Gönderen Konu: Özkan sümer mahkeye verdi bakın neler oldu  (Okunma sayısı 1978 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Özkan sümer mahkeye verdi bakın neler oldu
« : Mart 04, 2010, 11:45:43 ÖS »
Dile kolay 1983 yılında başladı bu serüven yani Trabzonsporlu’ların hasretle şampiyonluğu bekleyeceği o yıllar o giden kaybolan yıllar
Büyük Başkanımız’dın sen bizim Hiçbir başarısı olmadığı halde seni Büyük yapmıştı bazı gazeteler bizde taraftar olarak uyduk onlara bizde öyle kabul ettik artık sen büyük başkandın ama hiçbir başarısı olmayan başkandın
Kevin David Campbell gibi büyük bir yıldız getirdin Türkiye’ye ama ne yıldız yer yerinden oynadı ve bizlerde işte dedik büyük başkan bu yüzden büyük oldu anladık neden sana büyük dediklerini
Hatırlarmısın sayın başkanım  Galatasarayla oynadığımız maçta Campell 3 gol 2 asist yapmış maçı 5-3 kazanmıştık sonra ne oldu bilmiyoruz milyon dolarlar verilen Campell hakkında "bizim yamyamı gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı" ve milyon dolarlar pır pırr diyerek uçuverdi Trabzonspor kasasından ama senin umrumda oldumu orasını bilemiyorum Sonra sırasıyla Lange diye biri geldi ismi cismi nedir bilinmez bir yıldız getirdin milyon dolarlar aktı yine bu futbolcuya sonra ne oldu Langa hıyarı dedin onunda uçuşu Yamyam gibi oldu pırr pırr diyerek Trabzonspor kasasından servetler aktı gitti
Sonra Onursal oldun başımıza neyse anlatmak isterdim Onursal olduğun halde yaptıklarını ama sayfam kısıtlı maalesef başkanım yönetmen fazla uzatma yazıyı diyor bizlere
Sayın Onursal Başkan M.Ali.Yılmaz 1983 yılında gelmiş olduğunuz Trabzonspor başkanlığını 2000 yılına kadar elinizde bir saltanat usulü tuttunuz ve sonra bir adam geldi o adam aşıktı Trabzonspor’a siz Onursal başkan olarak şunları söylediniz ‘’Trabzonspor’un bana 40 milyon dolar borcu var’’ O zamanda başkan Özkan Sümer’di ama başkanım Özkan Sümer ters adamdır bide Tam bir kara beladır İşin içinde Trabzonspor varsa yapışır yakalara bırakmaz ki aynen öyle yaptı sen kulübü icraya Özkan Sümer’de seni mahkemeye verdi
Sonuç mu? Çok komik değil mi? Ve Çok üzücü değil Mi evet hadi sonucu söyle artık dediğinizi duyar gibiyim Özkan Sümer mahkemeyi kazanmış ve tam tersi M.Ali.Yılmaz onursal başkanın borçları çıkmıştır
« Son Düzenleme: Mart 04, 2010, 11:47:37 ÖS Gönderen: ASK61 »

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +33/-0
  • KAĞITTAN SİLMEK GİBİ DEĞİLDİR KALPTEN SİLMEK
Ynt: Özkan sümer mahkeye verdi bakın neler oldu
« Yanıtla #1 : Mart 04, 2010, 11:48:36 ÖS »
hemşo nasıl ya ben pek anlamadım şimdi
Bitmeyen tükenmeyen hatıran,
hergün varlığını hissettiren acın ve gidemediğim
terkedemediğim içimdeki sen..
Tarifin olmuyor..
Dilimde takılı bir hece ve artık anlatmaya,
tekrar konuşmaya değermi değmez mi bilmiyecek kadar ince bir düş..

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
« Yanıtla #2 : Mart 04, 2010, 11:53:11 ÖS »
hemşo nasıl ya ben pek anlamadım şimdi
inanması çok güç dimi  :)M.Ali Yılmaz onursal başkanımız kulübümüzü zamanında mahkemeye verdi dediki 40 milyon dolar alacaklıyım öde bunu özkan sümer... özkan sümerde mahkemede görüşürüz seni ben bilirim 20 senedir başındasın takımın ve kulübün sana verecek parası kalmadı artık borç içinde aldım borç içinde sana para ödetmeyeceğim diyerek kendini büyük riske etti
mehmet başkan kulübü icraya verdi haciz ettircek göya mahkeme sonucu hüsran kulübün değil mehmet başbakın borçları varmış meğerse
yazık çok yazık ali şenle yaptığın işbirliklerin sonucunu Trabzonspor taraftarına çektirdin sayın başkan

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
« Yanıtla #3 : Mart 04, 2010, 11:56:17 ÖS »
vayy be yazıklar olsun büyük başkan dedik birde hemşoo görüyorsun dimi ama çoğu özkan sümeri sevmez nesen sevmezse hiç anlamam ama
Tarifin olmuyor..

