız.Bu konuda önerilerinizi bekliyoruz.

Forumumuzda hoş ve daima huzurlu bir vakit geçirmeniz en büyük dileklerimizdir.Her türlü Forum kaynaklı sorununuzda bize bildirmekten çekinmeyin..

Hayırlı günler dilerim.. TRABZONFORUM YÖNETİM
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı yanlız_kurt

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +3/-0
  • yorgun wolf
Ynt: Öneri ve İsteklerinizi bekliyoruz.
« Yanıtla #1 : Temmuz 13, 2007, 12:02:35 ÖS »
yaa bence bu sıteye bı radyo sıstemı konulursa sıteye gırdiğimizde karadeniz müziklerı dınlesek olurmı kii
benım önerim buuu
Seni uzaktan sevmeyi, bana bakmadan görmeyi,
Seni duymadan dinlemeyi, gözyaşlarımla gülmeyi
Ve kavuşmak için sabretmeyi,
Her şeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla...

Çevrimdışı yavuz_

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +78/-0
« Yanıtla #2 : Temmuz 13, 2007, 12:10:51 ÖS »
yaa bence bu sıteye bı radyo sıstemı konulursa sıteye gırdiğimizde karadeniz müziklerı dınlesek olurmı kii
benım önerim buuu

isteğiniz değerlendirmeye alınacaktır yalnız_kurt \up  en kısa zaman da gerekli açıklamalar yapılacaktır.

SEVEN SEVDALİSİNA BÜTÜN ÖMRÜNİ ADAR
KIZ SEVECEĞUM SENİ SON NEFESUME KADAR

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #3 : Temmuz 16, 2007, 09:45:39 ÖS »
aslında radyo sistemimizde kurulu ancak hangi radyonun yayınını yapacağımıza karar veremiyoruz..Karadeniz yayını yapan çok fazla radyo bilemiyoruz..Eğer bileniniz var ise bizlere bildirirseniz en kısa zamanda devreye sokarız..Tşkkrler
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı matrax_erol

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-2
« Yanıtla #4 : Temmuz 17, 2007, 10:55:30 ÖÖ »
illa karadeniz müzikleri olcak diye bişi yok her türlü müzk dinleyelim genelde karadeniz çalsın ama hepsinden de olsun

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #5 : Temmuz 17, 2007, 01:30:33 ÖS »
bence radyo degilde kendi müzigimizi calabilecegimiz birşey olsa daha iyi olur..yani siteden birinin dinledigi müzigi herkes dinlesin,sarkı isteme falan olsun..biraz degişik bir istek oldu galıba.
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
« Yanıtla #6 : Temmuz 17, 2007, 01:32:06 ÖS »
ben öyle bir site görmüştüm ismi önemli değil zaten bıraktım ama yapılabilrmi bilmiyorum. ama mantık kolay ver shoutcast 'ı at linki çala dursun site \>
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #7 : Temmuz 17, 2007, 01:33:25 ÖS »
valla olursa güzel olur..ben gönüllü dj olurum:)
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....