Gönderen Konu: Başkan Şener'de Umut-suz  (Okunma sayısı 666 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Başkan Şener'de Umut-suz
« : Nisan 29, 2010, 10:52:46 ÖÖ »
"Buna dayanamam"
Başkan Şener, FANATİK aracılığı ile görev süresinin en sert mesajlarını yolladı: "Eskişehir maçı beni de kahretti. Attığım imzalar, verdiğim sözler var. Üst düzey paralar verip haliyle büyük beklentilere giriyoruz. Ama sonuç böyle olunca dayanma gücümü aşıyor"

"İstanbul’daki rakiplerimize yenilsek sineye çekerim ama diğer takımlar bizim dengimiz değil. 100-200 bin liralık takım olsak zaten konuşmam. Hocadan kupa sonrası rapor bekliyorum"

Daha önce de çok defa yüz yüze ve telefonla sohbetlerimiz olmuş, kırgın, kızgın, mutlu ve huzurlu anlarına tanık olmuştuk. Ancak ilk kez bu kadar dolu olduğunu fark ettim Başkan Sadri Şener’in. Olayın bir yenilgiden kaynaklanmadığı da çok açıktı, çünkü ifadeleri 3 puanı aşan bir boyut kazandı. Sadece, “Başkanım, Şenol hoca maçtan sonra hayli içli konuştu. Oyuncularının bazılarını net ifadelerle eleştirdi. Siz de katılıyor musunuz?” diye sorduk, Trabzonspor’un 1 numarası fena patladı. FANATİK aracılığı ile belki de görev süresinin en sert mesajlarını yollayan Şener, “Eskişehirspor mücadelesi beni de çok üzdü. Altına imza attığım paralar, sözleşmeler, verdiğim sözler, beklentisi olan insanlar ve koskaca bir camia var. Bu takıma çok üst düzey paralar ödüyoruz, beklentilerimiz de, görmek istediğimiz tablo da haliyle kaliteli ve iyi olmak zorunda” sözleriyle giderek sertleşen açıklamaların bizi beklediğini de gözler önüne serdi.

‘Birikmiş alacakları yok’
Oyuncularına olan sitemini sürdüren Başkan, yönetim olarak üzerlerine düşen her şeyi yaptıklarını anlatıp, “100-200 bin liralık oyuncular olsa zaten konuşmam böyle şeyler. Ancak ben de etten, kemikten insanım. Sürekli sessiz kalmak da bir yere kadar. Mart alacaklarını bile ödedik, bu şartlara sahip kaç kulüp var? Amacımız tabi ki öncelikle kazanmak olacak herkesi. Biz gitme-kalma işlerini hocamıza emanet ettik. O da Ömer dışında net bir rapor sunmadı. Olaylar kupa maçından sonra daha net bir hal alacak” diyerek gözlerin Şenol Güneş’e çevrilmesine zemin hazırladı. İşte satır başlarıyla Trabzon’un patronu Sadri Şener’in diğer gündem belirleyecek konuşmaları...

Bu sözler Umut’a...
“Elbette kart görmenin, kırmızı kart görmenin durumları, şartları vardır, olabilir. Ancak 26 dakika içinde iki sarı karttan atılmak ne demek! Ayrıca Trabzonspor takımı 10 kişi kaldıktan sonra da bir rakibine karşı mahkum oynayamaz. Maçı o kadar sıkıntılar içinde, geri paslarla tamamlamamız beni çok etkiledi, üzdü...”

Not: Yönetimin Eskişehirspor maçında gördüğü kırmızı kart sebebiyle Umut Bulut’a ceza vermeyi düşündüğü, ancak son olarak teknik direktör Şenol Güneş’ten de görüşlerini isteyeceği öğrenildi. Umut, 26. dakikada önce itiraz sonra da rakibe dirsek atınca iki sarı kartla oyun dışı kaldı. Umut’un dirsek attığı oyuncu hastaneye kaldırılırken, bu pozisyonun direkt kırmızı kart olduğu  görüşü ağır basmıştı. Eğer hakem direkt atsaydı Umut, kupa finalinde de yoktu.

Bu sözler Onur’a...
“Haftalardır Onur diye genç bir kalecimiz var bizi mutlu ediyor, neredeyse Trabzonspor olarak onun başarılarını konuşabiliyoruz sadece. İnanın biraz olsun benim moralimi de düzelten onun performansı. Çünkü yakın zamana kadar kaleci transferi düşünüyorduk, artık bir transfer daha kardayız...”
Not: FANATİK’in ‘61 numara Onur’a’ haberi ses getirdi, Bordomavi.net taraftar grubu ve diğer Trabzonsporlular genç yıldızın yeni sezonda o anlamlı formayı giymesi için seferber oldu.

Bu sözler Selçuk’a...
“Selçuk gibi büyük umutlar bağladığımız bir oyuncunun yaptıklarını hatırlıyorum, dayanma gücümü aşıyor... Bunları sadece yenildiğimiz için söylemiyorum. Trabzon’a böyle maçlar yakışmaz. Ayrıca İstanbul takımlarına yenilmeyi sineye çekerim, sonuçta onlar da büyük paralar yatırıyor, bir tutar tarafı var. Küçük görmüyorum ama harcamalar açısından rakibimiz olmayan takımlara karşı bu hale düşeceksek niye bu kadar paralar harcıyoruz ki!...”

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Ynt: Başkan Şener'de Umut-suz
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2010, 10:54:27 ÖÖ »
sadri başkan sana sonsuz güveniyorum sen şota gibi forveti Trabzonspora kazandıran bi başkansın şotayı sen aldın oda fırtınalar estirdi şimdide teo yada bi başka transferle yeniden forbet hattı esicek umutu seninde sevmediğin apaçık belli fakat saha içine karışmadığında gözlerden kaçmıyo teknik heyete bıraktın

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Başkan Şener'de Umut-suz
« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2010, 02:16:01 ÖS »
başkanım sen ne dersen o, bizler inandık güvendik. sen gürle bizler yağalım...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***