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
« Yanıtla #4 : Mart 05, 2010, 12:05:44 ÖÖ »
vayy be yazıklar olsun büyük başkan dedik birde hemşoo görüyorsun dimi ama çoğu özkan sümeri sevmez nesen sevmezse hiç anlamam ama
heh bak işte süper bi konuya değindin hemşo hiç biri özkan sümeri sevmez  :)özkan başkanımızı kim sevmez faruk özak sevmez yattarayı aldığımız zaman fanatike ya Trabzonspora alacak başka oyuncu mu bulamadın diye sitem eden biriydi faruk özak söz verdi stat geliyo dedi bakan oldu ama nedense hakem hataları hep bize yapılıyo faruk özakta TFF ye saygılı olunmalı diye sadri şenere fırça kayıyo  :) m.ali yılmaz sevmez çünkü onunla büyük mücadele etti  :) özkan sümeri kim sever şenol güneş sever gelir gelmez hemen özkan abim varsa bu iş tamamdır dedi Trabzonsporla masaya sadece imza atmak için oturdu Ahmet suat özyazıcı sever özkan başkanı şampiyonluklar yaşattı bize Ahmet suat özyazıcı  :) fatih tekkeyi kovmuşlardı bizim takımdan resmen kovdular hami abi vardı o zaman fatih ağlıyodu hami abi geldi sakinleştirdi onu özkan sümer sonra gitti fatihi kucakladı seni üzenlere sen en iyi cevabı şimdi vereceksin çünkü artık arkanda ben varım dedi fatih tekke kral oldu  :cem:) işte özkan sümer yine takımın başında ama bu sefer derinlerde çünkü biz onu biliyoruz özkan başkan kağıt kalem işinden tat almaz o sahada olmalı o futbolcular içinde olmalı o öyle mutlu
bu arada Trabzon cell in baş aktörüde özkan sümer

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
« Yanıtla #5 : Mart 05, 2010, 12:16:25 ÖÖ »
vallaha helal olsn özkan sümere hemşo ne zaman hak eden hak ettiği yerde oldu ki çekemeyenler hemen karalama peşinde özkan sümer bir ilki yaptı be hem alt yapıya antröner hem a takıma tek.direktör hemde başkan oldu kolay mı bunlar yapmak ama onu kovmak trabzonspordan uzaklaştırmak isteyenler var inşallah hiç bir zaman başarılı olmazlar 
Tarifin olmuyor..

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
« Yanıtla #6 : Mart 05, 2010, 12:24:53 ÖÖ »
İnşallah hemşo inşallah  :hron:
son bişey daha yazmadan edemicem  :) özkan sümer öyle bir deli Trabzonsporluki Türkiyede bir ilki başarmış biri kimsenin cesaret edemediği şeyleri yapan biri Fener maçımızı hatırlarsınız hakem penaltımızı vermedi sonrada başbakana sordular düşünün ülkenin başbakanına soruyolar hakem hatası varmı diye başbakanda yok diyo özkan sümer ondan sonra istifa ediyo sebebide şu ortada apaçık bir penaltı ve apaçık art niyetli hakem hataları varken Trabzonsporun hakkını kimseye yedirmem eğer hakkımız çalınıyosa bende adil olmayan bir ligde Kulübüme hizmet etmem Trabzonsporun şampiyonluğu elinden alınmıştır ve bende istifa ediyorum

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #7 : Mart 05, 2010, 12:26:02 ÖÖ »
özkan sümer tam bir futbol adamı ve dediğiniz gibi sahanın çimleri arasında bulursunuz onu aradığınızda. şu anda güzel bir ekip oluştu ve bu ekibin önünü kesmezler ise bu ekip ve bu takım iş ypar...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı oflum_ts

• Premium Üye
« Yanıtla #8 : Mart 05, 2010, 12:28:30 ÖÖ »
eet çok doğru söyledin hemşo ve ondan sonra ne oluyor trabzonu sattı gitti yapamadı, bıraktı gitti, yarı yolda bıraktı lafları çıkıyor özkan sümer için işin aslına bakılırsa özkan sümerin hakkı ödenmez harbiden helal olsun yanılmıyorsam 2002 yılımıydı neydi bu olay olunca vayy be adama binlerce kez helal olsun
Tarifin olmuyor..