Gönderen Konu: Trabzon transferi kapattı  (Okunma sayısı 1602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
Trabzon transferi kapattı
« : Haziran 29, 2007, 04:43:27 ÖS »
Trabzon transferi kapattı  

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, kaleci transferinde Martinez'i Tolga'ya alternatif olarak düşündüklerini, ancak bu transferin gerçekleşmediğini söyledi.

Kafkas, yaptığı açıklamada, Sakaryaspor'un kalecisi Martinez ile ilgilendiklerinin doğru olduğunu belirterek, ''Ahmet Şahin'i isteyen Süper Lig takımları vardı. Biz de Martinez'i Tolga'ya alternatif olarak düşündük. Ama alternatif bir kaleciye istenen bonservis bedeli karşısında geri adım attık ve vazgeçtik'' dedi.

Tolga'nın geçen sezon ligde en iyi performans gösteren kalecilerden biri olduğunu ifade eden Kafkas, ''Biz mevcut kalecilerimize güveniyoruz. Tolga da başarılı bir kalecidir ve Trabzonspor'un kalesini güvenle koruyacaktır'' diye konuştu.

''TRANSFERİ KAPADIK''
Transferi ise olağanüstü bir durum olmadıktan sonra kapadıklarını kaydeden Kafkas, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Kadromuz geçen yıl zaten ikinci yarı en fazla puan toplayan takımdı. Serkan, Adnan ve Jabi gibi çok iyi transferler yaptık. Bir de özgüvenini kazanan Tayfun geri döndü. Bu sene savaşan, inanan, ekip ruhu taşıyan kadromuzla hedeflerimiz doğrultusunda mücadele edeceğiz.''

Teknik Direktör Ziya Doğan'ın Trabzonspor'a geldiğinden bu yana ilk kez sezon başı çalışma fırsatı bulduğunu vurgulayan Kafkas, ''Defanstaki sakatlıklardan dolayı şansızlık yaşıyoruz ama hocamız kadroyu iyi biliyor. Onun en iyi kadroyu sahaya süreceğine inanıcımız tamdır'' diye konuştu.

:kzgn: :kzgn: :kzgn: :kzgn: :kzgn: :kzgn: :kzgn:

Merak ediyorum hangi oyuncuları aldıkta sezonu kapattık ben bu sene serkanın formasını mı alsam jabinin formasını mı? taraftar forma almıyormuş. Paramız yok transfer yapamıyoruz. TS taraftarının istediği  hangi oyuncu alındı şimdiye kadar TS ye bu taraftar neden gidip forma alsın şimdiye kadar aldığım tek TS forması GÖKDENİZ in dir.  :kzgn: :kzgn: :kzgn: :kzgn: :kzgn:

Yaseminim benim.

Çevrimdışı ykral61

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: Trabzon transferi kapattı
« Yanıtla #1 : Haziran 29, 2007, 04:45:23 ÖS »
kimi aldıkda transferi kapattık ben bişe anlamadım bu durumdan

Çevrimdışı matrax_erol

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +23/-2
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2007, 05:27:03 ÖS »
he ya kimi aldılar :D :D anlamadım nasıl kapandı gizli gizli aldılarda biz mi duymadık hohohoh

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2007, 10:10:48 ÖS »
şimdi söyle bir durum var..bu haberi veren yerel gazete arka sayfasında bir yöneticinin haberini verirken transfer arayıslarımız devam edıyor yazdı..ilginç bi habercilik anlayısı..ama umarım yalan bir haberdir
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #4 : Haziran 29, 2007, 11:44:26 ÖS »
Türkiyede yer edinmiş bir spor sitesindede bu haber vardı..

hayırlısı olsun.diyecek bişeyim yok.zaten bu yönetimden ancak bu beklenirdi..Trabzonspor un büyüklüğünü taşıyamıyorlar maalesef
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..

Çevrimdışı cagriiozde

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #5 : Temmuz 07, 2007, 12:26:55 ÖS »
olurmu arkadaşlar dünya yıldızlarını getirdik yönetim istifa

Çevrimdışı ¤ۣۜ..¤SessizGemi

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +333/-3
« Yanıtla #6 : Temmuz 07, 2007, 07:44:46 ÖS »
Yönetimimiz sınıfta kalmıştır.. İki üç diğer takımların elden çıkardığı oyuncuları alarak transferi kapattılar Ziya Doğan ın transfer istemlerine rağmen (?)  söylenecek çok fazla söz yok aslında.. Dilerim Aralık ayı kendilerinin kulüprteki son ayı olur..Zaten o ay gelmeden gideceğede benzemiyorlar
Sen üzülme, senin için bu gönlüm ağlar..