Gönderen Konu: Bursaspordan Şener'e Tepki  (Okunma sayısı 1356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Bursaspordan Şener'e Tepki
« : Mart 09, 2010, 08:16:28 ÖS »
Bursaspor'dan Şener'e tepki..
Bursaspor Kulübü, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve Genel Sekreteri Hasan Yener'in, Diyarbakırspor-Bursaspor maçında yaşanan olaylara ilişkin yorumlarına yazılı açıklamayla yanıt verdi..

Kulübün ''www.bursaspor.org..tr'' adresli resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, ''Trabzonspor Kulübü Başkanı Sayın Sadri Şener, TV programlarında ve basın açıklamasında Diyarbakırspor-Bursaspor müsabakasında cereyan eden olayların müsebbibi olarak kalecimiz İvankov'un seyirciyi tahrik ettiğini belirtmiştir'' denildi.

Olayların yoruma muhtaç olmayacak şekilde milyonların önünde geliştiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
''Şener'in, hayatın olağan akışına aykırı tespitlerinin kamuoyunu sadece gülümsetebileceği aşikardır. Ayrıca, Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Sayın Hasan Yener'in de bugün bir ulusal gazetede 'Bursaspor, Diyarbakırspor'dan özür dilemeliydi' beyanatı yer almaktadır. Şunu ifade etmeliyiz ki, Bursaspor nerede, kimden nasıl özür dileyeceğini gayet iyi bilir. Sayın Genel Sekreterin kendi kulübünün işleriyle ilgilenmesini öneririz.

Sayın Şener ve Yener'in haksız rekabet duyguları ile bu derece yanlı ve yanlış tutum sergilemelerini fair-play ve centilmenlik kurallarının bu şekilde çiğnenmek istenmesini esefle kınıyoruz. Her kişi ve kurum kendi işine bakmalı, küçük menfaatler uğruna alenen ve gözün gördüğünün inkar mahiyetinde bu tarz tutumlar terk edilmelidir. Bu beyanın Türkiye Futbol Federasyonu'nun vereceği karar öncesi verilmiş olması da ayrıca anlamlıdır, manidardır.

Bu tür kasıtlı, yönlendirici, açık maksat içeren tutum, davranış ve beyanatların kimseye yarar sağlamayacağının idrak edilmesini temenni ediyor ve tüm kişi ve kurumları daha sağduyulu, adaletli ve insaflı olmaya davet ediyoruz.

Ayrıca, kulübümüze değişik yollarla geçmiş olsun dileklerini ileten tüm kişi ve kurumlara da bu vesile teşekkürlerimizi arz ediyoruz.''

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
Ynt: Bursaspordan Şener'e Tepki
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2010, 08:21:05 ÖS »
bak sen şu konuşana bursaspor şunu apaçık belirtmiş Trabzonspor Diyarbakırspor için devreye girip TFF nin vereceği kararlarda etkili olucak bu böyle olmamalı TFF rahat bırakılmalı
hadi canım ordan Trabzonspor haklının yanında olmuştur bu işi TFF ile bağdaştırmak bence bursasporun fair play anlayışıyla özdeşleşmez Diyarbakır kendi haklarını Trabzonspor'a ihtiyaç duymadan savunabilecek bi kulüptür gerekirse bu adaletsiz ligden de çekilmesini bilirler

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #2 : Mart 09, 2010, 08:38:48 ÖS »
garip bir olay, zamana bırakıp sonunu görmek lazım... merak ediyorum hedef nedir? levent kızıl bu olayın neresinden çıkar bakalım???
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı diyar21

• Aktif Üye
  • **
  • Rep Puanı: +1/-0
« Yanıtla #3 : Mart 09, 2010, 09:51:15 ÖS »
 :bayrak:
wallahi bende merak ediyorum doğrusu levent kızıl kesin düşürür... izmir takımından birinide çıkarmayı düşünüyordu en azından diyarbakır deplasmanı olmaz onlar için :) ne zaman adaletli davrandılar görmedim yazık vallah....
bursasportv her yerden aldığı bir dökümanı çevire çevire haber yapıyor 3-0 hükmen yenildiklerinimi düşündüklerinden mi yapıyorlar... acıyorum gerçekten bu ülkede o kadar oyunlar döndü halen bursa bu oyunu devam ettirmek isiyor..

