Gönderen Konu: kardeş takım  (Okunma sayısı 11056 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +270/-7
Ynt: kardeş takım
« Yanıtla #39 : Temmuz 26, 2007, 11:37:13 ÖS »
tek kardeş takım sehrimizin takımlarıdır..gerisi yalan bence...
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +46/-1
  • Söyle bana ey sevgili, Nedensiz doğar mı sevgiler?
« Yanıtla #40 : Temmuz 27, 2007, 08:24:24 ÖÖ »

Sana hiçmi hiç katılmıyorum. Çünkü trabzonsporu dar bir alana sıkıştırıyorsunuz bu tip bir anlayışla. ben trabzonsporlyuum ama rizeliyim. neden trabzonun bir ilçesini kardeş takım olarak göreyim kendi şehrimi kardeş takım olarak görürüm. benim gibi milyonlarca kişi var sanırım
Yaseminim benim.

Çevrimdışı _smst_

• Bağımlı Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
« Yanıtla #41 : Temmuz 27, 2007, 11:08:16 ÖÖ »
----------AKÇAABATSEBATSPOR--------

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #42 : Temmuz 27, 2007, 11:19:27 ÖÖ »

Sana hiçmi hiç katılmıyorum. Çünkü trabzonsporu dar bir alana sıkıştırıyorsunuz bu tip bir anlayışla. ben trabzonsporlyuum ama rizeliyim. neden trabzonun bir ilçesini kardeş takım olarak göreyim kendi şehrimi kardeş takım olarak görürüm. benim gibi milyonlarca kişi var sanırım

cümlemin sonundakı bence ifadesi o cümlenin beni bagladıgını belirtir.sana veya bi başkasına göre baska olabilir.elbette giresunda rizede ve baska yerlerde taraftarımız var..am ben rize deplasmanına da gittim.Rizespor-Trabzonspor macında ne alakaysa fb formalı insanlar gördüm bize hareket ceken,kafamıza taşlar yagdıran..aynı şekılde bi samsun deplasmanı gördüm,maraton tribununde yunanlılar girer trabzonlular giremez yazısıyla beraber.

ve inanın bizim taraftar kadar karadeniz ruhu tasıyan baska taraftar yoktur karadenizde...biz forumlarımızda rizeye giresuna samsuna baslık acarız iyi şeyler yazarız(isteyen bordomavi.netten bakabılır) ama onlar sadece bize hakaret için yazarlar(isteyen yine bakabilir)..ha bundan kim zararlı cıkıyor o takımların ligdeki durumlarına bakarak anlayabılırız..
dümende ve başaltlarında insanlar vardı ki bunlar uzun eğri burunlu ve konuşmayı şehvetle seven insanlardı. sırtı lacivert hamsilerin ve mısır ekmeğinin zaferi için hiç kimseden hiçbirşey beklemeksizin bir şarkı söyler gibi ölebilirdiler....

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #43 : Temmuz 27, 2007, 11:25:00 ÖÖ »

cümlemin sonundakı bence ifadesi o cümlenin beni bagladıgını belirtir.sana veya bi başkasına göre baska olabilir.elbette giresunda rizede ve baska yerlerde taraftarımız var..am ben rize deplasmanına da gittim.Rizespor-Trabzonspor macında ne alakaysa fb formalı insanlar gördüm bize hareket ceken,kafamıza taşlar yagdıran..aynı şekılde bi samsun deplasmanı gördüm,maraton tribununde yunanlılar girer trabzonlular giremez yazısıyla beraber.

ve inanın bizim taraftar kadar karadeniz ruhu tasıyan baska taraftar yoktur karadenizde...biz forumlarımızda rizeye giresuna samsuna baslık acarız iyi şeyler yazarız(isteyen bordomavi.netten bakabılır) ama onlar sadece bize hakaret için yazarlar(isteyen yine bakabilir)..ha bundan kim zararlı cıkıyor o takımların ligdeki durumlarına bakarak anlayabılırız..

Ya sana katılıyorum kısmen ama onlar neden öyle bide onu düşünmek lazım. neden karadeniz takımları ts yi sevmez. Bir yerde teksen ve tek kalmayı istersen haklılığın bir kar getirmez bence onları aramıza katabilmeliyiz. Ben aranıza girenlerdenim ama bu da TS nin % 100 haklı olduğunu göstermez çünkü tüm karadenizin suçluu olup bir ts nin haklı olduğunu düşünmek bana çok saçma geliyor
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #44 : Temmuz 27, 2007, 11:30:43 ÖÖ »
konu yine aynı yere kayıyor..yok zamanında ts karadenızde tek olmak için diger takımları düşürdü falan.yok ts karadeniz takımları sayesınde sampıyon oldu gibi gibi gibi..bunları istanbul medyası öyle pompaladıkı bizim sözde karadenızlılerde hemen yuttu..

mesela bi arastırın bakalım;giresunspor trabzonspora kac puan vermiş,fenerbahceye kac puan vermiş,aynı sekılde ordu samsun rize..bi arastırın bakalım ts karadenız takımlarıyla olan maclarında kac sakat vermiş..artık internet var,yılların mac sonucları ortada.bi tıkla ulasabılırsiniz bu bilgilere..

Trabzonsporun diger takımları küme düşürdügü meselesine ancak gülerim ben..biz diger takımları düşürecek kadar güçlü olsak 15 kez sampıyon olurduk,6 kez değil..x karadeniz takımı yenilir yenilir gelir,30. hafta bizle macı olur bizde yeneriz dogal olarak,sonra ts bizi düşürdü...ee sen 30 hafta nerelerdeydın bize mi güvendin demezler mi adama?

neyse bunları yaza yaza bıktım,ama herkes anlamak istedigi gibi anlıyor...

