Gönderen Konu: Selçuk Florya'da  (Okunma sayısı 528 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +23/-0
Selçuk Florya'da
« : Haziran 12, 2010, 11:00:41 ÖÖ »

Galatasaray, Stoch şokunu atlatmak için transfer çalışmalarına hız verdi

Trabzonspor’un genç yıldızı tesislerdeki görüşmede “Gelmek istiyorum” dedi. Durumu Sadri Şener’e aktaran Adnan Polat olumsuz yanıt alınca, transfer görüşmeleri tıkandı

Galatasaray, Fener’den yediği Stoch çalımının acısını unutturmak için transferde atağa kalktı. Sarı-kırmızılı yöneticiler uzun zamandır istedikleri Trabzonspor’un genç yıldızı Selçuk İnan’ı dün Florya Metin Oktay Tesisleri’ne davet etti. Genç futbolcuyla transfer masasına oturan yöneticiler, “G.Saray’a gelmek istiyorum” cevabını aldı.

ŞİMDİ OLMAZSA OCAK AYINDA
Başkan Adnan Polat’ın, Selçuk’la yapılan görüşmeyi Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e aktararak, “Çocuk bizde oynamak istiyor. Şu an bizimle masada bu işi fazla uzatmaya gerek yok. Takas artı para ile bu transferi noktalayalım. Zaten seneye sözleşmesi bitiyor. Şimdi olmazsa devre arasında bize imza atacak” dediği bildirildi.

SELÇUK SEN KÖLE DEĞİLSİN
Polat’ın tavrı karşısında sert çıkan Şener’in “Satılık oyuncumuz yok. Bunu daha önce de söyledim” dediği belirtildi. Bu gelişmelerden sonra görüşmeler tıkandı. Başkan Polat da Selçuk’a “Sen köle değilsin. İstediğin takımda oynamalısın. Sen kulübüne baskı yap gerisini bize bırak” diyerek genç yıldızı Florya’dan gönderdi
.

Çevrimdışı lazrail_67

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +23/-0
Ynt: Selçuk Florya'da
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2010, 11:01:57 ÖÖ »
eğer böyle bişe varsa gerçekten sadri şenerin yerinde olsam selcuk'u yollardım böyle futbolcuların trabzonspor bünyesinde işi olamaz... bu arada galatasarayın yaptıgıda terbiyesizlikten başka bişe deil..