Gönderen Konu: Trabzonsporlular müjde akyazı onaylandı  (Okunma sayısı 1180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
  • Rep Puanı: +20/-0
Trabzonsporlular müjde akyazı onaylandı
« : Mart 01, 2010, 10:26:29 ÖS »
Akyazı Projesi'ne Erdoğan'dan onay..
Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Akyazı Projesi'nin TOKİ tarafından yapılmasını öngören olur yazısının, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandığını bildirdi..

Trabzon Belediye Meclisinin Mart ayı ilk toplantısı, Gümrükçüoğlu başkanlığında yapıldı.

Meclis üyelerine bugüne kadar gerçekleştirdikleri projeler hakkında bilgi veren Gümrükçüoğlu, toplantıdaki konuşmada, Akyazı Projesi'nin TOKİ tarafından yapılmasını öngören olur yazısının, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandığını söyledi.

Başbakan Erdoğan'ın Akyazı projesiyle ilgili yasal sorunların çözümü noktasında Trabzonlulara söz verdiğini belirten Gümrükçüoğlu, şunları kaydetti:
''Başbakanımız Akyazı'ya stat projesinin yapımı için ısrarını sürdürerek projenin hayata geçirilmesini resmen istedi. Devlet Bakanımız Faruk Nafiz Özak da bu konudaki ilk adımı atarak TOKİ ile gerekli yazışmaların yapılmasını sağladı. Bu kapsamda TOKİ tarafından hazırlanan olur yazısı, 17 Şubatta Başbakanımız Erdoğan tarafından onaylandı.''

Gümrükçüoğlu, içinde stadyumun yanı sıra sosyal ve sportif tesisler ile konaklama tesisleri ve yeni otogarın yer alacağı Akyazı Projesi dolgu çalışmasının, ilerleyen günlerde TOKİ tarafından ihale edileceğini bildirdi.

Çevrimdışı tarbizan

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-1
Ynt: Trabzonsporlular müjde akyazı onaylandı
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2010, 11:09:29 ÖS »
Hadi bakalim hayirli olsun insaAllah. Tesekkürler paylasim icin.

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
« Yanıtla #2 : Mart 01, 2010, 11:20:35 ÖS »
olursa süper olur  :bm0: ama bizim siyasetçiler bilir işini seçimlerin başlamasına yakın bitirirler stadı bide miting ohhh gelsin oylar  :cem:) yapılsın da nasıl olursa olsun  :hron:

Çevrimdışı tarbizan

• *V*İ*P*
  • Rep Puanı: +14/-1
« Yanıtla #3 : Mart 01, 2010, 11:51:48 ÖS »
Isini bilerek ve hakkini vererek yeirne getiren siyasetci öyle yada böyle oylari alacaktir zaten  :bayrak:
Yapsinlar ama nasil olursa olsun degil saglam ve dügzün yapsinlar gerekirse ben yardim ederim  :grin:

Çevrimdışı ASK61

• Süper Üye
« Yanıtla #4 : Mart 02, 2010, 12:14:55 ÖÖ »
para olsa bende yardım ederdim  :cem:)

Çevrimdışı uSLaNMaZ

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +163/-17
« Yanıtla #5 : Mart 02, 2010, 08:49:00 ÖÖ »
izleyeceğiz ve görecğiz...
***KiMiNe GöRe KRaLıZ, KiMiNe GöRe YaLaNıZ, HeRKeS KeYFiNe BaKSıN, aDaMıNa GöRe aDaMıZ***

Çevrimdışı MAHMUTOĞLU

• Premium Üye
  • Rep Puanı: +62/-0
  • GURURLA BAKIYORUM DÜNYAYA
« Yanıtla #6 : Mart 02, 2010, 10:54:37 ÖÖ »
hayırlısı olsun
Hamsi küçük bir balık, sakın ha aldanmayın, soyu çok kalabalık, yan göz ile bakmayın