Bursasporun bursada yaşayan kürt vatandaşlarına statda pkk ile benzetilip dışarı demesi aponun piçi demesi herkesin bir babası vardır bunun altından kim kalkar allah aşkına vede o da yetmezmiş taşlanması 1 polisin 15 kişinin yaralanması 14 yaşındaki bir çocuğun kolunun kırılması ve maç sonunda ALİ GAFFAR OKAN'ın DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ posterinin aponun posteri ile benzetildiği için sloganlar ve tepkliler oluşmuştur denmesi çok yazık maçın 1.dk sında da o poster vardı 90.dksına kadar da vardı hele görmedin yanlış gördün eli yüzü kan içinde olan çocuğun ellindeki A.GAFFAR OKAN şehit emniyet müdürümüzün resmi arka temada ise bayrağımızıda görmedin teleziyonlarda özür dilemeyide mi bilmiyorsun... ermenistan takımındaki misafirperverliğiniz bu ülke vatandaşlarına yokmu....

Diyarbakırspor'a gelince taraftarı çok kötü yaptı bursaspor zaten oyun oynamak için gelmemişti onların oyununa eşlik edip durdular.. nitekim maç tatil edildi... gel gelelim istiklal marşımıza ben 26 yaşındayım ve nerden baksan 75-80 kez hayatımda o stada ayak basmışımdır 2 si TRABZONSPOR maçları olmak üzere hiç görmedim şahit olmadım vede haber olarak görmedim istiklal marşımızın ıslıklanmasında ve şimdi de gördüğümüz bursaspor yakınmalarının istiklal marşında gizli olduğu ... Bu ülkede hep beraber yaşıyoruz ve bu saygısızlık yüzünden Diyarbakır'lı olarak tüm TÜRKİYE'den özür dilerim... bursaspor tam not alıp ve çıkıp gitti yapılan davranışları tasvip etmiyoruz tabiki bursadaki maçta olduğu gibi gel gelelim milliyetçilik duygusuna...Bu ülkede Milliyetçilik olgusu bursada görülmesi şaşkınlık verici oysa ben bile bilirim benden küçükler bile bilir milliyetçilik vatan sevgisi TRABZON ve KAYSERİ'ye özgüdür ne hakla sen kalkıp o zaman iyi bir şekilde giden kardeşlik duygularına zarar verecek eylemler yaptın bunu senin değil de TrabzonSpor ve KayseriSpor yapması gerekirken neden siz bursa yaptınız soruyorum....Bu ülke her ilinden şehit verdi istanbul kaç nüfusu var ankara keza izmir keza bursa keza 4'ünüzün toplamında Diyarbakır ve Şırnaklılar kadar şehit vermemiş görünüyorsunuz...

Bu ülkede demekkii bu vatan ve bayrak için D.bakır Şırnak çok şehit vermiŞ. ŞEHİTLER İÇİN saygı duysaydınız keşKe bursa milliyetçilik bu olması gerekmezmiydi... soruyorum Bursalılardan daha çok bu vatan için canını gözün kırpmadan kendini ortaya atanları bilirim...

kürt olduğum için hiçbiryerde hor görülmedim şakasız espirisiz ahkam kesmemecesine hor görüldüğüm tek yer bursa karacabeydir demek bu sizin kanınızda var bu vatana canım feda gerçekmi yanlışmı söylemlerde bulunduğumuda tanıdıkça öğrenirsin bursa

BU ÜLKE HEPİMİZİN BU BAYRAK HEPİMİZİN NASIL BENİM TRABZONLU ENİŞTEM VARSA SİZLERİNDE DİYARBAKIRLI YENGESİ OLMUŞTUR... HEPİMİZ BU VATANIN EVLATLARIYIZ....

BAŞKANIM ŞENER'e tebrikler ayrıca TRABZONSPOR'LU olduğum için ayrıca mutluyum  :bayrak: şampiyon TRABZONSPOR

« Son Düzenleme: Mart 09, 2010, 10:01:10 ÖS Gönderen: diyar21 »

Çevrimdışı diyar21

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #4 : Mart 09, 2010, 10:17:17 ÖS »
Bu beyanın Türkiye Futbol Federasyonu'nun vereceği karar öncesi verilmiş olması da ayrıca anlamlıdır, manidardır.  
TRABZONSPOR Bunu dedi iyi güzel de peki sizin öncesinden 3-0 gibi hükmen galip geldiğinizi kim söyledi... efendi olun TRABZONSPOR'a laf atmayın

