Gönderen Konu: eğitim sistemimiz  (Okunma sayısı 4299 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ykral61

• Banned
  • *
  • Rep Puanı: +36/-0
Ynt: eğitim sistemimiz
« Yanıtla #13 : Mayıs 28, 2007, 07:02:05 ÖS »
bencede çok kötü

Çevrimdışı lazgulu61

• Paylaşımcı Üye
  • Rep Puanı: +6/-0
« Yanıtla #14 : Mayıs 29, 2007, 02:05:08 ÖS »
arkadaslar ben ordaki egitim sistemini bilemem avrupada oldugum icin ama duyduklarima gore berbat. Okullarda artik durum cok kotu, ogrenci ogrenciligini bilmiyor ogretmenlere saygi kalkmis gibi, burda polislerimize fazla yuklenmeyelim onlarin isleride gordugum kadariyla zor. Teyzem ve amca ogretmendrler ve alattiklarina gore saygi yok. Ogrencileri de anlamak gerek aslida, okl bitirip diploma alan mezun olanlar artik is bulamiyorlar.  Sistem yok yani
"GeLdiGiN ZaMaN BoSLuK DoLdUrAn DeGiL,
GiTTiGiN ZaMaN YeRi DoLdUrULmAyAn oL!!!!"

"Trabzonlu olmanin verdigi gurur,
Kalbimizinen derin yerinde durur,
Sadakat, üzüntü, mutluluk, onur,
Bordo Mavi hayatin gerçegi budur!!!"

"LaZiM,
                DoGrUyUm,
               CaLiSkAnUm.
       KüCüK LaZLaRuMu KoRuMaK,
          BüYüKLeRuMu SaYmAk,
              HaMsiMi YeMeK,
         KeMeNçEmU DiNLeMeK,
         AkSaMLaRu CaY iCmEk.
            VaRLiGiM RaBBiMe
               FeDa oLsUn"

Trabzon ve Besikdüzü'ne Hasret...

Çevrimdışı gül-can

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +85/-1
« Yanıtla #15 : Haziran 02, 2007, 02:55:35 ÖS »
Türkiye'de eğitim sistemi yanlışında üstünde felaket.gençlerimizin okumamaları için önleri kapatılıyor.ve ne yazık ki bu hala devam etmekte.henüz daha yeni katıldığım veli toplantısında öğretmen velilere şunu söylüyor .çocuklarınızı meslek lisesine gönderin.öğretmen şunu söylemiyor çocuğunuz başarılı ve üniversiteye girmesini istiyorsanız normal liseye gönderin demiyor.ve söz aldım bunu söylediğimde öğretmen tarafında susturuldum.veliler ne yazıkki yanlış yönlendiriliyor ve yanlış bilgilendiriliyor.ve bu olayın aynısını başka bir veli toplantısında da yaşadım.neden sebep ne.çocuklarını okumat vatana millete hayırlı iyi evlat yetiştirmek isteyen veliler neden yanlış yönlendiriliyor.meslek lisesinde okul birincisi üniversiteye giremiyor.gençlerimizi ne yazık ki kahve köşelerine iterek kahvehane kültürüyle başbaşa bırakıyoruz.Türkiye'deki eğitim sisteminin kime hizmet ettiğini bilmiyorum ama bildiğim birşey var bizim gençlerimize hizmet etmediğidir.Allah gençlerimizin yardımcısı olsun.

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
« Yanıtla #16 : Haziran 05, 2007, 12:33:10 ÖÖ »
bence idare eder.
İdare eden yönü de ÖSS dir.
ÖSS dünyanın en iyi sınavıdır.
Ben olması taraftarıyım
Tabi hakkıyla olsun.
Bunlar iyi yönleri sistemin başka varsa şimdilik bende yok
kötü yönlerini yazmıyom liste uzun vakit kısa :D
Yaseminim benim.

Çevrimdışı Lucas_Kane

• Yeni Üye
  • *
  • Rep Puanı: +0/-0
« Yanıtla #17 : Haziran 05, 2007, 10:20:58 ÖÖ »
Anlıyoruz ki herkes hem fikir..Eğitim Berbat Ötesi..

Çevrimdışı kitaro

• Banned
  • *
« Yanıtla #18 : Haziran 17, 2007, 06:37:29 ÖS »
bu ülkeye hizmet edenler asıldı indirldi irticacı oldu şimdi ab, ye girmessek. maaşlarını alıp yatan sözde atatürkçüler bu ülkeyi kalkındırmaz  bu yüzden avrupa birliğine girelim yoksa omaz başka girmesekte yola devam ederken kanun çıkaralımki demesinler irtica   rektörlere bak sen kral gibi atatürkçüler laikler ama dünyada 500 üniversite içine giremedik 2005 de işte atatürkçüler. yök,e sormuşlar ilim bilim varmı yööööööök.doğum sancıları bunlar. gerçek atatürkçülük bu ülkeye hizmettir chp zihniyeti atatürkçülükse ben değilim arkadaş.

Çevrimdışı hasann61

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +5/-0
« Yanıtla #19 : Haziran 18, 2007, 02:34:07 ÖS »
bu ülkeye hizmet edenler asıldı indirldi irticacı oldu şimdi ab, ye girmessek. maaşlarını alıp yatan sözde atatürkçüler bu ülkeyi kalkındırmaz  bu yüzden avrupa birliğine girelim yoksa omaz başka girmesekte yola devam ederken kanun çıkaralımki demesinler irtica   rektörlere bak sen kral gibi atatürkçüler laikler ama dünyada 500 üniversite içine giremedik 2005 de işte atatürkçüler. yök,e sormuşlar ilim bilim varmı yööööööök.doğum sancıları bunlar. gerçek atatürkçülük bu ülkeye hizmettir chp zihniyeti atatürkçülükse ben değilim arkadaş.
arkadaşım iyi diyorsunda burası partizanlık yeri değil konu başka sen başka şeye dem vurmuşsun
« Son Düzenleme: Haziran 18, 2007, 02:35:47 ÖS Gönderen: hasann61 »

Çevrimdışı kitaro

• Banned
  • *
« Yanıtla #20 : Haziran 18, 2007, 08:11:34 ÖS »
ben başka bişe demiyorum eğitimin ta kendisini diyorum iyi oku
birader