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #45 : Temmuz 27, 2007, 11:36:54 ÖÖ »
ya kardeşim senin bu yazdıkların çok saçma ya bir tek ts mi haklı. İnternette kim yazacak zamanında Ts maçı satarak rizeyi düşürdüğünden bilmem kaç yılında rize düştü. İnternette böyle bilgi olmaz çünkü yazılmaz. Ha yazılanlarda resmi olmadığı için nitelikli olmaz. Yani zamanında bişeyler yapmış ts ama haklı haksız bilmiyorum ama rizenin düşmesinde ts nin değil rizenin suçu olduğunu düşünüyorum ki o yüzden ts yi tutuyorum şu anda. Ve hala aynı düşüncelere sahip olursa bu ts taraftarları bence bizim taraftarımızda artmaz durumumuzda da bir değişiklik olmaz aynı yerde 4. lükte sayarız sayarız bazen ineriz bazen çıkarız ama 4. lükten yukarı gitmez. Zihniyeti değiştirelim bence.
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #46 : Temmuz 27, 2007, 11:42:10 ÖÖ »
ya kardeşim senin bu yazdıkların çok saçma ya bir tek ts mi haklı. İnternette kim yazacak zamanında Ts maçı satarak rizeyi düşürdüğünden bilmem kaç yılında rize düştü. İnternette böyle bilgi olmaz çünkü yazılmaz. Ha yazılanlarda resmi olmadığı için nitelikli olmaz. Yani zamanında bişeyler yapmış ts ama haklı haksız bilmiyorum ama rizenin düşmesinde ts nin değil rizenin suçu olduğunu düşünüyorum ki o yüzden ts yi tutuyorum şu anda. Ve hala aynı düşüncelere sahip olursa bu ts taraftarları bence bizim taraftarımızda artmaz durumumuzda da bir değişiklik olmaz aynı yerde 4. lükte sayarız sayarız bazen ineriz bazen çıkarız ama 4. lükten yukarı gitmez. Zihniyeti değiştirelim bence.

birincisi TRABZONSPOR mac satmaz..hele rizeyi düşürmek için asla..ben sana mac sonuclarına bak diyorum,rize 25 hafta gelene gidene yenilmiştir,sonra gelır bize de yenilmiştir;ama biz yenince kıyamet kopar yok bizi siz düşürdünüz diye..tekrar söylüyorum tüm sezonların macları var internette arastırın bakın..işimiz gücümüz yok rize düşsün diye mac satacagız,zaten sampıyonluk yolunda yarısıyoruz rizeyle?

iki sene önce fb formalarıyla bize küfür eden,kafamızın yarılmasına sebep olan rize taraftarı,nedense bu sene ''trabzonspora uefa yolunda basarılar dileriz'' pankartıyla cıktılar maca..neden mi? söylüyeyim çünkü sıkısmıstılar,kümeye gidiyorlardı da ondan...yani menfaate göre davrananlar ortada,biz hep aynıyız..istanbul yalakası olmayan herkese kapımız acıktır..rize samsun antep vb farketmez...

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #47 : Temmuz 27, 2007, 11:44:30 ÖÖ »
ya sen rizenin nasıl düştüğünü bile bilmiyorsun bi araştır bence bu kadar da koyu olma. Biraz taraftar çekmeye çalış
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #48 : Temmuz 27, 2007, 11:49:31 ÖÖ »
bizim trabzonspor mac sattı diyen taraftara ihtiyacımız yok..sen bence bi arastır..evet koyuyum cok koyuyumdur..

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #49 : Temmuz 27, 2007, 11:55:38 ÖÖ »
bence bunu sen belirleyemezsin isteyen istediğini tutar
Yaseminim benim.

Çevrimdışı sancakbeyi_61

• Premium Üye
« Yanıtla #50 : Temmuz 27, 2007, 12:04:53 ÖS »
bak ben senin için arastırdım biraz..rizesporun küme düştügü yıl:1988-1989..

bu yılda aldıgı galıbıyet:9
beraberlik:8
maglubiyet:19

sondan 4. olarak kümede kalan takım eskişehirspor..aldıgı galıyet 11,beraberlık 8 maglubyet 17...rize 6 puan farkla küme düşmüş..

ayrıca bu yıldan önceki sezonlarda rize sırasıyla;16.,11.,15., olmustur..yani hep kümede kılpayı kalmıs..sonucların hepsi var internette,rize 9 eskişehir 11 kez yenerken suç trabzonsporundu dimi?öyle ya biz macı verseydık fazladan 3 puanı olcaktı rizenin..bu durum diger takımları için gecerlidir..isteyene istedigi bilgiyi gönderirim..kimse kulaktan dolma bilgilerle konusmasın,hele trabzonspora laf atmaya hiç kalkmasın..

Çevrimdışı pasay

• Premium Üye
« Yanıtla #51 : Temmuz 27, 2007, 12:08:48 ÖS »
sen hala rizeye 3 puanı ts nin vereceğini biliyorsun \>

internetteki bilgilere bakıldığında bizim ikinci fenerin birinci oldğu sene 1996 yani
orada ts nin neden ikinci yarı kötü oynadığı yazmıyor.

neyse ben yemeğe sonra cumaya gidiyorum 2 de görüşürüz
Yaseminim benim.