Türkiye Futbol Federasyonu'nun vereceği karar ile yorum yapacak olsaydınız... ulusal gazetelerde ve medyalarda 3-0 hükmen galip durumuna da bir açıklık getirirdiniz... diyarbakırda daha uçağa binmeden sitesinizde 0-3 hükmen galip geleceğimizi müjdeliyoruz dediniz...

senin o pıytırık tavrına kimse inanmaz bursaspor hele TRABZONSPOR gibi bir takıma çamur atamazsın... BU ülkede hakkı namusu şerefi ile mağlup olmuş galip olmuş bir takım varsa TRABZONSPOR'dur

TRABZONSPOR haklının yanında mazlumun yanında her daim olmuştur... (TRABZONSPOR) niçin büyük yazıldığı bu yönlüdür anlaşıldımı   bursaspor ve diğer TRABZONSPOR'a gıcık ve kin beslemekte olan takımlara duyurulur...

ELAZIĞ depreminde göstermiş olduğunuz tutumunuzdan dolayı tekrardan ellerinizden öperim başkanım....
« Son Düzenleme: Mart 09, 2010, 10:21:38 ÖS Gönderen: diyar21 »

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +33/-0
  • KAĞITTAN SİLMEK GİBİ DEĞİLDİR KALPTEN SİLMEK
« Yanıtla #5 : Mart 09, 2010, 10:23:16 ÖS »
ulan siz daha bir kaç gün önce demediniz mi trabzonspor büyük takım değil diye şimdi neden "...Her kişi ve kurum kendi işine bakmalı..." diyorsunuz ve ne yüzsüzlükle diyorsunuz
Bitmeyen tükenmeyen hatıran,
hergün varlığını hissettiren acın ve gidemediğim
terkedemediğim içimdeki sen..
Tarifin olmuyor..
Dilimde takılı bir hece ve artık anlatmaya,
tekrar konuşmaya değermi değmez mi bilmiyecek kadar ince bir düş..

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
« Yanıtla #6 : Mart 09, 2010, 10:33:54 ÖS »
ulan siz daha bir kaç gün önce demediniz mi trabzonspor büyük takım değil diye şimdi neden "...Her kişi ve kurum kendi işine bakmalı..." diyorsunuz ve ne yüzsüzlükle diyorsunuz
hemşo onlar başkan sadri şeneri çok iyi tanırlar o yüzden öyle söylediler kızma yawff tırsmak onlarında hakkı  'D sadri başkan aziz yıldırım ve canaydınla bi programda konuklar ve bu bir ilk Türkiyede 3 büyük kulübün başkanı ilk defa bi programda konu TFF ye geliyo ve başkan şener
ben elimi masaya vurmaya başlarsam istanbuldan girerim o masaları kıra kıra karstan çıkarım kimse sınırlarını zorlamasın  :cem:)
bursalıların burda yaptığı Trabzonspor kulübüne durumu izah etmektir hani bu olay şuna benziyo abi ben sigara içmedim arkadaşım içiyodu valla bak sen yanlış gördün demek gibi bişe  :cem:) 

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +33/-0
  • KAĞITTAN SİLMEK GİBİ DEĞİLDİR KALPTEN SİLMEK
« Yanıtla #7 : Mart 09, 2010, 10:37:30 ÖS »
hemşo sende haklısın her konuşana cevap verirsek halimiz harap ama bu bursanın da sivas gibi olacağını şimdiden görüyorum sivas bizim üzerimizden nasıl oynadıysa bunlar da aynı yoldan gidiyor

bu kulupler hiç mi akıllanmıcak yaw
Bitmeyen tükenmeyen hatıran,
hergün varlığını hissettiren acın ve gidemediğim
terkedemediğim içimdeki sen..
Tarifin olmuyor..
Dilimde takılı bir hece ve artık anlatmaya,
tekrar konuşmaya değermi değmez mi bilmiyecek kadar ince bir düş..

Çevrimdışı diyar21

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #8 : Mart 09, 2010, 10:47:46 ÖS »
insanın tepesini attırıyorlar....Başkan Diyarbakırsporu savunuyormuş :)) gülermisin kahkahamı atarsın dediğin gibi kardeş aynen sivas gibi olacak bu bursada ahan da yazdım buraya seneye düşme potasında olacaklar göreceğiz