Gönderen Konu: Onur Recep Kıvrak milli takıma  (Okunma sayısı 709 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Onur Recep Kıvrak milli takıma
« : Nisan 28, 2010, 09:24:23 ÖÖ »
Yolun sonu Ay-Yıldızlı
Her maç aldığı övgüler artıyor, sıradan bir maçta bile gol yediği için göz yaşlarını tutamıyor. Camianın 'Yeni Şenol Güneşimiz' diyerek üzerine titrediği Onur Kıvrak, A Milli formaya doğru koşuyor.

Kadroda kendisine yer bulduğu andan itibaren yıldızı parlamaya başlayan, oynadığı her maçta Trabzonspor’un en iyileri arasında yer alan Onur Kıvrak’ın çıkışı kaybedilen Eskişehirspor deplasmanında da tavan noktalarından birine ulaştı. Trabzon’un 10 kişi kalmasından sonra etkinliği daha da artan Eskişehirspor akınlarına tek başına karşı koymayı başaran Bordo-Mavililer’in genç file bekçisi, mükemmel kurtarışlarıyla geceye damgasını vurdu. Son dakikalarda gelen Ümit Karan golünde ise hatası bulunmamasına rağmen sinirleri bozulan ve göz yaşlarını tutamayan Onur, Trabzonspor taraftarının gönlünde taht kurdu.

Hiddink izlemişti
Maçın ardından her iki takım oyuncularının da övgüler yağdırdığı genç eldiven, bu performansıyla A Milli Takım formasına da en önemli adaylardan biri oldu. Trabzonspor camiasının ‘yeni Şenol Güneş’ gözüyle baktığı 22 yaşındaki Onur, Hiddink’ten forma bekleyecek. Hollandalı antrenör, İstanbul’daki Beşiktaş maçında çıplak gözle izlediği Trabzon’un 1 numarasını çok beğendiğini vurgularken, Şenol Güneş ve Trabzon yönetimi de Onur için, “O hem bizim hem ülkenin şansı” ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
Ynt: Onur Recep Kıvrak milli takıma
« Yanıtla #1 : Nisan 28, 2010, 09:48:00 ÖÖ »
seni seviyoruz kifayesiz kalır heralde. şansın Şenol Güneş ki sen onun bizlerde senin kıymetini bilmeliyiz. bu formayı karşılıksız sev ki bizlerde seni baş tacı edelim, baş üstünde tutalım. iyi ki varsın, son yıllarda bu takımın başına gelen en güzel şeysin...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı nigner

• Administratör
  • *
  • Rep Puanı: +277/-9
  • ŞİMAL@KUZEY YILDIZI@ YURTTA SULH, CİHANDA SULH
« Yanıtla #2 : Nisan 28, 2010, 04:23:05 ÖS »
“O hem bizim hem ülkenin şansı”

helal olsun Onur'a...
tebrikler ve teşekkürler kendisine....
@ŞİMAL RÜZGARI@KUZEY YILDIZI@
YURTTA SULH CİHANDA SULH

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #3 : Nisan 28, 2010, 06:26:40 ÖS »
bugün bir renktaşımızın bir haber sitesinde bir yorumunu okudum ve çok etkilendim. özet olarak diyor ki Trabzonsporu şampiyon yapan ruh böyle bir ruhtur, yenildiği için ağlayan hırslanan ve bunu kabullenemeyen o ruhu bize yaşattığın için teşekkür ediyor renktaşımız. etkilenmiştim ve paylaşmak istedim...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***