Gönderen Konu: Trabzon'daki anneler TS'yi kutladı  (Okunma sayısı 647 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @sen@

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +100/-0
Trabzon'daki anneler TS'yi kutladı
« : Mayıs 23, 2011, 07:14:56 ÖS »

Türk Anneler Derneği Trabzon Şube Başkanı Ziynet Şener, Trabzonlu annelerin ve tüm taraftarların Trabzonspor'u her zamankinden daha fazla sahiplenmelerini ve desteklemelerini istediklerini bildirdi.

Şener, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzonspor'a emek veren başta teknik direktör Şenol Güneş ve kulüp başkanı Sadri Şener olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerini, teknik kadroyu ve futbolcuları kutladıklarını belirtti.

Açıklamasında, ''siz bizim gönlümüzün şampiyonu oldunuz'' ifade eden Şener, şunları kaydetti:

''Öyle de kalacaksınız. Çok şükür ki yetiştirdiğimiz evlatlarımız bizlerin istediği gibi onurlu mücadele vererek kupayı kaybettiler, ama onurlarını kaybetmediler. Anneler olarak gururluyuz. Trabzonlu annelerin ve tüm taraftarların Trabzonspor'u her zamankinden daha fazla sahiplenmelerini ve desteklemelerini istiyoruz.''
Zordur benimle yürümek. Bunu benimle yola çıkanlar bilir, hepsi yarı yolda gittiler. Suç kimde? Ben zoru seviyorum, onlar sevmiyor. Yapacak bi şey yok. Suçum var mı? Tabi ki var. 'Zor yola, kolay kişilerle çıkmak en büyük hatam'.