Gönderen Konu: Trabzon isterse alır!  (Okunma sayısı 489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazrail_67

• Moderator
  • *
  • Rep Puanı: +23/-0
Trabzon isterse alır!
« : Haziran 11, 2010, 04:09:00 ÖS »

Başkan Şener'in, “Golcünün iyisini alacağız” sözleri camiayı umutlandırdı: "Pantelic ve Makukula'nın bize gelme isteği var ama biraz bonservis pürüzü söz konusu. Ancak önümüzde süre var. Ayrıca Selçuk ve Ceyhun ile ilgili düşüncelerimi de bizzat Adnan Polat'a söyleyip noktayı koydum"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, dün uzun bir medya bilgilendirmesi yaptı, birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Öncelik ve beklentiler transfer üzerine olduğu için Bordo-Mavililer’in patronu da bu konularda camiayı umutlandıracak ifadeler kullandı. Glowacki’de topun artık Wisla Krakov’da olduğunu dile getiren Başkan, forvette ise gündemlerindeki tüm oyuncular hakkında konuştu. İşte golcü arayışları hakkında Sadri Şener’in ifadeleri: Öncelikle şunu söylemeliyim ki çok iyi bir golcü alacağız. Bunun için süremiz de var, bütçemizi de hazırladık. Hocamızın görüştüğü Pantelic’in buraya gelmeye niyeti yok. Jelavic ise bize göre tam manasıyla yıldız değil. Semih için de Aziz Yıldırım ile konuştum, satmaya niyetinin olmadığını söyledi, konu kapandı. Makukula’da ise durum biraz farklı. Biz istiyoruz, oyuncunun kendisi de Trabzonspor’da oynamayı çok arzuluyor. Bunlar pozitif durumlar. Ancak kulübü biraz fazla paralar söylüyor bize. Bunlar üzerinde çalışılıyor.

‘Bizden ayrılan cennete gitmiyor!’
Başkan Sadri Şener, Galatasaray’ın gündeminde olduğu bilinen ve ilk kez FANATİK’e yaptığı Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam açıklamalarını da bir kez daha yineledi: Oyunculardan ayrılmayı düşünmediğimizi Galatasaray Başkanı Adnan Polat’ın yüzüne de söyledim. Oyuncular da ‘Başkan olduğu sürece bir yere gitmeyiz’ dediler. Bizden Fenerbahçe veya Galatasaray’a oyuncunun gitmesi, cennete gidiyor diye tarif edilmesin. Asıl iş anlamında cennet burası. Zaten sözleşmeli oyuncuya talip olunmaz. Örneğin biz Semih Şentürk konusunda bu izlenmesi gereken yolu izledik...

‘Stat işi çok önemli’
Bordo-Mavililer’in patronu adı gönderilecekler arasında geçen Teofilo, altyapı ve stat işi hakkında ise şunları söyledi: Hocamız Teofilo’nun futbolu bilen bir futbolcu olduğunu düşünüyor. Fakat oyuncunun alışma dönemi var. İlk defa kar yağışı gördü. Lisan farkı var. Şimdi eski hocası ile antrenman yapıyor. Teofilo’nun önümüzdeki sezon farklı ve faydalı olacağını düşünüyorum. Altyapı için bir çözüm bulmak zorundayız. Para harcıyoruz, niye oyuncu çıkmıyor? Takımı kampa gönderdikten sonra bu konuyu ele alacağız. En önemli eksiğimiz stat. Bunu cumartesi (yarın) başbakanımıza da söyleyeceğim. Rakiplerimizle eşit şartlarda yarışamıyoruz. Galatasaray localarını satıyor. Bizde loca yok. Bizim stadın yapılmaya başlanması lazım. Sondajlar yapıyor. Bizim kendi imkanlarımızla yapmamız mümkün değil.